Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Liderin - dołącz do Klubu Gruchacza!

Suplement, dzięki któremu możesz zwiększać swoje możliwości seksualne - kochać się częściej oraz odczuwać doznania jeszcze bardziej intensywnie. Liderin jest dedykowany mężczyznom, którzy lubią seks, chcą z niego czerpać jeszcze więcej i stale pragną zwiększać swoje możliwości seksualne.

Liderin fot. Materiały prasowe producenta

Lubisz eksperymenty w łóżku? Jasne, kto nie lubi. Nieważne, czy przez eksperymenty rozumiesz: nietypowe lokalizacje, pozycje, czy używane akcesoria. Jeżeli rozumiecie się jako partnerzy, to możecie być pewni, że zabawy w łóżku nie będą miały końca. I tu pojawia się Liderin - suplement diety potęgujący doznania. 

Liderin Sex Expert zawiera trzy składniki naturalnego pochodzenia w odpowiednich proporcjach. Jednym z nich jest żeń-szeń, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję i wpływa na utrzymanie dobrego samopoczucia (fizycznego i psychicznego), a także pomaga w utrzymaniu sprawności seksualnej.

Na stronie www.liderin.pl dowiesz się więcej o samym produkcie i odświeżysz przy okazji repertuar pozycji seksualnych - czeka na Ciebie 12 materiałów instruktażowych żebyś nigdy nie doświadczył łóżkowej nudy. Będziesz mógł też wykazać się kreatywnością i wziąć udział w konkursie, do wygrania jest 100 koszulek. Dołącz do Klubu Gruchacza już dziś! Akcja potrwa do końca lipca 2015.

Liderin (Materiały prasowe producenta)

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Google szmugle :)
  ~howaboutnow, 2016-09-25 20:42:17
 • avatar
  zgłoś
  Co to jest gruchacz? Googl
  ~blabla, 2016-09-24 21:46:07
 • avatar
  zgłoś
  Suplement, dzięki któremu możesz zwiększać swoje możliwości seksualne - kochać się częściej oraz odczuwać doznania jeszcze bardziej intensywnie. Liderin jest dedykowany mężczyznom, którzy lubią seks, chcą z niego czerpać jeszcze więcej i stale pragną zwiększać swoje możliwości seksualne.<br /><br /><a href="/newsroom/Liderin-dolacz-do-Klubu-Gruchacza,7016,1"></a>
  Mens Health, 2015-07-21 13:00:27
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij