Men's Health poleca:

Seks

seks okiem kobiet Seks/Związki

Seks i związki okiem kobiet: czego one chcą?

Faceci pytają: czy seks oralny jest niebezpieczny dla zdrowia? Czy umówić się na depilację? Wciąż tyle pytań! No cóż, odpowiadamy.

Nowy związek Seks/Związki

Nowy związek: czy jej przeszłość to problem?

Wchodząc w nowy związek, wnosimy do niego różne sprawy z naszej przeszłości – to nieuniknione. Zobacz, jak sobie poradzić z tym, co może wnieść Twoja partnerka.

Ciekawostki erotyczne Seks/Związki

Dieta a libido: seksualne ciekawostki MH

Czy jej dieta wpływa na ochotę na łóżkowe igraszki? Czy dojrzałe kobiety lubują się w młodszych mężczyznach? Sprawdź sam.

wakacyjny podryw Seks/Związki

Wakacyjny podryw: zapomnij o gotowych tekstach

Oto 4 teksty, przez które na pewno dostaniesz kosza. Naszym zdaniem - zasłużenie.

flirt Seks/Związki

Czy ona na Ciebie leci? [TEST]

Zrób nasz test i sprawdź, czy masz w sobie naprawdę uwodzicielski potencjał, czy tylko Ci się tak wydaje. Jeżeli wypadniesz słabo, dajemy wskazówki, jak się podciągnąć

Pozycje seksualne Seks/Związki

Pozycje seksualne: stymulacja łechtaczki

Gdybyśmy mogli przeprowadzić seksualną ankietę wśród łechtaczek, te pozycje zdecydowanie znalazłyby się wśród najwyżej notowanych. Stawiamy również orzechy przeciw dolarom, że to samo myślą ich właścicielki. Oto pozycje, w których główną rolę odgrywa Panna Clitoris.

Pozycje seksualne Seks/Związki

Pozycje seksualne: głębsza penetracja

Seks to nie tylko celebra delikatności i subtelności. To przede wszystkim świetna zabawa dorosłych ludzi i czasem ma być ostro, szybko i... głęboko. Sprawdź, które pozycje sprawiają, że termin "penetracja" nabiera nowej jakości.

Zdrada Seks/Związki

Czy Twoja partnerka Cię zdradzi? - [TEST]

Droga do kobiecej zdrady wybrukowana jest emocjami. Jej emocjami. Sprawdź, czy grozi Ci rzucające cień wstydu poroże.

seks na jedną noc Seks/Związki

Romans na jedną noc: seks-przygoda

Kobiety są dzisiaj bardziej wyzwolone, śmiałe i otwarte niż kiedykolwiek w historii ludzkości. Do tego stopnia, że faceci trochę się gubią, nie wiedząc, jak z nimi postępować.

seks okiem kobiet Seks/Związki

Seks i związki okiem kobiet: zdrada i inne problemy

Jak ominąć łóżkowe miny? Czy masturbacja jest lepsza niż seks? Jak przetrwać zdradę? Po co kobietom sztuczne cycki? Gdzie jest centrum wszechświata?

Udawanie orgazmu Seks/Związki

Kobiecy orgazm: czy ona udaje?

Ten problem nurtuje wielu mężczyzn, a znaczna część próbuje znaleźć kryteria oceny – udaje czy nie? Seksuolodzy dzielą orgazm kobiety na wiele faz, ale najczęściej definiują cztery.

kobieta, seks Seks/Związki

Seks i związki: instrukcja obsługi kobiety

Kobieta to istota z gruntu odmienna, reagująca inaczej i pragnąca od życia czegoś innego. Podobieństwa są tylko pozorne.

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij