Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

4


OCEŃ
4.0

Numer specjalny "MH Twoje mięśnie" już w kioskach!

Najlepsze plany treningowe w historii polskiego MH. Zestawy ćwiczeń bez sprzętu lub z wybranym przyrządem. 10 przykazań dobrego treningu. Kompletne jadłospisy, 100 najlepszych produktów i ściąga z odżywek. Nowy zeszyt "MH Twoje mięśnie" już czeka na Ciebie!

2013-12-09
Numer specjalny MH Twoje mięśnie 2014

Najnowszy, liczący aż 148 stron numer specjalny "MH Twoje mięśnie" to Twoja przepustka do lepszego życia - wystarczy tylko, że wykażesz charakter i konsekwencję, by już po miesiącu widzieć pierwsze efekty.

"Podzieliliśmy »MH Twoje mięśnie« na 5 działów - mówi redaktor prowadzący tego wydania Piotr Makowski. - Pierwszy zapozna Cię z całą maszynerią, którą dysponujesz i zamierzasz rozwijać, i odkryje tajemnice mechaniki. Wiemy, że to wiesz, ale nie zaszkodzi utrwalić. Druga część pokaże Ci, jak ujarzmić grawitację, czyli przedstawi programy na ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Trzecia wskaże, co jeść z sensem i korzyścią dla Twojego ciała; czwarta to programy ćwiczeń z jednym przyrządem do wykonania w domu lub siłowni, a piąta nasz hicior nad hiciorami: 10 najlepszych naszym zdaniem treningów z okazji 10-lecia polskiej edycji MH".

Z pierwszej części tego wydania specjalnego, zatytułowanej "Dobry start", dowiesz się, jak rosną mięśnie, przypomnisz sobie 10 przykazań dobrego treningu, poznasz matematyczny wzór na formę i zrozumiesz, dlaczego ćwiczenia kardio lepiej robić interwałowo.

"Tak już jest, że czasami wykładamy się na sprawach najprostszych. Dlatego nawet jeśli miałeś piątkę z anatomii i ćwiczysz już od kilku lat, a świat fitnessu nie ma przed Tobą tajemnic, nie kozakuj i znajdź chwilę, by przypomnieć sobie treningowe podstawy" - wyjaśnia redaktor prowadzący.

 W drugiej części przedstawiamy 50 najlepszych ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, które możesz zrobić praktycznie wszędzie. "Pompki i przysiady to doskonałe ćwiczenia, lecz nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Ci czegoś jeszcze bardziej doskonałego - mówi Piotr Makowski. - Zła wiadomość jest taka, że od dziś nie masz żadnej wymówki: kompletny trening możesz wykonać nawet w delegacji, i to w porze lunchu".

Trzeci rozdział to zbiór praktycznych informacji o diecie, które musisz przeczytać, zapamiętać i wprowadzić w życie, jeśli chcesz zrealizować marzenie o szczupłej, muskularnej sylwetce.

"Nawet najlepszy trening nie przyniesie spodziewanych efektów, jeśli wciąż uważasz, że to pizza lub hamburger najlepiej sprawdzają się jako śniadanie, obiad i kolacja - przypomina nasz redaktor działu Fitness. -  Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dwa jadłospisy, z którymi osiągniesz cel bez względu na to, czy chcesz zrzucić balast, czy zbudować masę mięśniową. Oprócz tego przegląd najlepszych 100 produktów z supermarketu oraz ściąga z odżywek białkowych".

Z czwartej części dowiesz się, jak trenować, kiedy masz ograniczony dostęp do sprzętu albo nie chcesz lub nie możesz ćwiczyć w siłowni. "Zatłoczona siłownia i kolejka do treningowych maszyn mogą być frustrujące, lecz nastawionego na budowanie formy faceta z pewnością od ćwiczeń nie odciągną. Zwłaszcza gdy dysponuje tajemną wiedzą, jak nawet z pojedynczym urządzeniem wykonać kompletny trening" - uważa redaktor prowadzący.

Nowy numer specjalny "MH Twoje mięśnie" zamyka rozdział, który jest swego rodzaju podsumowaniem 10-letnich już wysiłków redaktorów działu Fitness zmierzających do tego, aby uczynić polskich mężczyzn najlepiej zbudowanymi, najsilniejszymi i najsprawniejszymi facetami na tej planecie.

"Zamiast otwierać szampana z okazji 10. urodzin polskiego wydania MH, jeszcze raz dokładnie przyjrzyj się wybranym przez nas 10 planom treningowym. Wypróbuj - o ile jeszcze tego nie zrobiłeś! - każdy z nich i sprawdź na własnej skórze, dlaczego uważamy, że wszystkie zasługują na przedrostek »naj«" - radzi Piotr Makowski.

"Nie jesteśmy do końca pewni, czy zasada »Dobro dajesz, dobro otrzymujesz« zawsze sprawdza się w życiu, ale w przypadku ćwiczeń i własnego ciała zdecydowanie tak! - dodaje redaktor prowadzący. - Każde dobro wpakowane w swój organizm - dobre, przemyślane jedzenie i dobre, efektywne ćwiczenia - wróci do Ciebie w postaci lepszej kondycji, większej siły, lepszej sylwetki i lepszego zdrowia. Inaczej mówiąc: bądź dobry dla swojego ciała, to ono będzie dobre dla Ciebie. A jak to zrobić, dowiesz się z tego właśnie wydania specjalnego MH".

Numer specjalny "Men's Health Twoje mięśnie" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 9 grudnia. Cena egzemplarza to 14,90 złotych. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Jak to ze mną bywa - najpierw zobaczę, potem przemyślę, a na końcu kupię. Najbardziej interesuje mnie tematyka odżywek i jadłospisu zawartego w tym dodatku.
  Francois, 2013-12-18 17:21:09
 • avatar
  zgłoś
  Byłem dzisiaj w jednym z saloników prasowych w moim mieście i miałem okazję przeglądać ten numer specjalny - w mojej opinii osoby początkujące w uprawianiu sportu znajdą w nim wiele ciekawych i przydatnych informacji dotyczących treningów i nie tylko natomiast średniozaawansowani też znajdą coś dla siebie. Biorąc pod uwagę, że książka Paula Wade'a - Skazany na trening kosztuje 45 - 50 zł, a numer specjalny MH kosztuje zaledwie 15 zł, to jak najbardziej warto kupić ten numer specjalny.Wybór należy oczywiście do was.
  ~LilPeneros, 2013-12-17 21:38:07
 • avatar
  zgłoś
  Mam nadzieję,że programy okażą się skuteczne. Wykonam ,porównam i się pochwalę wnioskami :)
  Gracz, 2013-12-11 21:21:10
 • avatar
  zgłoś
  Numer specjalny zapowiada się ciekawie, a w związku z tym, że kosztuje tylko 15 zł, to moim zdaniem raczej warto kupić.
  ~LilPeneros, 2013-12-09 20:07:08
 • avatar
  zgłoś
  Czy już mozna kupić w kioskach?Ja w swoim nie widziałem. Sprawdze jutro! :)
  sven, 2013-12-09 19:40:16
 • avatar
  zgłoś
  Najlepsze plany treningowe w historii polskiego MH. Zestawy ćwiczeń bez sprzętu lub z wybranym przyrządem. 10 przykazań treningu. Kompletne jadłospisy, 100 najlepszych produktów i ściąga z odżywek. Nowy zeszyt "MH Twoje mięśnie" już czeka na Ciebie!
  Mens Health, 2013-12-09 12:30:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij