Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Lovely Lovers BeMine - perfumy prawdziwego mężczyny

Nieodłącznym atrybutem każdego dżentelmena, tuż obok stylowego ubioru i nienagannych manier, jest prawdziwie męski zapach. To on robi różnicę i jest wizytówką mężczyzny na randce czy spotkaniu biznesowym. Zobacz, które perfumy tę różnicę uczynią wyjątkową.

2015-11-04
Lovely Lovers

Francuski rodowód

Oryginalny męski bukiet zapachowy powstał we Francji dzięki doświadczeniu marki Lovely Lovers. W efekcie badań i testów nad 237 atraktantami zapachowymi w różnych kompozycjach wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziaływały na płeć przeciwną. Najwyższa koncentracja i jakość składników użytych przy tworzeniu tej drzewno-ziołowo-kwiatowej kompozycji pozwala stworzyć uwodzicielską aurę pełną męskich wibracji, elegancji i świeżości.

Potwierdzeniem najwyższej jakości i zadowolenia są przyznane nagrody: laur konsumenta „Odkrycie Roku” oraz wygrana w konkursie „Złotej siódemki” branży kosmetycznej.

Będziesz zauważony

Mężczyzna ubrany w te perfumy nie przejdzie niezauważony. Gwarantujemy! Sukcesywnie uwalniające się feromony zapachowe ułatwiają wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Podkreślają cechy osobowości mężczyzny typu alfa. Nawiązywanie pierwszego kontaktu oraz utrzymywanie relacji będzie znacznie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu u kobiet.

Jak działają feromony? To naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość poprzez zmysł węchu:

• zwiększają zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie

• budują aurę mężczyzny typu alfa

Uwaga: Odpowiednio dobrane proporcje w kompozycji atraktantów zapachowych dodatkowo potęgują efektywność feromonów, które wytwarza każdy z nas. Proces ten jest bardzo dobrze widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na co dzień.

 

Jaki jest zapach mężczyzny alfa?

W zależności od tego czy zapach jest opisywany przez mężczyznę czy kobietę nuty zapachowe LL BeMine eau de parfum Man mogą być odbierane delikatnie inaczej. Jednak wspólną główną cechą tego zapachu (niezależnie od płci oceniającej osoby) jest jego bardzo  męska aura połączona z wibrującą drzewno-ziołową naturą świeżości, która w wyjątkowy sposób niesie się za nosicielem dając znać o sobie na każdym kroku.

Silne otwarcie cechuje się niesamowitą świeżością dzięki rozmarynowi połączonemu z zielonymi liśćmi pomarańczy oraz lawendą. Gdy zapach osiądzie już na skórze odsłoni swoje nuty zielono-ziołowego serca, dzięki zieleni galbanum, kwiatom bodziszka i ziołowej świeżości szałwii muszkatołowej.

Dopełnia to niezwykle zmysłowa baza łącząca ze sobą głębię drzewa sandałowego z wetywerią zwieńczoną mchem dębowym. Nie odzwierciedli tego szybki test nadgarstkowy. Dlatego żeby dobrze poznać i w pełni poczuć ten zapach trzeba go "ponosić", aby uwolniły się wszystkie frakcje czasowe.

Nuty głowy: rozmaryn, lawenda, liść pomarańczy

Nuty serca: galbanum, szałwia muszkatołowa, bodziszek

Nuty bazy: drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetyweria, cedr

 

Trwałość projekcji:

Perfumy LL BeMine 100ml Man dzięki zawartości maksymalnej ilości atraktantów zapachowych dopuszczanych przez IFRA (International Fragrance Association) cechują się doskonałą projekcją wyrafinowanych nut zapachowych oraz przede wszystkim wielogodzinną trwałością. W skrócie: nie może istnieć silniejszy legalny produkt o takim składzie!

Wyczuwalna najwyższa jakość składników jak i samej kompozycji składa się na męską aurę, którą rozpościera wokół użytkownika podkreślając jego elegancję i pełnię klasy.

Dla kogo?

LL BeMine eau de parfum Man to perfumy z feromonami zapachowymi dla każdego mężczyzny, który chce świadomie wykorzystać ich działanie. Można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:

Atrakcyjność i flirt - dzięki działaniu na podświadomość kobiet staniesz się bardziej atrakcyjny w ich oczach, przez co Twój podryw ma większe szanse na sukces!

Kontakty międzyludzkie - atraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Ułatwia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.

Efekty w pracy - po zastosowaniu męskich feromonów zapachowych będziesz odbierany jako partner godny zaufania. Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np. na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.

Samiec alfa - feromony zapachowe zwiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie oraz zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie

Sposób użycia:

Flakon 100ml starcza na bardzo długo. Dzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz przy użyciu atomizera. Najlepiej w okolicy szyi (np. za uszami, kołnierzyk), nadgarstków czy ramion. Są to najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najbardziej efektywne. Można też nanieść na pościel lub inne miejsce, gdzie chcemy, aby w powietrzu unosiła się aura mężczyzny alfa.

Pojemność: 100ml 

Więcej informacji o produktach Lovely Lovers znajdziesz na www.lovelylovers.pl

Komentarze

 
 
  • avatar
    zgłoś
    Nieodłącznym atrybutem każdego dżentelmena, tuż obok stylowego ubioru i nienagannych manier, jest prawdziwie męski zapach. To on robi różnicę i jest wizytówką mężczyzny na randce czy spotkaniu biznesowym. Zobacz, które perfumy tę różnicę uczynią wyjątkową.<br /><br /><a href="/newsroom/Lovely-Lovers-BeMine-perfumy-prawdziwego-mezczyny,7456,1"></a>
    ~Mens Health, 2015-11-04 13:04:19
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij