Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Numer specjalny "MH Twoje mięśnie" już w sprzedaży!

Ponad setka ćwiczeń. Gotowe programy treningowe. Kompletne plany diety. Osobisty dziennik treningowy. Patenty trenerów MH. To wszystko dajemy Ci w numerze specjalnym "Men's Health Twoje mięśnie", który pozwoli Ci w 2012 roku zbudować idealną sylwetkę.

"Liczący aż 168 stron numer specjalny »Men's Health Twoje mięśnie. Instrukcja obsługi« zawiera wszystko, co chciałbyś wiedzieć o budowaniu formy, ale krępowałeś się o to zapytać. Najpierw uważnie ją przeczytaj. Potem, jeśli zgodnie z nią będziesz postępował ze swoimi mięśniami i wykorzystasz do maksimum wszystkie możliwości, jakie daje trening, zbudujesz najlepszą sylwetkę w swoim życiu. Masz na to naszą gwarancję" - piszą we wstępie do tego wydania Marek Dudziński i Piotra Makowski, redaktorzy działu Fitness MH.

Z "Men's Health Twoje mięśnie. Instrukcja obsługi" Twoja droga do sylwetki MH będzie prosta jak nigdy i krótsza niż kiedykolwiek. Numer ten został podzielony na 7 rozdziałów. Otwiera go obszerne wprowadzenie, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat treningu siłowego i wyjaśnienie najważniejszych pojęć związanych z tym tematem. "Nawet jeśli zdobyłeś tę wiedzę wcześniej, możesz zrobić sobie powtórkę, by utrwalić dobre nawyki" - piszą Marek Dudziński i Piotr Makowski.

Kompletny zestaw ćwiczeń na wszystkie mięśnie

Kolejne 6 rozdziałów poświęcono treningowi poszczególnych grup mięśniowych: bicepsów i tricepsów, klatki piersiowej, pleców, mięśni brzucha, barków oraz ud i łydek. W każdy z nich znalazł się zestaw najlepszych ćwiczeń wybranych starannie przez trenerów MH (w sumie jest ich w całym numerze aż 110) wraz z dokładnym opisem techniki wykonywania każdego z nich, kompletny program treningowy połączony z dzienniczkiem, w którym możesz zapisywać swoje postępy, oraz wskazówki, jak prawidłowo rozciągać się po treningu, aby Twoje mięśnie były nie tylko duże i silne, ale także zapewniały Ci szybkość, dynamikę i nieprzeciętną sprawność.

"Każde ćwiczenie w tym poradniku staraliśmy się opisać tak, byś mógł wykonać je poprawnie i bezpiecznie. Stosując się do naszych porad, będziesz już w połowie drogi do większej sprawności, której efektem ubocznym stanie się smukła i wyrzeźbiona sylwetka. Pozostałe 50% to nie tylko Twoja wola treningu i właściwa dieta, ale też chęć zrozumienia, jak ilość powtórzeń, serii i wybrany ciężar mogą wpłynąć na Twój trening i poprawić w Tobie te cechy, na których najbardziej Ci zależy. Właśnie ta wiedza będzie odróżniać Cię od przeciętnego bywalca siłowni. 

Idziemy z Tobą na zakupy

W "Men's Health Twoje mięśnie" nie mogło, oczywiście, zabraknąć także informacji dotyczących właściwej diety, bez której osiągnięcie zakładanych efektów treningowych jest praktycznie niemożliwe.  Nasi redaktorzy przygotowali więc dla Ciebie nie tylko gotowe plany żywieniowe opracowane tak, aby uwzględniały treningi rano, popołudniu i wieczorem, ale także precyzyjną listę zakupów, którą możesz wyciąć i zabrać ze sobą do sklepu.

"Jeśli myślisz poważnie o lepszej formie, musisz poważnie zastanowić się też nad tym, co i kiedy możesz jeść. Dostarczanie organizmowi składników, których potrzebuje, i to wtedy, gdy ich potrzebuje, jest jedyną drogą gwarantującą odniesienie sukcesu. Dzięki naszej »instrukcji obsługi« takie prawidłowe odżywianie to bułka z masłem" - zapewniają Marek Dudziński i Piotr Makowski.

"Dobra forma nie jest nam, niestety, dana raz na zawsze. Jej zbudowanie, utrzymanie i poprawianie jest w praktyce procesem ciągłym. Nie da się ukryć, że wymaga ciężkiej pracy i wylania sporej ilości potu, ale to nie oznacza, iż jest to proces skomplikowany - przypominają redaktorzy prowadzący tego wydania. - Jeśli tylko wiesz, jak trenować, to uzyskanie wymarzonej sylwetki nadal będzie wymagało od Ciebie wysiłku i systematyczności, ale szybciej osiągniesz efekty i będą one lepsze".

Numer specjalny " Men's Health Twoje mięśnie. Instrukcja obsługi" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 9 grudnia. Cena egzemplarza to 24.99 zł. Uwaga! Wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Droga redakcjo czy jest możliwość zakupienia tego egzemplarza? Pozdrawiam.
  ~Dominik, 2017-02-28 13:57:04
 • avatar
  zgłoś
  Witam , jadę od miesiąca treningi z tego numeru , i chcę wrócić do normalnego trybu treningowego, będę brał tylko ćwiczenia przykładowe które są w tym numerze , dodam że robię masę i nie wiem czy powrócić do 4 serie po 12-10-8-6 ruchów i zwiększać ciężar , czy tak jak jest podane że 80% i cały czas ten sam ciężar , z góry dzięki za odpowiedź !
  safilp, 2012-01-24 23:07:30
 • avatar
  zgłoś
  Kupiłem i w sumie nie żałuję. Numer fajny, w prawdzie wszystkie ćwiczenia znałem więc nic nowego się nie nauczyłem, moze tylko te plany się przydały.Robiłem dziś trening klatki obwodowo według zaleceń i przyznam się, że mnie nawet zmęczyło i ruszyło.Nie czułem kompletnie pompy, tylko mocne zmęczenie.W każdym razie chciałbym ćwiczyć tylko jedną partię mięśni dziennie, jutro przychodzi czas na plecy i trening A wygląda doć biednie. Tylko dwa ćwiczenia mam zrobić?Czy mam zrobić a potem b i na końcu c?Bo takto trochę licho to wygląda.
  Abdiel, 2011-12-29 21:08:38
 • avatar
  zgłoś
  Cena faktycznie wysoka, ale jak dla mnie warto kupic. wszystko w jednym miejscu. osobiscie uwazam ze to dobry pomysł był z tym numerem specjalnym
  ~krzysztof89, 2011-12-18 18:20:40
 • avatar
  zgłoś
  O nie..... tyle na pewno nie zapłacę! Przegięcie totalne!! 15 zł to jeszcze. Ponadto bez sensu, że numery specjalne nie są przysyłane osobom, które mają wykupioną prenumeratę. Powinno być to przewidziane. Chociażby za jakąś dopłatą.
  manat, 2011-12-18 16:10:27
 • avatar
  zgłoś
  'safilp' napisał(-a):Panowie mam pytanie odnośnie planów zawartych w tym numerze. Np przy barkach mam treningi A,B,C , w których są tylko po 2 ćwiczenia , nie za mało ? Z góry dzięki za odpTo zależy, czy to trening split, czy FBW.
  ~LilPeneros, 2011-12-16 16:28:32
 • avatar
  zgłoś
  Nie jest za mało tych ćwiczen jesli zrobisz je wszystkie i dobrze technicznie
  ~krzysztof89, 2011-12-16 11:14:59
 • avatar
  zgłoś
  Panowie mam pytanie odnośnie planów zawartych w tym numerze. Np przy barkach mam treningi A,B,C , w których są tylko po 2 ćwiczenia , nie za mało ? Z góry dzięki za odp
  safilp, 2011-12-15 00:12:44
 • avatar
  zgłoś
  jak wam cena nie pasuje to tu macie za darmo dobry atlas [prosze nie zamieszczac na forum linkow do stron i plikow, ktore naruszaja prawa autorskie - MH Admin]
  Bosky2468, 2011-12-12 22:30:03
 • avatar
  zgłoś
  kupiłem i musze powiedziec ,ze mimo dość wysokiej ceny to było warto kupic. DObrze jest miec ćwiczenia na poszczególnie partie ciała w jednym miejscu oraz przydatne porady.Pozdrawiam
  ~krzysztof89, 2011-12-11 21:22:51
 • avatar
  zgłoś
  Warto kupić jeśli chodzi o treningi, ilość ćwiczeń i kilka ciekawych informacji.Jednak jeśli chodzi o rozpiskę diety, to znów doprowadzili mnie do śmiechu polecam, jeśli ktoś chce zobaczyć ciekawe treningi i ćwiczenia, ale ich diety bym nie stosował, a poczytał na ten temat na forach kulturystycznych i ułożył własną.
  Tomus, 2011-12-11 08:54:01
 • avatar
  zgłoś
  ja dziś to kupiłem i polecam,bardzo duża ilość ćwiczeń z opisem na każdą partię ciała,na początku trochę jest o diecie (+lista zakupów), a na końcu każdej serii jest streczing
  TwiN87, 2011-12-10 17:10:55
 • avatar
  zgłoś
  Jak nie ma, to pewnie niedługo się pojawi - poszukaj w Empiku, w salonikach prasowych Kolporter oraz "Ruch"
  ~LilPeneros, 2011-12-10 10:41:11
 • avatar
  zgłoś
  czy to wydanie specjalne jest gdzieś do kupienia w kioskach?
  belchatowianin, 2011-12-10 03:05:55
 • avatar
  zgłoś
  A materiał do gazetki pewnie w części pochodzi z forum . Lepiej tu zadać pytanie , opisać swoje plany , staż treningowy , dietę itd. i będzie się miało lepsze efekty.
  Marcin, 2011-12-10 00:30:58
 • avatar
  zgłoś
  25 złotych to zdecydowanie za dużo, przynajmniej dla mnie.
  pblo, 2011-12-09 23:14:18
 • avatar
  zgłoś
  Chciałem zakupić ów numer, w sam raz do pociągu na jutro by się nadał ale dopiero teraz zobaczyłem cenę i powiem, że jakby kosztował max 15 pln to bym kupił. Cóż mam poprzednie wydania specjalne... a teraz mam kilkanaście innych, trafniejszych celów na które mogę przeznaczyć 25 pln.
  shyguy, 2011-12-09 22:58:02
 • avatar
  zgłoś
  25 zł za 168 stron najnowszego wydania specjalnego MH - trochę dużo biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej za 124 strony wydania specjalnego płaciło się 15 zł.
  ~LilPeneros, 2011-12-09 22:55:11
 • avatar
  zgłoś
  Cena trochę wysoka, biorąc pod uwagę fakt, że opisane ćwiczenia są raczej podstawowymi na dane partie ciała.Osobiście marzy mi się MH z dużą ilością ćwiczeń, które nie są tak rozpowszechnione jak te z wydania specjalnego.
  ~Radek186, 2011-12-09 15:14:09
 • avatar
  zgłoś
  nie przesadzacie z ceną? 25 zł za gazetę?
  sakii, 2011-12-09 14:01:41
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij