Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

5 rzeczy, które powinnaś spakować partnerowi na zimowy weekend w górach

Listopad oznacza początek sezonu narciarskiego. Białe szaleństwo to coś, co kochamy. Nie można jednak zapominać o tym, co najważniejsze – dobrze spakowany bagaż. Tylko to pozwoli nam cieszyć się z wymarzonego urlopu, zamiast biegać po sklepach w poszukiwaniu tego, czego nie zabraliśmy.

Męska odzież zimowa fot. shutterstock.com

Twój facet wyjeżdża na weekend z kolegami? Nie chcesz, aby się przeziębił, ani ganiał po sklepach? Chcesz, aby dobrze się bawił? Pewnie. Każdy mężczyzna zapamięta do końca życia moment, gdy kobieta zadba o jego wyjazd z kumplami i jego komfort. Jeżeli chcesz więc przejść do historii w pamięci swojego mężczyzny, spakuj go odpowiednio na te małe wakacje. Bielizna termiczna, rękawice, gogle, kurtki męskie… to wszystko musi być w bagażu w góry.

1. Kurtki męskie – podstawa wyprawy

Jeżeli chcesz, aby twój facet był dobrze przygotowany, pamiętaj – kurtki męskie stanowią podstawowy element garderoby w górach. To one:

  • grzeją, gdy jest zimno
  • pozwalają czuć komfort, gdy jest gorąco (dzięki specjalnym wentylatorom na suwak)
  • chronią przed wiatrem
  • nie pozwalaj zmoknąć
  • odsuwają od ciała pot, tym samym dbając o skórę
  • oddychają itd.

Dlatego nie zastanawiaj się, tylko wpisz na samą górę listy kurtki męskie. Zobacz, co twój mężczyzna ma w szafie, abyś ew. mogła dokupić kurtkę, której może mu brakować.

2. Bielizna termiczna

Pamiętaj, faceci nie pamiętają o takich rzeczach, a dopiero wtedy, gdy zaczyna im się robić bardzo źle, przypominają sobie różne rozwiązania, które mogły temu zapobiec. Możesz mieć pewność, że twój facet będzie ci to pamiętał do końca życia, gdy mu zapakujesz bieliznę termiczną, która ochroni jego ciało przed nadmiernym zimnem i ochłodzeniem.

3. Rękawiczki

Oczywiście twój mężczyzna weźmie sam rękawice narciarskie, ale z pewnością zapomni zwykłych rękawiczek. Wyjście wieczorne do pubu z kolegami będzie się wiązało z zamarzającymi dłońmi. Pomyśl za niego i włóż jedną parę, aby było mu ciepło.

4. Obuwie

Oczywiście tak, jak kurtka ważne są także buty. Nie pozwól partnerowi jechać tylko w sneakersach, jak czynią to często panowie. Jeszcze ci podziękuje za porządne trapery górskie, gdy będzie mu ciepło i wygodnie, podczas, gdy jego koledzy będą się uskarżać na przemoknięte, zlodowaciałe stopy i ślizganie na powierzchni lodu.

5. Okulary

Mężczyźni często zapominają o dodatkach, które są niezwykle praktyczne. Poza goglami, ważne, aby miał także ze sobą porządne okulary przeciwsłoneczne, które ochronią jego wzrok przed odbijającym się od śniegu słońcem. Nawet, jeżeli pogoda nie dopisze, to i tak, twój mężczyzna będzie ci wdzięczny.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij