Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Reebok Fitness Camp: Przekrocz z nami granicę fitnessu!

W Reeboku wierzymy, że ciągłe stawianie przed sobą nowych wyzwań i przekraczanie własnych możliwości sprawia, iż stajemy się lepszą wersją samych siebie. Tak powstał Reebok Fitness Camp 2015, wydarzenie dedykowane wszystkim entuzjastom i entuzjastkom fitnessu. Tego dnia bądź z nami i przekrocz swoje granice – przekrocz granice fitnessu! 

2015-05-18
Reebok Fitness Camp

Organizatorem Fitness Camp jest marka Reebok, a zajęcia poprowadzą między innymi międzynarodowi trenerzy Les Mills. Każdy uczestnik może wcześniej opracować swój własny plan treningowy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej intensywnych i różnorodnych treningów, wśród których, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Łącznie do dyspozycji trenujących będzie aż 5 stref treningowych, m.in.:

  • Strefa główna, w której wszystkie osoby mają możliwość ćwiczyć razem, przy dużej scenie zbudowanej z kontenerów. Jest ona w stanie pomieścić prawie 2000 osób
  • Strefa namiotowa, gdzie uczestnicy będą mieli do dyspozycji stepy, sztangi z obciążeniem, czy tuby.
  • Strefa CrossFit, gdzie oprócz zajęć CrossFit zostanie przygotowany trening wioślarski.

Wszystkie treningi będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

 

Impreza odbędzie się 7 czerwca (niedziela) na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, a dokładniej w Parku Angielskim - lokalizacji idealnej do wszelkiego typu aktywności. Event rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do wieczora, do godziny 18:00. 

Cena biletu: 79 zł.

Szczegóły na stronie: www.reebokfitnesscamp.pl

Bilety dostępne na portalu: http://www.eventim.pl/reebok-fitness-camp

Źródło: Materiały prasowe

Komentarze

avatar
 
 
  • avatar
    zgłoś
    W Reeboku wierzymy, że pasja i chęć pokonywania własnych ograniczeń, sprawia, iż stajemy się lepszą wersją samych siebie. Tak powstał Reebok Fitness Camp 2015, wydarzenie dedykowane wszystkim entuzjastom i entuzjastkom fitnessu.<br /><br /><a href="/newsroom/Reebok-Fitness-Camp-Przekrocz-z-nami-granice-fitnessu,6638,1"></a>
    ~Mens Health, 2015-05-18 14:51:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij