Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Nowe paliwa na stacjach BP

Zimowe opony i płyn chłodniczy, odmrażacz do zamka, łańcuchy na koła… To wszystko będzie potrzebne  Twemu autu, gdy spadnie śnieg i chwyci mróz. Ale przyda mu się też lepsze paliwo. Dlatego właśnie teraz  BP wprowadza do sprzedaży ulepszone paliwa BP Ultimate.

2010-11-17
Od 17 listopada na stacjach BP możesz zatankować nowe, bardziej wydajne i lepiej chroniące silnik paliwa BP Ultimate.

Od dzisiaj na stacjach BP dostępna jest nowa, ulepszona wersja paliw BP Ultimate. Firma, dostosowując się do nowoczesnych rozwiązań technicznych zastosowanych w silnikach w ciągu ostatnich pięciu lat, uznała za konieczne stworzenie ulepszonej wersji paliwa, które nie tylko dostosuje się do tych nowych rozwiązań, ale również je wzmocni. Dlatego nowe paliwa BP czyszczą i chronią silniki lepiej niż dotychczas.

Szkodliwe osady szybko odkładające się w silnikach pracujących na zwykłym paliwie, ograniczają wydajność pracy silnika w stosunku do wydajności, jaką powinien osiągnąć. Tymczasem ulepszone paliwo BP Ultimate jest takie, jak silniki montowane obecnie w nowych samochodach - nowoczesne i wydajne.

BP Ultimate posiada czterokrotnie zwiększoną siłę czyszczenia silnika w stosunku do zwykłych paliw, a usuwając do 95% szkodliwych osadów, przywraca jego początkową wydajność i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo nowe paliwa BP zmniejszają tarcie wewnątrz silnika i chronią go przed osadem nagromadzonym podczas spalania paliwa.

Różnicę dostrzegą również właściciele samochodów z silnikiem Diesla - BP Ultimate Diesel zawiera specjalny składnik, dzięki któremu podczas tankowania w zbiorniku powstaje mniej piany, niż w przypadku zwykłego paliwa. Teraz tankowanie jest szybsze, łatwiejsze i czystsze. A co ważniejsze - mniejsza ilość piany to możliwość zatankowania większej ilości paliwa, a co za tym idzie - przejechania większej liczby kilometrów między tankowaniami.

Silne właściwości czyszczące BP Ultimate Diesel, które mają na celu usuwanie osadu, potrafią przywrócić 99% utraconej mocy z powodu osadu powstałego w silniku w wyniku zastosowania zwykłego paliwa.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij