Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Słuchawki bezprzewodowe: Model SHD 8600 od Philips - recenzja

Lekkie, wygodne i działające dłużej niż kilka godzin - takie powinny być słuchawki bezprzewodowe, abyś mógł docenić zalety braku kabla. Model SHD 8600 firmy Philips spełnia wszystkie te wymagania. I kilka innych na dodatek.

Największe zalety bezprzewodowych słuchawek Philips SHD 8600 to czas działania - 12 godzin oraz imponujący zasięg - aż 30 metrów. (fot. Philips)

O korzyściach płynących z uwolnienia się od krępującego okablowania nie musimy Cię chyba przekonywać. Dzięki słuchawkom Philips SHD 8600 Twój zasięg zwiększy się z metra czy dwóch do prawie trzydziestu. Przez około 12 godzin pozwolą Ci w niczym nieskrępowany sposób słuchać ulubionej muzyki.

Nowe słuchawki Philipsa są także lekkie i wygodne. Mają specjalny wewnętrzny pałąk, który sam dostosuje się do kształtu Twojej głowy oraz obrotowe nauszniki. Dzięki temu oraz wysokiej jakości dźwięku, osiągniętej dzięki transmisji cyfrowej 2,4 GHz (zapobiega kompresji i utracie danych pomiędzy nadajnikiem i słuchawkami) i akustycznemu dostrojeniu głośników, uszy oraz głowa szybko się nie zmęczą i będziesz mógł sprawdzić w praktyce, czy prawdziwa jest deklarowana przez producenta robiąca wrażenie długość działania. Kiedy w końcu akumulator się rozładuje, w mig zreanimujesz go dzięki stacji dokującej z funkcją szybkiego ładowania.

Cena słuchawek Philips SHD 8600: 399 złotych.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Spokojnie, reklama jak każda w innym artykule MH. Chyba nie myślisz, ze MH nie dostaje kasy za napisanie że najlepszy do golenia jest żel gillette, a pod prysznic adidas, a pod paszkę nivea... Ja to akceptuję i mi nie przeszkadza forma "aplikacji" zalet produktów konkretnych firm. A co do tematu: słuchawki jak każde inne w tej klasie - niezłe, ale i tak nie kupię (nie na moją kieszeń)
  Hogg, 2010-05-22 10:23:45
 • avatar
  zgłoś
  a to co? Reklama, kryptoreklama, czy niezależny artykuł?
  sakii, 2010-05-21 23:08:11
 • avatar
  zgłoś
  super sprawa zwłaszcza, gdy ktoś za ścianą wali w mur, że za głośno muzyki słuchasz, idealne rozwiązanie
  maras86pl, 2010-05-01 13:54:00
 • avatar
  zgłoś
  Lekkie, wygodne i działające dłużej niż kilka godzin - takie powinny być słuchawki bezprzewodowe, abyś mógł docenić zalety braku kabla. Model SHD 8600 firmy Philips spełnia wszystkie te wymagania. I kilka innych na dodatek.http://www.menshealth.pl/newsroom/Sluchawk...siegu-3886.html
  Mens Health, 2010-04-30 18:28:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij