Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Philips Multicooker: prawdziwy bohater męskiej kuchni!

Nie gotujesz, bo wydaje Ci się to czasochłonne, skomplikowane i męczące? Z wielofunkcyjnym Multicookerem momentalnie zmienisz się w szefa kuchni. Ten innowacyjny sprzęt to najlepszy sojusznik facetów - mnogość opcji zaklęta w jednym urządzeniu sprawia, że gotowanie staje się proste i przyjemne.

2015-04-17
Multicooker, Philips

Bądź wygodny!  

Multicooker daje Ci możliwość przygotowania wszystkich pozycji z Twojej kulinarnej listy przebojów w jednym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą bigosu, schabowych i domowych zup, czy miłośnikiem słodkich wypieków, jak ciasta i dżemy, nowe urządzenie firmy Philips przyspieszy i ułatwi przyrządzanie Twoich ulubionych potraw.

Ponadto asysta pomocnej książki kucharskiej „Krok po kroku” sprawi, że nawet najtrudniejsze dania wykonasz w mistrzowski sposób. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!  

Bądź kreatywny!

Urządzenie firmy Philips wyposażone jest w 15 automatycznych programów i 25 ręcznych ustawień temperatury. Ta mnogość opcji sprawia, że w zależności od Twojego nastroju, gotowanie stanie się kulinarną sztuką lub szybkim, łatwym i przyjemnym sposobem na przygotowanie smacznego posiłku.

Bądź mobilny!

Multicooker może stać się Twoim kulinarnym sojusznikiem nie tylko w zaciszu własnej kuchni. Dzięki ruchomemu uchwytowi każdy z modeli można wygodnie i bezpiecznie przenosić, co umożliwi serwowanie Twoich ulubionych dań nawet podczas kilkudniowego wyjazdu.

Bądź praktyczny!

Wewnętrzna misa Multicookera pokryta jest powłoką nanoceramiczną, która zapobiega przywieraniu. Ponadto, dzięki zewnętrznym uchwytom i elegancji wykończenia, doskonale sprawdza się w roli przenośnego naczynia, w którym z dumą zaprezentujesz swoją popisową potrawę znajomym.

Bądź odpowiedzialny!

Rodzinna kuchnia to miejsce, gdzie swoją kreatywność rozwijają również Twoje pociechy. Mając na uwadze ich bezpieczeństwo oraz Twój komfort, firma Philips wyposażyła Multicookera w zabezpieczenie przed dziećmi oraz wodoodporny i niezwykle wytrzymały interfejs użytkownika z wyświetlaczem LCD.

Bądź wygodny po raz drugi!

Nasi projektanci wiedzą, że gotowanie to sztuka i potrafi dać mnóstwo radości. Niestety, nie można tego powiedzieć o zmywaniu. Mając na celu zwiększenie Twojej wygody, zastosowano rozwiązanie, dzięki któremu wewnętrzną misę można bezproblemowo myć w zmywarce, co sprawia, że więcej swojego czasu przeznaczysz na przyjemności lub relaks w gronie najbliższych.

Bądź wymagający!

Nie lubimy kompromisów, ale jeśli mają one polegać na łączeniu w sobie wysokiej funkcjonalności oraz piękna, jesteśmy na tak. Zewnętrzna powłoka urządzenia firmy Philips pokryta jest niezwykle łatwą w czyszczeniu wysokiej klasy stalą szlachetną. Daje to imponujący efekt ekskluzywnego wyglądu połączonego z codzienną łatwością użytkowania.

Zostań mistrzem kuchni!

Do Multicookera dołączone są dodatkowe akcesoria: miarka, łopatka, plastikowa tacka do gotowania na parze, pojemnik na jogurt, chochla do mieszania oraz silikonowe rękawice umożliwiające bezpieczne chwytanie. Wszystko, co niezbędne, by czas spędzony w kuchni przemienić z przykrej konieczności w chwile relaksu i przyjemności. 

Philips Multicooker - Błyskawiczne curry warzywne

 

Philips Multicooker - Polędwiczki w aromatycznym winnym sosie

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach Philips Multicookera? Koniecznie klilknij tutaj, by poznać wszystkie jego zalety.

PM

Komentarze

 
 
  • avatar
    zgłoś
    Nie gotujesz, bo wydaje Ci się to czasochłonne, skomplikowane i męczące? Z wielofunkcyjnym Multicookerem momentalnie zmienisz się w szefa kuchni. Ten innowacyjny sprzęt to najlepszy sojusznik facetów - mnogość opcji zaklęta w jednym urządzeniu sprawia, że gotowanie staje się proste i przyjemne.<br /><br /><a href="/newsroom/Philips-Multicooker-prawdziwy-bohater-meskiej-kuchni,6467,1"></a>
    ~Mens Health, 2015-04-17 16:49:58
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij