Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Estetyka i skuteczność, czyli Huawei Y6 LTE

Huawei to jeden z liderów na rynku telefonii komórkowej na świecie. Koncern zaprezentował bardzo interesujący model, Y6 LTE, który łączy w sobie najnowsze technologie oraz schludne wykonanie. A to wszystko dostępne w przystępnej cenie.

kobieta ze smartfonem fot. Materiały prasowe

Y6 LTE – telefon wart uwagi

Wybór smartfonów na rynku jest bardzo duży – od najtańszych modeli, które raczej nie mają zbyt wiele do zaoferowania użytkownikom, po telefony wyjątkowo drogie, zastępujące właścicielowi mnóstwo innych urządzeń elektronicznych. Poszukując urządzenia dla siebie, można dostać niemałego bólu głowy, warto zatem zainteresować się aparatem, który jest solidny, posiada liczne funkcje, ale nie wyczyści przy okazji doszczętnie twojego portfela. W tej klasie szczególnie wyróżnia się Huawei Y6 LTE.

Telefon Huawei – elegancja i nowoczesność

Już na pierwszy rzut oka Y6 LTE budzi skojarzenia z telefonem nowej generacji, często też podkreśla się, że jego jakość wykonania nadaje mu wygląd modelu z wyższej półki. Jest średnich wymiarów – posiada odpowiednio 143,5 mm wysokości, 72,1 mm szerokości i 8,3 mm grubości, ważąc przy tym 155 g. Zaokrąglone krawędzie i wyrazista, aluminiowa ramka wokół (przy czarnej obudowie ma kolor srebrno-szary, przy białej natomiast złoty) znakomicie kontrastują z resztą kompozycji i bezsprzecznie dodają elegancji. Śmiało można przyznać, że prezentuje się jak klasowy telefon biznesowy, świetnie sprawdza się zresztą i w tej roli.

Nowatorskiego designu dodaje natomiast wyświetlacz, który zajmuje aż 80% powierzchni frontowej. Dlatego też wszystkie ramki są bardzo cienkie, co sprawia wrażenie, że ekran stanowi niemal całą ścianę przednią. Jego rzeczywisty wymiar to 5 cali (przekątna), posiada również rozdzielczość równą 1280x720 pikseli. Warto dodać, że tak dobrane parametry wpływają korzystnie na pobór energii, który dzięki znacznemu zmniejszeniu wydłuża działanie telefonu bez ładowania. Faktyczna pojemność akumulatora to 2200 mAh. Zgodnie z danymi podanymi przez producenta, powinien wystarczyć na niemal 12 godzin ciągłych rozmów.

Klasowy aparat

Y6 LTE ma bardzo dobry obiektyw, który pozwala na rejestrację zdjęć i filmów ze znakomitą jakością kolorów. Matryca o rozdzielczości 8 megapikseli to świetne rozwiązanie dla smartfona tej klasy, urządzenie dodatkowo posiada diodę doświetlającą LED, która automatycznie uruchamia się przy robieniu zdjęć w zaciemnionym otoczeniu.

Skuteczność działania i łatwość obsługi

Nie można pominąć również procesora, który w przypadku Y6 odznacza się bardzo sprawnym i płynnym działaniem. Chodzi tu o czterordzeniową jednostkę Qualcomm Snapdragon 210 taktującą z częstotliwością 1 GHz. Procesor nie rozgrzewa telefonu nawet przy intensywnym korzystaniu z przeglądarki internetowej lub zainstalowanych aplikacji.

Telefon Huawei pracuje na jednym z najlepszych mobilnych systemów operacyjnych, czyli Androidzie. Oprogramowanie jest bezawaryjne, a systematyczne aktualizacje na bieżąco eliminują wszystkie błędy. Warto wspomnieć również o tym, że Android oferuje tysiące bezpłatnych i bardzo użytecznych aplikacji z różnych dziedzin.

Ten system operacyjny jest również bardzo intuicyjny, dzięki czemu Y6 LTE obsługuje się naprawdę łatwo. Proste menu oraz liczne dodatkowe funkcje sprawiają, że korzystanie ze smartfona jest czystą przyjemnością już od pierwszego uruchomienia. Co więcej, jak wskazuje nazwa modelu, posiada on moduł LTE, który pozwala na szybsze niż kiedykolwiek korzystanie z Internetu.

mat. prasowe

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij