Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Dieta faceta - numer specjalny MH już w sprzedaży!

Setki dietetycznych porad i przepisów kulinarnych plus kompletne jadłospisy na większe mięśnie i szczupłą sylwetkę. Oto "Dieta faceta" - nowy numer specjalny Men's Health, który zrobi z Ciebie eksperta od diety i szefa kuchni w jednym.

Naszym skromnym zdaniem, wydanie specjalne "MH Dieta faceta" powinno stać się obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni każdego mężczyzny.

"Obywatelu, nie jedz bez sensu!" - to hasło przyświecało zespołowi Men's Health podczas prac nad pierwszym w historii polskiej edycji MH, liczącym aż 124 strony wydaniem specjalnym poświęconym w całości kuchni i jedzeniu.

"W tym dodatku znajdziecie przepisy kulinarne, które nie tylko nie zniweczą Waszego wysiłku, by być w formie, ale też pomogą Wam ją utrzymać; znajdziecie pomysły na składniki dań, które dodadzą Wam błysku, mięśni, energii i dobrego wyglądu, i w końcu znajdziecie też instrukcje, jak wykonać to wszystko szybko, prosto i ekonomicznie. Właśnie to wszystko razem nazywamy w MH kuchnią z sensem" - wyjaśnia Marek Girulski, redaktor prowadzący "Dieta faceta".

Od samego początku w każdym numerze Men's Health zamieszczamy artykuły poświęcone zdrowemu i racjonalnemu odżywianiu, ponieważ - to oczywiste - jedzenie z sensem ma ciągle kolosalną przyszłość. Część z nich - te, które uznaliśmy za szczególnie interesujące, ważne i uniwersalne - zgodnie z Waszymi sugestiami postanowiliśmy przypomnieć w tym wydaniu specjalnym, ale aż połowę dodatku "MH Dieta faceta" stanowią zupełnie nowe, niepublikowane jeszcze w Polsce materiały. 

124 strony numeru specjalnego "Dieta faceta" podzielone zostały na 5 tematycznych części:

1. Na przystawkę: Pomysły na zdrowe przekąski, które ładują baterie, budują mięśnie i spalają tłuszcz. Dowiesz się jak zbalansować swoją dietę, czym nakarmić mózg, jak naoliwić stawy, jak zregenerować wątrobę, czym to wszystko popić i jeszcze dobrze się przy tym bawić.

2. Cały świat w jednym garnku: Dania wszystkomające z 12 krajów, które robisz i podajesz w jednym naczyniu. Łatwe w przygotowaniu, świetne, zdrowe i bardzo oryginalne. Zrobisz wrażenie na gościach!

3. Mężczyzna na łowach: Sam konkret dla łowcy, czyli wszystko o wołowinie, wieprzowinie i rybach - jak je kupować, przyrządzać, przechowywać i jeść. I też coś dla zbieraczy, czyli warzywa, po które naprawdę warto się schylić.

4. Najlepsze dla mężczyzny: Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez dżunglę śmieciowych produktów w supermarkecie, nauczysz się przyrządzać szybkie superśniadania i poznasz najnowsze odkrycia naukowców na temat męskiej diety, prezentowane przez naszą uroczą Panią Doktor.

5. Zamień tłuszcz na mięśnie: Kurs zarządzania jedzeniem, tak aby zmieniało się w mięśnie, energię i wytrzymałość zamiast w oponę, złożony z trzech kompletnych programów dietetycznych na cały tydzień. Plus informacje, jak zrobić upgrade dań, tak by straciły tylko kalorie, a nie smak. Z prostego diagramu dowiesz się, jak samodzielnie zbalansować swoją dietę.

"Nie wpadajcie w panikę, drodzy Czytelnicy. Redakcja MH nie dała się wciągnąć w modną ostatnio spiralę medialnego szaleństwa, w której połowa czasu antenowego w telewizjach poświęcona jest gotowaniu, zaś druga połowa odchudzaniu. A gdyby istniała jeszcze trzecia połowa, puszczaliby w niej na okrągło Taniec z gwiazdami" - uspokaja Marek.

"Żeby wszystko było jasne: lubimy gotować (czasem), nie uważamy gotowania za niemęskie zajęcie i lubimy dobrze zjeść, ale robienie fetysza z przyrządzania posiłków i celebrytów z pichcących kobiet i mężczyzn wydaje się nam naciągane. Mówiąc krótko - nadal jesteśmy normalni" - dodaje ze śmiechem.

"MH Dieta faceta" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 30 lipca. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  "dieta faceta" a ja się w nią zaczytałam jak w swoja super sprawa he pozdrawiam panowie
  madziasta, 2010-09-03 00:22:30
 • avatar
  zgłoś
  A ja Dieta podarowałem ojcu, który regularnie MH nie czytuje ale lubi przepis na zdrowe żarełko mi podprowadzić.Niekoniecznie więc zbiór klientów jest taki sam. :]
  soren, 2010-08-25 20:31:00
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Czytacz @ 25-08-2010, 0:59) Pierwszym numerem specjalnym MH w tym roku byl Coach - Twoj osobisty trenerdziękować
  Adrijah, 2010-08-25 01:07:15
 • avatar
  zgłoś
  Pierwszym numerem specjalnym MH w tym roku byl Coach - Twoj osobisty trener
  Czytacz, 2010-08-25 00:59:44
 • avatar
  zgłoś
  Jeżeli to jest nr 02/2010 to był jakiś nr 01 czy to taki chwyt? nie czytam MH, kupiłam tylko numer o diecie żeby trochę poprawić jadłospis swojego faceta, także nie jestem na bieżąco
  Adrijah, 2010-08-25 00:45:09
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Brylant @ 24-08-2010, 21:21) No to pogrubione... Admin napisał, że polowa to nowości a , Ty, że to wszystko jest stareNie do końca tak to ująłem... To, że admin tak napisał nie oznacza że tak jest. Miałem w rękach, przejrzałem (ok-nie przeczytałem od dechy do dechy z oczywistych powodów) i uznałem, że jest to ponowienie tych samych kwestii, które zostały w ten czy inny sposób opisane w tradycyjnych wydaniach MH. I dlatego nie kupiłem i nie kupię tego akurat numeru MH.
  Hogg, 2010-08-24 21:28:37
 • avatar
  zgłoś
  No to pogrubione... Admin napisał, że polowa to nowości a , Ty, że to wszystko jest stare
  Brylant, 2010-08-24 21:21:29
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Brylant @ 24-08-2010, 19:29) Mam wrażenie, że ta Twoja ekscytacja i "szacunek" jest trochę nie trafiony, bo jak widzisz mylisz się.Nie przeczytałeś uważnie postu admina? Mianowicie..?
  Hogg, 2010-08-24 21:18:02
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(MH Admin @ 24-08-2010, 0:05) Czy nie uzywasz zbyt mocnych slow? Po pierwsze, na stronie jest prezentacja flashowa, ktora pozwala kazdemu przejrzec kolejne nowe numery, nie tylko wydania specjalne, przed zakupem. To samo mozesz zrobic w saloniku prasowym, zanim wydasz swoje pieniadze. Po drugie, nikt nie ma obowiazku kupowania wydan specjalnych. Uwazasz, ze warto zainwestowac w nie kilkanascie zlotych - swietnie. Uwazasz, ze lepiej wydac je na cos innego - trudno, wyciagniemy z tego wnioski. Po trzecie, polowa tego numeru to materialy nigdy nie publikowane w polskim MH, a te pochodzace ze starszych numerow MH zostaly wybrane tak, aby wszystkie artykuly w "Diecie faceta" stanowila wzajemnie uzupelniajaca sie calosc.Gdzie tu oszukiwanie? Gdzie tu nieporozumienie?PozdrawiamMH AdminCYTAT(Hogg @ 24-08-2010, 18:26) Moja uwaga, a raczej spostrzeżenie bynajmniej krytyczne nie jest. Wręcz przeciwnie: podziwiam umiejętność spieniężenia po raz kolejny tego samego dla tych samych odbiorców. W dzisiejszych realiach sprzedać cokolwiek jest pożądaną umiejętnością. Sprzedać TO SAMO, TYM SAMYM klientom i jeszcze zyskać ich aprobatę - to już urasta do rangi sztuki. Szacun!Mam wrażenie, że ta Twoja ekscytacja i "szacunek" jest trochę nie trafiony, bo jak widzisz mylisz się.Nie przeczytałeś uważnie postu admina?
  Brylant, 2010-08-24 19:29:24
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(MH Admin @ 24-08-2010, 15:14) Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę - i te pozytywne, i te krytyczne.PozdrawiamMH AdminMoja uwaga, a raczej spostrzeżenie bynajmniej krytyczne nie jest. Wręcz przeciwnie: podziwiam umiejętność spieniężenia po raz kolejny tego samego dla tych samych odbiorców. W dzisiejszych realiach sprzedać cokolwiek jest pożądaną umiejętnością. Sprzedać TO SAMO, TYM SAMYM klientom i jeszcze zyskać ich aprobatę - to już urasta do rangi sztuki. Szacun!
  Hogg, 2010-08-24 18:26:47
 • avatar
  zgłoś
  Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę - i te pozytywne, i te krytyczne.PozdrawiamMH Admin
  ~MH Admin, 2010-08-24 15:14:15
 • avatar
  zgłoś
  Sakii mądrze pisze. Nie kupiłem dodatku MH bo uważam, że to wywalenie kasy w błoto. Powtarzalność treści zawartych w tradycyjnym wydaniu MH jest zbyt oczywista... Ale sztuką jest opchać konsumentowi to samo tylko w innym opakowaniu. Jeśli są chętni wyłożyć pieniądze raz jeszcze na to samo to proszę bardzo. Ja grosza za to nie dam. Pozdrawiam
  Hogg, 2010-08-24 12:46:41
 • avatar
  zgłoś
  Mam podobne zdanie co sakii.... w ogóle cena tego wydania trochę wygórowana w porównaniu do treści...
  tomaszov, 2010-08-24 09:56:08
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(MH Admin @ 24-08-2010, 0:05) Czy nie uzywasz zbyt mocnych slow? Po pierwsze, na stronie jest prezentacja flashowa, ktora pozwala kazdemu przejrzec kolejne nowe numery, nie tylko wydania specjalne, przed zakupem. To samo mozesz zrobic w saloniku prasowym, zanim wydasz swoje pieniadze. Po drugie, nikt nie ma obowiazku kupowania wydan specjalnych. Uwazasz, ze warto zainwestowac w nie kilkanascie zlotych - swietnie. Uwazasz, ze lepiej wydac je na cos innego - trudno, wyciagniemy z tego wnioski. Po trzecie, polowa tego numeru to materialy nigdy nie publikowane w polskim MH, a te pochodzace ze starszych numerow MH zostaly wybrane tak, aby wszystkie artykuly w "Diecie faceta" stanowila wzajemnie uzupelniajaca sie calosc.Gdzie tu oszukiwanie? Gdzie tu nieporozumienie?PozdrawiamMH AdminJeżeli wydaje się coś, co ma nową markę, nowe opakowanie, ale starą zawartość to jak to nazwać? Lojalność Czytelników MEnshealth jest bardzo duża. To pismo tego rodzaju, które się odkłada, zbiera, a nie wyrzuca po przejrzeniu jak dziennika. A więc dawanie dokładnie tego samego co już było, jest nieładne. Może rzeczywiście to nie jest oszustwo, sorry, zbyt mocne słowo. Ale to jest po prostu passe. Kupiłem ten numer świadomie i kupie każdy kolejny numer specjalny. JEdnakże uważam, że redakcja powinna włożyć w wydaniu trochę więcej wysiłku i przygotować nowe rzeczy, a nie powielać stare, które każdy czytał. Myślę bowiem, że współczytelnictwo wydania specjalnego i zwykłych jest pewnie na poziomie 90 procent.
  sakii, 2010-08-24 08:28:15
 • avatar
  zgłoś
  Czy nie uzywasz zbyt mocnych slow? Po pierwsze, na stronie jest prezentacja flashowa, ktora pozwala kazdemu przejrzec kolejne nowe numery, nie tylko wydania specjalne, przed zakupem. To samo mozesz zrobic w saloniku prasowym, zanim wydasz swoje pieniadze. Po drugie, nikt nie ma obowiazku kupowania wydan specjalnych. Uwazasz, ze warto zainwestowac w nie kilkanascie zlotych - swietnie. Uwazasz, ze lepiej wydac je na cos innego - trudno, wyciagniemy z tego wnioski. Po trzecie, polowa tego numeru to materialy nigdy nie publikowane w polskim MH, a te pochodzace ze starszych numerow MH zostaly wybrane tak, aby wszystkie artykuly w "Diecie faceta" stanowila wzajemnie uzupelniajaca sie calosc.Gdzie tu oszukiwanie? Gdzie tu nieporozumienie?PozdrawiamMH Admin
  ~MH Admin, 2010-08-24 00:05:22
 • avatar
  zgłoś
  sorry, ale ten numer to nieporozumienie. Powiem więcej, to jest oszukanie Czytelnika. Większość rzeczy była w tradycyjnym Menshealth. Tutaj zostały żywcem skopiowane... Nieładnie.
  sakii, 2010-08-23 23:51:30
 • avatar
  zgłoś
  Zgoda z Brylantem. Problem w tym, ze wiekszosc ludzi zywi sie na okraglo tym samym, glownie kuchnia polska plus pizza, kebab i fast-foody, a przeciez jest tyle swietnych smakow dookola. Nie musze codziennie jesc lososia, i to kilogramami, ale lubie jesc rozmaicie i wiekszosc rzeczy opisanych w tych artykulach nie jest obca memu podniebieniu.A co do cen... Jesli wypijesz w weekend o 2 piwa mniej, to Ci starczy na cos bardziej wyrafinowanego do jedzenia. Proste.
  Czytacz, 2010-08-06 18:05:10
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Luki @ 06-08-2010, 16:49) Krótko... 123 strony za 15 zł!? sushi na lunch )) szparagi fioletowe?? to Dieta dla dzianego faceta, bo nie wierzę, że większość czytelników MH objada się łososiem, zagryza szparagami, przekąsi cielęcinką, a na lunch wyskoczy do sushi baru. Ogólnie to straszne wypociny, nic nowego, duble z MH.... biedaTo jest właśnie dokładnie dieta prawdziwego faceta MH, nie dzieciaka-faceta!sushi na lunch, a co to za problem?łosoś-białko i omega!?a co, samym kurczakiem mam się zywić?cielencinka?-w chińskiej ja ubustwiam! jedynie szparagów fioletowych nie jadłem/nawet nie widziałem.Ja nie wiem czego się spodziewacie po takich dodatkach... ja je widzę jako takie kompendia wiedzy na temat diety, a że w MH są tez działy dieta w kazdym numerze to nie dziwota, że się pewne rzeczy powtarzają!
  Brylant, 2010-08-06 17:28:43
 • avatar
  zgłoś
  Krótko... 123 strony za 15 zł!? sushi na lunch )) szparagi fioletowe?? to Dieta dla dzianego faceta, bo nie wierzę, że większość czytelników MH objada się łososiem, zagryza szparagami, przekąsi cielęcinką, a na lunch wyskoczy do sushi baru. Ogólnie to straszne wypociny, nic nowego, duble z MH.... bieda
  Luki, 2010-08-06 16:49:44
 • avatar
  zgłoś
  też zauważyłem, że sporo artykułów wczesniej pojawiło się w MH,ale można potraktować ten dodatek jako kompendium wiedzy nt diety
  maras86pl, 2010-08-02 16:56:23
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij