Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Runmageddon Rekrut już 19 lipca!

Niespełna trzy tygodnie zostały do Runmageddonu Rekrut, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 lipca. Organizatorzy zapewniają, że znowu będzie piekło, ale chętnych na jego przeżycie nie brakuje. Na liście startowej jest już ponad 1200 osób! 

MH 2014-07-01
Runmageddon Rekrut już 19 lipca!

"Runmageddon Rekrut to nieco zmodyfikowana wersja klasycznego Runmageddonu, który odbył się w kwietniu tego roku – mówi Jaro Bieniecki, pomysłodawca i dyrektor imprezy – W stosunku do kwietniowej wersji skróciliśmy trasę do 6 km, natomiast jeszcze zagęściliśmy przeszkody: średnio co 200 m czeka na zawodników kolejna atrakcja zmuszająca do wysiłku lub ubrudzenia się. Nie zmienia się natomiast ekstremalny klimat imprezy, a także wymaganie współpracy między zawodnikami, gdyż części przeszkód nie będą w stanie pokonać samodzielnie".

Zapisy do Runmageddonu Rekrut ruszyły w połowie kwietnia, a lista chętnych przekroczyła już barierę 1200 osób.

"Na szybkie tempo zapisów bez wątpienia mają wpływ pozytywne opinie uczestników pierwszego Runmageddonu. Widać, że dostali oni to, na co czekali – prawdziwie mordercze wyzwanie w centrum miasta. Celowo mówię o „wyzwaniu”, ponieważ Runmageddon to coś znacznie więcej niż bieg. To sposób na poznanie i przekroczenie granic swoich możliwości, niezależnie od poziomu wytrenowania i uprawianej dyscypliny. Dlatego startują u nas nie tylko biegacze, ale również miłośnicy crossfitu czy triathlonu a także ambitni, acz nietrenujący menedżerowie z korporacji" – dodaje Bieniecki.

Od 1 lipca opłata za udział w imprezie to 159 zł. W ramach pakietu startowego każdy uczestnik otrzyma koszulkę techniczną, worek Runmageddon, a na mecie bandanę Runmageddon Rekrut, piwo, izotonik i – co najważniejsze – satysfakcję z ukończenia podjętego wyzwania. 

Runmageddon Rekrut odbędzie się w dniach 19-20 lipca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W tym roku zaplanowane są jeszcze dwie kolejne edycje wydarzenia – Runmageddon Classic Sopot (6 września) oraz Runmageddon Hardcore w Warszawie (30 listopada).

Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.  

Więcej informacji na stronie www.runmageddon.pl oraz oficjalnym profilu facebookowym www.facebook.com/runamgeddon.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Niespełna trzy tygodnie zostały do Runmageddonu Rekrut, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 lipca. Organizatorzy zapewniają, że znowu będzie piekło, ale chętnych na jego przeżycie nie brakuje. Na liście startowej jest już ponad 1200 osób!
    Mens Health, 2014-07-01 11:23:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij