Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Nowy numer specjalny "MH Coach" już w sprzedaży!

Płaski brzuch. Szeroka klata. Większe bicepsy. Mocne plecy. Silne nogi. Jak to wszystko osiągnąć jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej? Dowiesz się tego z nowego numeru specjalnego "MH Coach", który właśnie oddajemy w Twoje ręce.
Nowe wydanie dodatku specjalnego "MH Coach" to potężna porcja porad i wskazówek treningowych i dietetycznych, dzięki którym szybko i zdrowo zbudujesz lepszą sylwetkę i formę.

Każdego dnia możesz zrobić krok w dobrą stronę! - pod takim hasłem redakcja Men's Health przygotowała nowe wydanie specjalne "MH Coach". Tym razem postanowiliśmy temat budowania mięśni i spalania tłuszczu przy pomocy odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń połączyć z informacjami dotyczącymi wpływu treningów na nasze codzienne życie, zdrowie i samopoczucie.

"Trening siłowy nie tylko wzmacnia mięśnie i cały organizm, ale jest również zdrowy. Dla nas to zawsze było jasne. Regularne ćwiczenia ze sztangą, taśmami elastycznymi, skakanką i innymi przyrządami, a nawet tylko z ciężarem własnego ciała mogą pomóc Ci uniknąć bólów kręgosłupa, kontuzji mięśni i ciągłego napięcia - mówi Marek Dudziński, szef działu fitness Men's Health i redaktor prowadzący numeru specjalnego "MH Coach" - Co dla nas, facetów, szczególnie ważne, przy okazji przyczyniają się też do wykształcenia sześciopaka na brzuchu, szerokiej klatki i muskularnych ramion".

W tym 124-stronnicowym wydaniu specjalnym znajdziesz wiedzę zgromadzoną przez redaktorów magazynu Men's Health, którzy odpowiadają na wszystkie najczęściej zadawane pytania, m.in. na co należy zwracać uwagę na siłowni, jakie ćwiczenia wykonywać i jakiego sprzętu używać, aby najlepiej i najszybciej rozbudować mięśnie, co należy jeść, by zwiększyć masę, a co, by stracić jej nadmiar.

Podobnie, jak poprzednie wydanie "MH Coach", także najnowszy numer podzielony został na 5 tematycznych części:

 • Pierwszy rozdział to zasady treningu, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o treningu siłowym, aby wykonywane przez Ciebie ćwiczenia przynosiły wyłącznie pozytywne rezultaty. Warto przeczytać, nawet gdy nie jesteś już amatorem.
 • W drugiej części, zatytułowanej krótko i zwięźle "Paliwo", zebraliśmy dla Ciebie porady specjalistów, jak spalić tłuszcz, zbudować mięśnie i zyskać sylwetkę godną gladiatora. Oczywiście, nie mogło tutaj zabraknąć również przepisów na proste, szybkie, smaczne i pełne białka posiłki.
 • W trzeciej opisujemy sprzęt i przedstawiamy wady i zalety treningu z wolnymi ciężarami i maszynami. Dowiesz się także, jakie są Twoje prawa jako klienta fitness klubu i jak z nich korzystać, aby wasza współpraca układała się gładko i przyjemnie.
 • Czwarty rozdział stanowi atlas ćwiczeń, czyli kompletne zestawienie najlepszych ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe, z których z łatwością stworzysz własny plan treningowy.
 • Dużą część tego wydania specjalnego poświęciliśmy też na gotowe programy treningowe. Tym razem mamy dla Ciebie 5 planów: trening bez sprzętu, trening dla zapracowanych, trening na zrzucenie brzucha, trening na lepszy seks i trening likwidujący ból pleców.

"Jednym słowem, dodatek "MH Coach: Twój Osobisty Trener", który czeka na Ciebie w kiosku, jest pierwszym krokiem do idealnej sylwetki. Kolejne kroki musisz już zrobić sam, biorąc się do roboty" - zachęca Marek Dudziński.

"MH Coach" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 29 października. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Przejrzalem w sklepie i odlozylem na polke. Za taka ceneobjetosc powinna byc trzy razy wieksza. Jesli ktos jest "nowy w temacie", moze kupic. Ale stali czytelnicy MH moim zdaniem nie maja tu czego szukac. Strata pieniedzy.
  PostScript, 2010-11-04 21:18:57
 • avatar
  zgłoś
  Kupiłem MD i jestem o wiele bardziej zadowolony
  Bijuu, 2010-11-01 16:26:32
 • avatar
  zgłoś
  Podobny temat do Diety. Zebranych kilka patentów w jednym miejscu, raczej doświadczony osobnik niczego nowego się nie dowie ale sporo ciekawej wiedzy w jednym miejscu.Można podarować koledze, który zaczyna przygodę z siłownią.
  soren, 2010-11-01 13:07:29
 • avatar
  zgłoś
  Nabyłem. Nie wiem, jak się ma ten numer do poprzednich, ale mnie zadowala. Na początek przygody z treningiem warto kupić, jeżeli ktoś jest doświadczony, to niech się zastanowi przed kupnem dwa razy.
  szymon6, 2010-11-01 11:39:05
 • avatar
  zgłoś
  ktoś już to ma? różni się w czymś od poprzedniego? warto kupić?
  I know, 2010-11-01 09:30:18
 • avatar
  zgłoś
  CYTATPrzypominamy, że wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.I wszystko jasne
  Czytacz, 2010-10-31 20:37:15
 • avatar
  zgłoś
  trick- pewnie nie Na pewno trafi do kolekcji , chociaż pewnie wiele nowości nie będzie
  Bender, 2010-10-31 19:08:40
 • avatar
  zgłoś
  Prenumeratorzy pewnie nie dostaną?
  trick, 2010-10-31 17:47:22
 • avatar
  zgłoś
  ciekawe czy różni się czymś od poprzedniego
  I know, 2010-10-28 22:31:57
 • avatar
  zgłoś
  Generalnie wszystko to, co już zostało powiedziane, ale w jednym miejscu. Kupię na pewno.
  pblo, 2010-10-28 20:27:42
 • avatar
  zgłoś
  Płaski brzuch. Szeroka klata. Większe bicepsy. Mocne plecy. Silne nogi. Jak to wszystko osiągnąć jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej? Dowiesz się tego z nowego numeru specjalnego "MH Coach", który właśnie oddajemy w Twoje ręce.http://www.menshealth.pl/newsroom/Nowy-num...edazy-4080.html
  Mens Health, 2010-10-28 18:45:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij