Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Forza Motorsport 6: Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia!

Forza Motorsport 6 to symulacyjna gra wyścigowa, oferująca autentyczne doświadczenia prowadzenia samochodu. Na fanów motoryzacji czeka ponad 450 realistycznie odwzorowanych aut, w tym debiutujący w cyfrowym świecie Ford GT 2017.

Materiały prasowe 2015-09-17
Forza Motorsport 6, Xbox fot. Materiały prasowe

Każdy model możesz dostosować do siebie, zmieniając balans hamulców, twardość zawieszenia czy tuningując nadwozie. Poza tym do dyspozycji graczy oddano 26 torów z całego świata, które przygotowano z najwyższą dbałością o detale. Przy ich odwzorowywaniu wykorzystano pomiary laserowe oraz zdjęcia satelitarne.

Przekonaj się, jak poradzisz sobie podczas nocnych rajdów, ścigając się w świetle reflektorów na torze Daytona albo mierząc się z klaustrofobiczną ciemnością Le Mans, który oświetlają jedynie przednie światła Twojego auta. Sprawdź swoje umiejętności prowadzenia samochodu w trakcie ulewnego deszczu na Sebring International Circuit, gdy wycieraczki nie nadążają ze zbieraniem wody z szyby, a koła ślizgają się w kałużach.

Zapierająca dech w piersiach grafika w rozdzielczości Full HD 1080p, przy prędkości 60 klatek animacji na sekundę, zapewni Ci nie tylko niezrównane doświadczenia z gry, ale i całkowity realizm. Co więcej, społeczność miło- śników motoryzacji czeka, aż rzucisz jej wyzwanie. Możesz rywalizować w porywających wyścigach dla 24 osób, dzięki którym poczujesz się jak podczas prawdziwej, profesjonalnej rywalizacji.

Oparta na chmurze technologia Drivatar w połączeniu z usługą Xbox Live zapewniają dostęp do stale rozwijającej się sieci przeciwników, stylem gry przypominających rzeczywistych kierowców.

Gra i konsola dostępne w sprzedaży od 18 września w elektromarketach Media Expert i na www.mediaexpert.pl.

 

 

 

 

Komentarze

 
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij