Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

2


OCEŃ
3.4

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w 15 minut?

Do osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej wystarczy jej kwadrans – udowadniają brytyjscy naukowcy i informują, że zaspokojenie kobiety jest łatwiejsze niż myślimy. Sprawdź, co dla Twojej partnerki liczy się w łóżku najbardziej i zapewnij jej spektakularny orgazm za każdym razem!

2015-03-16
seks, orgazm

Nastrój ją na seks

Aż 82% kobiet przyznaje, że chęci na igraszki nabierają pod wpływem szczególnej atmosfery. Odpowiedni nastrój nie zawsze oznacza jednak zapachowe świece i pościel obsypaną płatkami róż.

Jeśli dobrze znasz swoją partnerkę, potrafisz wyczuć czy dziś ma ochotę na romantyczne uniesienia przy nastrojowej muzyce, czy raczej pragnie szybkiego numerka i pośpiesznego zdzierania z siebie ubrań. Najważniejsze, by stworzyć atmosferę, która wzmocni kobiece pożądanie.

Seksuolodzy podkreślają, że gra wstępna powinna trwać cały dzień. Wyślij jej pikantnego smsa, gdy oboje jesteście jeszcze w pracy, a wieczorem przekonasz się jak mocno na nią zadziałał.

Kochanek godny zaufania

Atmosfera, w której dochodzi do zbliżenia jest niezwykle ważna – to już pewne. Badania naukowców z Instytutu Human Sexuality potwierdziły tezę, że aż 56% orgazmu rodzi się w kobiecym mózgu.

Seksuolog z 14-letnim doświadczeniem Mark Dowel wyjaśnia: „Kobieta ma silnie wykształconą potrzebę bliskości. Wiele pań nie jest w stanie osiągnąć orgazmu, jeśli nie czuje się w pełni komfortowo w intymnej sytuacji. Na komfort ten wpływa więź emocjonalna z partnerem – im silniejsza, tym większa szansa na pełną satysfakcję”.

Kochanek godny zaufania to ten, który seksualne zachowania z partnerką zachowuje dla siebie. Stwórz między Wami intymną atmosferę, do której nikt nie ma wstępu.

Zadbaj, by Twoja kobieta nie martwiła się o prezerwatywę czy niedomknięte drzwi. Bądź odpowiedzialnym kochankiem, a ona odwdzięczy Ci się prawdziwie nieskrępowanymi doznaniami.

Dlaczego Twoja kobieta nie ma orgazmu?

Dbasz o odpowiednią atmosferę, przeprowadzasz namiętną grę wstępną, Twoja kobieta czuje się przy Tobie dobrze, a mimo to rzadko doprowadzasz ją do spektakularnego finału?

Według statystyk aż 80% par w Europie ma podobny problem. Tylko 2 na 10 kobiet deklaruje, że odczuwa maksymalną rozkosz przy każdym stosunku. Urolog Robert Kraus specjalizujący się w leczeniu niepłodności, tłumaczy:

„Nastrój, technika i zaufanie są ważne, ale do osiągnięcia pełnej satysfakcji kobiety niezbędna jest silna i długa erekcja mężczyzny. Biologia rządzi się swoimi prawami – jeśli wzwód jest niepełny lub trwa zbyt krótko, kobieta nie zdoła przeżyć orgazmu nawet w najbardziej romantycznych warunkach świata.”

Fakt, że tylko co piąta kobieta osiąga orgazm podczas każdego stosunku oznacza, że potencja większości mężczyzn jest zbyt niska by zadowolić partnerkę.

Potencjał potencji

Robert Kraus potwierdza, że wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z problemu zbyt słabej erekcji. Tymczasem na zaburzenia wzwodu cierpi coraz więcej mężczyzn w coraz młodszym wieku. Stres, niezdrowa dieta, alkohol czy zanieczyszczone powietrze to główne czynniki, które przyspieszają spadek potencji.

Urolodzy alarmują, że u rosnącej liczby mężczyzn pierwsze problemy z erekcją pojawiają się już przed 30. rokiem życia. To aż o 13 lat wcześniej niż u mężczyzn żyjących w ubiegłym stuleciu. Seksuolog Mark Dowel zauważa:

„Większość panów chce myśleć, że ten problem ich nie dotyczy. Często nie mają też świadomości, że ich erekcja jest niepełna lub że powinna trwać kilkanaście minut dłużej. Nie są w stanie zaspokoić partnerki, a frustracja kobiety narasta.

Przyznanie się do zaburzeń erekcji wymaga odwagi, ale warto pamiętać, że ich leczenie jest szybkie i dyskretne, a korzyści z poprawy potencji zauważą obydwoje partnerzy.”

Satysfakcja gwarantowana

Wykorzystując najsilniejszy środek na potencję dostępny na europejskim rynku, badacze z Londynu dowiedli, że mocna erekcja jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na orgazm kobiety.

100 par z Wielkiej Brytanii zgodziło się wziąć udział w eksperymencie, w ramach którego mężczyźni przez 4 tygodnie przyjmowali preparat Erozon Max.

Po miesiącu kuracji aż 96% kobiet przyznało, że łatwiej i szybciej osiągnęły orgazm podczas seksu ze swoim partnerem. Szczegółowe wyniki badań opublikował magazyn In Full Force.

Badania udowodniły, że aż 3/4 kobiet osiąga całkowitą satysfakcję seksualną dopiero wtedy, gdy mężczyzna dokonuje penetracji w pełnym, mocnym wzwodzie. Przewodniczący badań, właściciel Kliniki Urologicznej w Londynie Martin Smith wyjaśnia:

„Ściany pochwy zbudowane są z delikatnej tkanki nabłonkowej, na których znajduje się ponad 7 tys. zakończeń nerwowych. Badania potwierdzają, że ważniejsza od penetracji długotrwałej jest penetracja intensywna, która silnie pobudza najwrażliwsze miejsca w pochwie.

Nawet 45 minut penetracji w niepełnym wzwodzie nie przyniesie kobiecie orgazmu, podczas gdy już 11 minut intensywnej penetracji silnie utwardzonym członkiem kończy się kobiecym szczytowaniem.”

Silniejsza erekcja = silniejszy orgazm

Naukowcy podkreślają, że wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z posiadania zaburzeń wzwodu. Niepełna erekcja jest dla mężczyzny trudna do samodzielnego 'zdiagnozowania' – penis podnosi się, reaguje na bodźce i przynosi orgazm.

Dopiero, gdy przekonają się jak wygląda naprawdę silny wzwód zaczynają rozumieć, dlaczego do tej pory nie byli w stanie zaspokoić swojej partnerki.

Martin Smith tłumaczy: „Substancje aktywne, takie jak żeń-szeń i l-arginina, rozszerzają naczynia krwionośne ułatwiając i zwiększając dopływ krwi do prącia. Penis staje się średnio o 65% bardziej nabrzmiały niż do tej pory, a wzwód utrzymuje się kilkanaście minut dłużej.

Badani przyjmujący Erozon Max potwierdzili, że ich erekcje po preparacie stały się niemal trzykrotnie mocniejsze i dłuższe. Dzięki temu bodźce odczuwane przez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.”

Na szczyt w 15 minut

To już pewne: znając klucz do kobiecego orgazmu można doprowadzać partnerkę do spektakularnego finału podczas każdego zbliżenia. Połączenie odpowiedniej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i kobiet!) gwarancja wspaniałego życia erotycznego.

Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka doskonałego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy. Powodzenia!

 

 

 

Komentarze

avatar
 
 
 • avatar
  zgłoś
  Jak sprawić, aby kobieta jeszcze 2 godziny po stosunku krzyczała? Wytrzeć małego w firankę.
  ~Salata, 2015-03-19 22:01:36
 • avatar
  zgłoś
  Kto by się tam piętnaście minut męczył! :D
  ~Gavroche, 2015-03-17 11:04:22
 • avatar
  zgłoś
  Do osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej wystarczy jej kwadrans ? udowadniają brytyjscy naukowcy i informują, że zaspokojenie kobiety jest łatwiejsze niż myślimy. Sprawdź, co dla Twojej partnerki liczy się w łóżku najbardziej i zapewnij jej spektakularny orgazm za każdym razem!<br /><br /><a href="/newsroom/Jak-doprowadzic-kobiete-do-orgazmu-w-15-minut,6207,1"></a>
  ~Mens Health, 2015-03-17 10:45:06
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij