Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tor F1 we Wrocławiu

Prezydent Wrocławia oraz prawie 20 tys. osób uczestniczyło w premierze pierwszego polskiego toru F1 we Wrocławiu. Każdy, kto w ostatni weekend przyszedł na wrocławski Rynek, mógł pościgać się na ulicznym torze Formuły 1, który firma LG Electronics przeniosła do wirtualnej rzeczywistości.
2009-12-03
Promocja wirtualnego toru F1 we Wroc Promocja wirtualnego toru F1 we Wrocławiu

Premierę wrocławskiego toru F1 połączono z dwudniowym świętem LG F1 w ogólnodostępnym miasteczku namiotowym o powierzchni 1600 mkw. na wrocławskim Rynku. Przez cały weekend tysiące osób zasiadło za sterami jednego z 16 profesjonalnych bolidów-symulatorów i mogło poczuć się jak kierowcy F1 ścigający się na wrocławskim torze.

W opinii samych uczestników, największą atrakcją weekendu był jedyny w Europie symulator hydrauliczny, na którym, jadąc wrocławskim torem, można było poczuć przeciążenia i wyzwania stojące przed zawodowymi kierowcami F1.

Jeszcze w tym tygodniu LG, globalny i technologiczny partner F1, sprezentuje i udostępni wrocławski tor wszystkim internautom, którzy chcieliby cieszyć się jazdą bolidem F1 po Moście Grunwaldzkim z prędkością 300 km/h na własnych komputerach. Będzie on gotowy do pobrania ze strony www.TorFormuly1.pl i zainstalowania na platformie symulatora rFactor. 

 

 

 

Dodatkowo w niedzielę na wrocławski rynek przybyło 60 najlepszych zawodników z całej Polski, wyłonionych w eliminacjach regionalnych, którzy mieli rywalizować o miano najszybszego Polaka na pierwszym wirtualnym torze Formuły 1. W samym finale wystartowało 8 najlepszych, którzy ścigali się na dystansie 5 okrążeń.

Emocji nie brakowało do samego końca wyścigu. Na przedostatniej prostej prowadził Karol Mroczkowski, jednak chwila nieuwagi sprawiła, że stracił prowadzenie i miejsce na podium. Najlepiej wykorzystał to Marcin Stryjewski z Wrocławia i to właśnie on zwyciężył, zdobywając główną nagrodę 42" telewizor LG LED.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij