Sex

Co tatuaże mówią o kobiecie? Seks/Związki

Pokaż mi Jej tatuaż, a powiem Ci kim jest

Tatuaże u kobiet od dawna nikogo nie dziwią.Mają być seksowne - to wiemy, ale dodatkowo są jakimś komunikatem dla otoczenia. Zobacz, jak je odczytać.

Seks/Związki

Kobiety vs. mężczyźni: kto ma lepiej w związku?

Komisja ds. Równości MH wzięła pod lupę związki i seks. Sprawdzamy, kto ma lepiej i pod jakim względem. Radzimy, jak przywrócić zachwianą równowagę.

Złamane serce Seks/Związki

Jak się rozstać i nie pozabijać?

Rozstanie to trudny temat, ale czasem nie ma innego wyjścia. Zobacz, jak zakończyć związek bez przyszłości i przejść przez to bez niepotrzebnej szarpaniny.

Pani której jest dobrze - orgazm Seks/Związki

Kobiecy orgazm: uwolnij jej rozkosz

Kobieca droga do orgazmu jest długa, ale znamy sposoby, aby ją skrócić. Zobacz, jak możesz pomóc partnerce fantastycznie szczytować każdej nocy.

Seks/Związki

Czego na randce oczekują kobiety?

Kobiety kochają facetów pewnych własnej wartości, ale arogantów już nie. Zobacz, jak znaleźć właściwy ton, gdy chcesz się zareklamować.

Jak poradzić sobie z trudnymi teściami Seks/Związki

Jak radzić sobie z trudnymi teściami?

Przygotuj się dobrze na pierwsze spotkanie z jej rodzicami - zobacz, jak zrobić dobre wrażenie i na co zwrócić uwagę, zanim wpakujesz się w toksyczną rodzinę.

Sekrety dobrej randki Seks/Związki

5 kroków do drugiej randki

Jesteś umówiony na pierwszą randkę, ale chciałbyś wyciągnąć ją także na drugą i trzecią? Musisz zwiększyć wartość swoich akcji na parkiecie giełdy uwodzenia.

Seks/Związki

Czego pragną kobiety? 8 wskazówek MH

Czego więc kobiety szukają w facetach i co możesz zrobić, by być dla niej lepszym partnerem i kochankiem? Poznaj odpowiedź.

Czego kobiety oczekują po seksie? Seks/Związki

Być lepszym w łóżku: co robić po seksie?

Zbadaliśmy, czego właściwie kobiety oczekują po seksie - przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jak zapewnić sobie powtórkę!

Rozpal ją na pierwszej randce Seks/Związki

Jak rozpalić ją na pierwszej randce?

Trochę zdenerwowany przed pierwszą randką? Oto kilka trików, które rozpalą ją od wewnątrz i pomogą Ci uwieść ją już na pierwszym spotkaniu.

Seks/Związki

Swinging od podszewki

Nasz kolega z brytyjskiego MH Alex Harris sam, na własnej skórze, z niewielką pomocą koleżanki dziennikarki, zbadał środowisko swingersów.

Dla kobiet seks oralny to najlepsza i najszybsza droga do orgazmu. Seks

Twoje usta w służbie jej orgazmu

Ustami i językiem możesz dostarczyć swojej partnerce więcej doznań niż którąkolwiek inną częścią Twojego ciała.

Men's Health poleca