Sex

Szkoła uwodzenia: jak poderwać feministkę? Seks/Związki

Szkoła uwodzenia: jak poderwać feministkę?

Współczesne zmiany obyczajowe nigdy wcześniej nie były tak korzystne dla facetów. Sprawdź, kim naprawdę są feministki i jak znaleźć z nimi seksualne porozumienie.

seksowna brunetka Seks/Związki

Twoja zwycięska kampania

Żeby zdobyć idealną kobietę, musisz mieć plan. Bierz przykład z polityków podczas kampanii wyborczej - oni doskonale wiedzą jak zjednać sobie ludzi.

seks, zmysły Seks/Związki

Seks: zawładnij jej zmysłami

Pokaż jej nowe twarze Greya. Łaskotanie piórkiem podczas gry wstępnej? Może to i miłe, ale czasem warto sięgnąć po cięższy kaliber.

Zabawa w odgrywanie ról w łóżku sprawi, że wasze sceny erotyczne zasłużą na Oscara. A nawet jeśli krytycy nie byliby zachwyceni... Kogo to obchodzi? Liczy się Wasza frajda i fakt, że to Ty wylądowałeś w łóżku z króliczkiem Playboya. Seks/Związki

Seks-zabawa: odgrywanie ról

Zabawa w odgrywanie ról w łóżku sprawi, że wasze sceny erotyczne zasłużą na Oscara.

seksowna kobieta Seks/Związki

95 patentów na lepszy seks

Inni znają sztuczki, my mamy sposoby. Skuteczne i potwierdzone naukowo. Dzięki nim czeka Cię kilkadziesiąt naprawdę gorących nocy.

Seks: kompendium wiedzy o kobiecej pupie Seks/Związki

Seks: kompendium wiedzy o kobiecej pupie

Seksowna pupa działa na nas jak płachta na byka - chcemy ruszać do ataku. Nie bez powodu, wszak pupa do odwieczny symbol seksu Oto, jak się z nią obchodzić.

seksowna kobieta, kobieta idealna Seks/Związki

Jak zdobyć kobietę idealną?

Żeby zdobyć idealną kobietę, musisz mieć idealny plan. Bierz przykład z polityków podczas kampanii wyborczej i dbaj o detale.

Seks: bądź jej najlepszym kochankiem Seks

Seks: bądź jej najlepszym kochankiem

Pierwsze, co zrobi po waszym łóżkowym debiucie, to wystawi Ci recenzję w gronie przyjaciółek. Postaraj się, żeby noty były wysokie.

Seks/Związki

Jaka muzyka podnieca kobiety?

Użyj odpowiednich dźwięków, aby podkręcić Twoje życie seksualne i podkraść fanki kapelom rockowym (jakby się któraś pytała, to mów, że należysz do składu).

Erotyczny doktorat: zostań mistrzem seksu i uwodzenia Seks

Erotyczny doktorat: zostań mistrzem seksu i uwodzenia

Dzięki tej wiedzy zrozumiesz, jak funkcjonuje umysł i ciało kobiety, a to przekłada się na więcej seksu i wyższą jego jakość. Po prostu.

Prezerwatywa: najlepszy przyjaciel zdrowego penisa Seks/Związki

Prezerwatywa: najlepszy przyjaciel zdrowego penisa

Nie lubisz prezerwatyw? Rozumiemy Cię. Ale jeszcze lepiej rozumiemy powody, dla których zawsze warto mieć pod ręką popularne "gumki".

Ostry seks: świntusz jej do ucha Seks/Związki

Ostry seks: świntusz jej do ucha

Ostry język w łóżku? Jak najbardziej! Wskazujemy trzy skuteczne sposoby, jak zrobić jej dobrze ustami: szepcząc, mówiąc i odrobinę świntusząc.

Men's Health poleca