Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zrób to z Lenovo!

Co łączy aktualne trendy i nowoczesną technologię? Projekt marki Lenovo „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo”, który startuje 10 czerwca.

Dla Lenovo, jednego z największych dostawców komputerów i urządzeń mobilnych na świecie, technologia to za mało! Znana marka wkracza w inspirujący świat mody, muzyki, designu, fotografii, a także sportu oraz gier komputerowych.

Wraz z zaproszonymi do projektu ekspertami, Lenovo będzie szukać młodych talentów i spełniać ich zawodowe marzenia.

Do współpracy przy projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” zaproszone zostały wyjątkowe osobowości, wśród których znaleźli się: znana fotografka Lidia Popiel, projektant mody Łukasz Jemioł, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, ilustratorka mody Olka Osadzińska, młode projektantki z Lola Victoria Design, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team, a także mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas. To tzw. „DO’ersi” Lenovo, czyli osoby, które na co dzień robią niezwykłe rzeczy, realizują swoje pasje, są kreatywne i aktywne.

Głównym celem „Zrób to z Lenovo” jest znalezienie kolejnych „DO’ersów” i wspieranie ich w spełnianiu zawodowych marzeń.

„Biorę udział w tym projekcie ponieważ Lenovo stwarza świetne możliwości dla młodych, niezależnych ludzi, którzy starają się zrobić coś na własną rękę. Fakt, że mogę mieć w tym swój udział, jest dla mnie bardzo ważny i dlatego postanowiłam przyłączyć się do tej inicjatywy” – mówi Novika.

Daniel Malak, Consumer Business Manager z Lenovo Polska dodaje:

„Celem tego projektu jest pokazanie jakie możliwości daje niezawodna technologia połączona z pasją, talentem i determinacją w działaniu. Do współpracy zaprosiliśmy „DO’ersów”, czyli pasjonatów i jednocześnie ekspertów, których doceniamy za działalność, a także wyjątkową osobowość. Wierzymy, że podobnie jak Lenovo, pomogą innym odkryć lub rozwinąć własny talent i spełnić zawodowe marzenia. Łączymy ich wiedzę, doświadczenie i energię oraz dajemy możliwość podzielenia się nią z innymi”.

Projekt potrwa do końca 2013 roku, zostanie podzielony na etapy. Każdy z nich będzie dedykowany jednemu z „DO’ersów”, który w tym czasie pokaże jak pracuje, spełnia swoje zawodowe marzenia oraz zainspiruje innych do działania.

W każdym z etapów zorganizowane zostaną konkursy, w których do wygrania będą unikalne nagrody, jak warsztaty, ściśle związane z działalnością „DO’ersów”.

W ich trakcie będzie można skorzystać z praktycznej wiedzy prowadzących oraz zapytać o zawodowe wskazówki i przydatne porady.

W grudniu tego roku odbędzie się wielki finał konkursów organizowanych w poszczególnych fazach projektu. Zwycięzca otrzyma bardzo atrakcyjną nagrodę pieniężną, którą będzie mógł przeznaczyć na spełnienie swojego marzenia, związanego z realizacją zawodowej pasji. Więcej szczegółów finału już wkrótce!

Informacje o projekcie znaleźć można na fan page Lenovo Polska na Facebooku https://www.facebook.com/LenovoPolska/app_285792068223521.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Sam mam model G575 i nie mogę nic złego o nim powiedzieć. Wszystko chodzi, gra i odpala jak trzeba. Po prostu gra na 102. Co więcej trzeba do pracy zwłaszcza w korepondencji, no co?
  Imprezka, 2013-06-22 12:11:30
 • avatar
  zgłoś
  http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/8916-sebiastian-świderski-atak-z-powietrza/?p=1045193709
  Mauaku, 2013-06-21 11:43:15
 • avatar
  zgłoś
  Co łączy aktualne trendy i nowoczesną technologię? Projekt marki Lenovo ?For Those Who Do. Zrób to z Lenovo?, który startuje 10 czerwca.
  Mens Health, 2013-06-21 11:39:57
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij