Men's Health poleca:

Seks

Zdrada, rozstanie, Tinder Seks/Związki

Zdrada, Tinder i rozstania: seks i związki okiem kobiet

Rozstania, zdrady i nowe związki. Przeżywamy to i my, i one. Lecz, jak to z kobietami bywa, ich spojrzenie na relację damsko-męskie znacząco różni się od naszego. Sprawdź, co doradzają w seksu i związków.

Ciekawostki erotyczne Seks/Związki

Ilość partnerów a satysfakcja małżeńska: seksualne ciekawostki MH

Większość facetów, czyli my, Ty i Twoi kumple również, poznając nową dziewczynę zastanawia się, ilu facetów miała. Następnie nachodzi nas refleksja - przecież to nieważne, teraz jest ze mną. Okazuje się jednak, że warto zwrócić na to uwagę.

seks okiem kobiet Seks/Związki

Seks i związki okiem kobiet: czego one chcą?

Faceci pytają: czy seks oralny jest niebezpieczny dla zdrowia? Czy umówić się na depilację? Wciąż tyle pytań! No cóż, odpowiadamy.

Nowy związek Seks/Związki

Nowy związek: czy jej przeszłość to problem?

Wchodząc w nowy związek, wnosimy do niego różne sprawy z naszej przeszłości – to nieuniknione. Zobacz, jak sobie poradzić z tym, co może wnieść Twoja partnerka.

Ciekawostki erotyczne Seks/Związki

Dieta a libido: seksualne ciekawostki MH

Czy jej dieta wpływa na ochotę na łóżkowe igraszki? Czy dojrzałe kobiety lubują się w młodszych mężczyznach? Sprawdź sam.

wakacyjny podryw Seks/Związki

Wakacyjny podryw: zapomnij o gotowych tekstach

Oto 4 teksty, przez które na pewno dostaniesz kosza. Naszym zdaniem - zasłużenie.

flirt Seks/Związki

Czy ona na Ciebie leci? [TEST]

Zrób nasz test i sprawdź, czy masz w sobie naprawdę uwodzicielski potencjał, czy tylko Ci się tak wydaje. Jeżeli wypadniesz słabo, dajemy wskazówki, jak się podciągnąć

Pozycje seksualne Seks/Związki

Pozycje seksualne: stymulacja łechtaczki

Gdybyśmy mogli przeprowadzić seksualną ankietę wśród łechtaczek, te pozycje zdecydowanie znalazłyby się wśród najwyżej notowanych. Stawiamy również orzechy przeciw dolarom, że to samo myślą ich właścicielki. Oto pozycje, w których główną rolę odgrywa Panna Clitoris.

Pozycje seksualne Seks/Związki

Pozycje seksualne: głębsza penetracja

Seks to nie tylko celebra delikatności i subtelności. To przede wszystkim świetna zabawa dorosłych ludzi i czasem ma być ostro, szybko i... głęboko. Sprawdź, które pozycje sprawiają, że termin "penetracja" nabiera nowej jakości.

Zdrada Seks/Związki

Czy Twoja partnerka Cię zdradzi? - [TEST]

Droga do kobiecej zdrady wybrukowana jest emocjami. Jej emocjami. Sprawdź, czy grozi Ci rzucające cień wstydu poroże.

seks na jedną noc Seks/Związki

Romans na jedną noc: seks-przygoda

Kobiety są dzisiaj bardziej wyzwolone, śmiałe i otwarte niż kiedykolwiek w historii ludzkości. Do tego stopnia, że faceci trochę się gubią, nie wiedząc, jak z nimi postępować.

seks okiem kobiet Seks/Związki

Seks i związki okiem kobiet: zdrada i inne problemy

Jak ominąć łóżkowe miny? Czy masturbacja jest lepsza niż seks? Jak przetrwać zdradę? Po co kobietom sztuczne cycki? Gdzie jest centrum wszechświata?

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij