Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Non stop active with Skechers Performance Division

Mateusz Banasiuk, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, to prawdziwy wulkan energii. Dzieląc czas między planem zdjęciowym a próbami do spektakli, stara się maksymalnie wykorzystać każdą wolną chwilę.

2015-04-29
Mateusz Banasiuk , Skechers Performance Division

Jego sposobem na dobre rozpoczęcie dnia jest poranny jogging – dla solidnej dawki endorfin jest skłonny wstać o świcie nawet po całonocnej imprezie.

Bieganie to dla mnie o wiele więcej niż tylko dbanie o formę. Systematyczne treningi uczą mnie dyscypliny i panowania nad ciałem. Sam sobie udowadniam, że każdego dnia stać mnie na więcej i jestem w stanie pokonać własne ograniczenia.

Cieszą mnie nawet najdrobniejsze sukcesy, jak zwiększenie trasy o pół kilometra czy poprawa czasu na danym odcinku. Nigdy się nie poddaję i walczę każdego dnia!

Pozytywne nastawienie do biegania to połowa sukcesu treningowego. Niezbędne są także odpowiednie buty – lekkie, wytrzymałe i komfortowe. Mateusz wybrał Skechers GOrun 4!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mocno trzymają stopę i wspomagają bieganie ze śródstopia, ułatwiają naukę technicznego biegania. Buty marki Skechers to idealna propozycja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy!

Ty też żyjesz non stop active? Dołącz do nas na facebook.com/SkechersPoland.  

S

Komentarze

avatar
 
 
  • avatar
    zgłoś
    Mateusz Banasiuk, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, to prawdziwy wulkan energii. Dzieląc czas między planem zdjęciowym a próbami do spektakli, stara się maksymalnie wykorzystać każdą wolną chwilę.<br /><br /><a href="/newsroom/Non-stop-active-with-Skechers-Performance-Division,6538,1"></a>
    ~Mens Health, 2015-04-30 08:39:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij