Sex

kobieta, internet, randki, randki w sieci Seks/Związki

Poznaj dziewczynę przez internet: seks czy związek?

Jak znaleźć dziewczynę, żonę czy kochankę spośród milionów zarejestrowanych na różnych portalach? Wybierz odpowiedni serwis.

pocałunek Seks/Związki

Jak się całować: kobiety radzą mężczyznom

66% ankietowanych kobiet twierdzi, że jeżeli facet beznadziejnie całuje, to najprawdopodobniej jest też kiepskim kochankiem. I bynajmniej nie zamierzają tego sprawdzać.

seksowna kobieta, wojna Seks/Związki

Seks: wygraj bitwę o przyjemność

Seks można przedstawić jako pole bitwy o dominację, kontrolę i nowe tereny. Wykorzystaj nasze strategie, by nawet poddanie się było zwycięstwem.

seksowna brunetka z zegarkiem Seks/Związki

Czas to sygnał: czy zależy jej na tej znajomości?

Pięć minut spóźnienia na randkę, oznacza dla niej zupełnie coś innego niż dla Ciebie. Ale jej stosunek do czasu może być dla Ciebie ważnym komunikatem.

seksowna blondynka Seks/Związki

8 mitów na temat życia seksualnego kobiet

Wasz szpieg z krainy kobiet ujawnia kolejne tajemnice na temat seksu i życia seksualnego kobiet. Oto 8 poglądów, z którymi trzeba się rozstać.

Raport MH: kompendium wiedzy o zaburzeniach erekcji Seks/Związki

Raport MH: kompendium wiedzy o zaburzeniach erekcji

Problemy w łóżku to nie Twoje zmartwienie? Pamiętaj, każdy ma chwile słabości. Zobacz, co na temat zaburzeń erekcji i ich wpływu na związki twierdzą naukowcy.

Seks w sieci: erotyczny e-kodeks Seks/Związki

Seks w sieci: erotyczny e-kodeks

W ostatnim czasie świat niesłychanie przyspieszył. Również świat erotyki. Zobacz, jak rozwiązać seksualne problemy nowoczesności.

seksowna brunetka Seks/Związki

Miłosne lubrykanty: krótki poradnik dla początkujących

Już starożytni odkryli, że jeśli seks przyprawić odrobiną oliwy z oliwek, staje się on jeszcze lepszy. Dziś oliwy raczej się już nie używa, jest za to wiele skuteczniejszych i bezpieczniejszych środków.

Szkoła uwodzenia: 5 patentów na świetne pierwsze wrażenie Seks/Związki

Szkoła uwodzenia: 5 patentów na piorunujące pierwsze wrażenie

Przyciągnij i zatrzymaj na dłużej jej uwagę, czyli jak zrobić na niej dobre pierwsze oraz wszystkie następne wrażenia. Oto 5 sprawdzonych patentów, na udaną pierwszą randkę.

kobiece mieszkanie Seks/Związki

Co jej mieszkanie powie Ci o niej?

Wykorzystaj pierwszą wizytę w jej mieszkaniu, aby dowiedzieć się o niej więcej. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

seksowna kobieta, impreza Seks/Związki

Zostań jej wybawcą: poderwij ją na imprezie

Na imprezie widzisz atrakcyjną dziewczynę, którą osaczył w kącie jakiś nudziarz. Nie wahaj się ani chwili. Być może ona czeka właśnie na Ciebie, abyś ją uratował.

seksowna szatynka Seks/Związki

8 sposobów by pokazać, że Ci na niej zależy

Posłuchaj w końcu, co ona od dawna chciała Ci powiedzieć - o waszym związku, o wspólnym seksie, o Twoich koleżankach, a także o tym dlaczego kobiety potrzebują komplementów.

Men's Health poleca