Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ

Telefon dla młodego przedsiębiorcy – Apple iPhone 5S

Żyjesz w ciągłym biegu? Twój dzień składa się ze spotkań biznesowych, prezentacji, rozmów z kontrahentami? Jeśli tak, potrzebujesz telefonu uszytego na miarę swoich potrzeb! W rękach przedsiębiorcy świetnie sprawdza się iPhone 5S.

2016-09-05

Smartfon – „wszystko w jednym”

Czasy telefonów służących jedynie do dzwonienia czy pisania SMS-ów minęły bezpowrotnie. Dzisiejsze smartfony łączą w sobie co najmniej kilka praktycznych urządzeń. Mnogość funkcji i niezawodność są szczególnie ważne w biznesie, kiedy to krótka chwila zawahania czy nawet niewielkie opóźnienie mogą być brzemienne w skutkach.

Każdy młody przedsiębiorca potrzebuje smartfona, który będzie dokładnie taki jak on – przebojowy, skuteczny, wydajny i pewny w działaniu. Musi być na tyle duży, aby wyświetlane na ekranie niezbędne informacje były czytelne, a jednocześnie tak mały i poręczny, by obsługa jedną ręką nie sprawiała problemów. Powinien też bez trudu zmieścić się w kieszeni marynarki. iPhone 5S znakomicie spełnia wszystkie te warunki.

Technologiczny czarodziej

Choć w dniu premiery Apple 5S (już 3 lata temu!) niektórzy krytycy podkreślali, że model ten nie wprowadza tak wielkiej rewolucji jak jego poprzednicy, to bez wątpienia ilość kontrargumentów może obalić tę tezę. Telefon ten nawet dziś znajduje się w czołówce smartfonów używanych w biznesie. Zawdzięcza to bardzo wydajnemu procesorowi Apple A7. Co zaś najważniejsze, system operacyjny iOS, szczególnie w porównaniu z Androidem, wypada naprawdę rewelacyjnie. Podobnie jak wszystkie poprzednie wersje (a także kolejne, do których możesz go szybko zaktualizować), tak i ta jest wyjątkowo stabilna.

Telefon posiada mocną baterię, która według zapewnienia producenta wystarcza na 10 godzin rozmów i 250 godzin czuwania. Jest to jak najbardziej optymalna ilość czasu do prowadzenia interesów na najwyższym poziomie!

Nie sposób pominąć wysokiej klasy aparatu o rozdzielczości 8 Mpix. Ale pamiętaj - to nie jedyny parametr, który decyduje o jakości wykonanego zdjęcia czy filmu. Na rynku łatwo znajdziesz smartfony o znacznie wyższej rozdzielczości, które jednak dysponują o wiele słabszą mocą multimediów. Diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach, takich jak np. czułość matrycy czy czułość na światło - tu producent wyposażył iPhone 5S w elementy najlepszej jakości.

I wreszcie wyświetlacz. Znacznie mniejszy niż w kolejnych modelach (6 czy 6S), a także w większości obecnie produkowanych smartfonów. Wbrew pozorom to naprawdę duża zaleta. Ekran o przekątnej 4 cali z powodzeniem wystarcza przy użytkowaniu w celach biznesowych, a jednocześnie 5S wciąż pozostaje kieszonkowym telefonem.

Rozdzielczość wyświetlacza wynosi 640x1136 pikseli - jest to rozdzielczość raczej rzadko spotykana. W przeliczeniu wychodzi zatem, iż na każdy cal ekranu wypada 326 pikseli.

Apple 5S – iPhone do złotych interesów

Nie ulega wątpliwości, że kultowy już model 5S znakomicie spełnia potrzeby każdego przedsiębiorcy. Sprawne działanie organizera, kalendarza, przypomnień czy obsługa wielu skrzynek pocztowych jednocześnie to absolutna podstawa. Telefon wzbogacono też o takie funkcje jak choćby czytnik linii papilarnych Touch ID, który zlokalizowany jest w przycisku „Home”.

Telefon Apple 5S dostępny jest w ofercie T-Mobile w wersji 16 GB. Niezwykle korzystnie prezentują się oferty przeznaczone dla firm, które pozwalają m.in. na odliczenie podatku VAT czy uzyskanie kilku numerów wraz z telefonami w bardzo atrakcyjnej cenie.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij