Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

4


OCEŃ
3.9

Konkursy Men's Health: wyniki i regulaminy

2008-12-24

Konkurs "Współczesna klasyka według Davida Beckhama" - ZAKOŃCZONY

Laureatami konkursu zostali:

  • Michał Bartczak, Gdynia
  • Paweł Dudek, Radomsko
  • Aleksandra Filipowicz, Wrocław
  • Piotr Czesław Tomczyk, Piasek
  • Wojciech Trzcionka, Siewierz

Konkurs "Wygraj karnet na Festiwal Audioriver" - ZAKOŃCZONY

Laureatem konkursu został: 

  • Łukasz Czerwiński, Olsztyn

Konkurs "Męski Produkt Roku Men's Health 2016" - ZAKOŃCZONY

Laureatami konkursu zostali:

  • Patryk Bajserowicz
  • Przemysław Bącik
  • Piotr Bednarczuk
  • Krzysztof Blicharz
  • Kamil Brzyski
  • Adrian Dahm
  • Paweł Dombrowski
  • Patryk Dziura
  • Michał Fityka
  • Piotr Jaroszyk
  • Marek Józefiak
  • Tobiasz Kalisz
  • Waldemar Klisowski
  • Michał Kowalczyk
  • Rafał Kozioł
  • Jakub Kubiak
  • Maciej Kuliś
  • Łukasz Kwapiński
  • Patryk Małys
  • Maciej Matysiak
  • Grzegorz Mucha
  • Kamil Narolski
  • Łukasz Nos
  • Przemysław Paradania
  • Grzegorz Pętlak
  • Paweł Płocica
  • Marcin Rogalski
  • Krzysztof Rusak
  • Piotr Sosnecki
  • Konrad Sysło
  • Michał Szkoda
  • Dawid Szymanowicz
  • Krzysztof Szymański
  • Radosław Wawrzyniak
  • Krzysztof Wąsik
  • Wojciech Wilamowski
  • Marcin Wnuk
  • Damian Wołoszka
  • Tomasz Ziembiński
  • Rafał Żłobiński

Konkurs Men's Health i Bielenda - ZAKOŃCZONY

Laureatami konkursu zostali:

  • Łukasz Krzyżanowski
  • Szymon Malik
  • Mariusz Frąckowiak
  • Wojciech Kotlicki
  • Dominik Blicharski
  • Kamil Czub
  • Paweł Warpas
  • Maciej Matysiak
  • Rafał Opaluch
  • Adam Kulej
  • Adrian Klonowski

Konkurs "Doxa dla Czytelników Men's Health" - ZAKOŃCZONY

Laureatką konkursu została:

  • Magdalena Świtała

Konkurs "Piłkarski Quiz Men's Health" - ZAKOŃCZONY 

Oto nazwiska laureatów:

  • Łukasz Gąsior, Warszawa
  • Mikołaj Siemienkowicz, Białystok
  • Radosław Zakowicz, Owczary

 Konkurs "Wygraj aparat fotograficzny Olympus TG-860" - ZAKOŃCZONY 

Laureatem nagrody głównej został:

  • Marek Małecki

Nagrody w postaci kodów rabatowych na zakupy online w sklepie Olympus otrzymują:

  • Antoni Plasota
  • Marek Małecki
  • Katarzyna Muszyńska
  • Kuba Pabis
  • Marcin Zdziech
  • Marek Bednarz
  • Mikołaj Chocieszyński
  • Ireneusz Kapusta
  • Rafał Doroszuk
  • Renata Rohrbach

Konkurs "Buduj formę z Primaviką" - ZAKOŃCZONY 

Laureatami konkursu zostali:

  • Adam Olender
  • Adam Zając
  • Emil Kietzman
  • Anna Gałaszewska
  • Grzegorz Mędrala
  • Wojciech Grzejszczak
  • Daniel Szymon Kosiński
  • Ewa Kowalska
  • Kamil Moczulski
  • Maciej Jankowski
  • Iwona Chmiel
  • Paweł Dudek
  • Sebastian Czarnecki
  • Paulina Witkowska
  • Marlena Pawluk
  • Karolina Słabolepsza
  • Daniel Miska
  • Paulina Mądrzak
  • Mateusz Hryciuk
  • Adam Gliniecki

Konkurs "Jedź na festiwal Audioriver" - ZAKOŃCZONY

Laureatami konkursu zostali:

  • Wojciech Rodak z Wrocławia
  • Mateusz Skurski z Tychów

Konkurs "Wygraj ekspres SodaStream Jet" - ZAKOŃCZONY

Laureatami konkursu zostali:

  • Marcin Smolak, Białystok
  • Damian Litwin, Stargard Szczeciński
  • Krzysztof Pazio, Elbląg

Konkurs "The Timex Expedition Facebook Competition" - ZAKOŃCZONY

Laureatem konkursu został:

  • Marcin Jakub Olszówka + osoba towarzysząca

Konkurs "Reebok Fitness Camp" - ZAKOŃCZONY

Laureatem konkursu został:

  • Cezary Doroszuk, Warszawa

Konkurs "Wygraj bilety na koncert gwiazd w ramach Thanks Jimi Festival" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Aleksandra Kozaczyńska, Warszawa
  • Anna Lasko, Chorzów
  • Martyna Domagała, Szczecin
  • Magdalena Jaśkiewicz, Łódź
  • Beata Kondoł, Kamienna Góra
  • Monika Myszowoda, Jelcz-Laskowice
  • Klaudia Sudoł, Wrocław
  • Aleksandra Stawiarska, Gołkowice Dolne
  • Piotr Hajt, Margonin
  • Michał Niemiec, Ryglice

 

Konkurs "Wygraj bilety na 2. dzień 3-Majówki we Wrocławiu" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Wojciech Kotlicki, Wrocław
  • Patrycja Głaz, Rzeszów
  • Natalia Dziczkowska , Wrocław
  • Martyna Matuszna, Gdańsk
  • Marek Jaros, Wrocław

 

Konkurs "Wygraj bilety na 1. dzień 3-Majówki we Wrocławiu" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Judyta Kozłowska, Głogów
  • Marta Weitz, Poznań
  • Piotr Młynarczyk, Łódź
  • Agnieszka Olejnik, Bielawa
  • Kamil Moliński , Poznań

 

Konkurs "Wygraj wielofunkcyjne urządzenie Philips Multicooker z zestawem akcesoriów" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Maria Siemienkowicz z Białegostoku
  • Mateusz Pstruś z Krakowa
  • Ryszard Ostrowski ze Szczecina
  • Renata Borkowska z Kozienic
  • Mikołaj Kowalczyk z Warszawy

 

"Wygraj kamerę GoPro Hero!" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj kamerę GoPro Hero"

zwycięzca konkursu:

  • Bogdan Bauer z Wrocławia

 

Konkurs "Wygraj autobiografię Mike'a Tysona i czteropak Black Energy Drink!" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Adrian Markiewicz, Marki
  • Artur Ciszczoń, Mierzyn
  • Tomasz Misiewicz, Wrocław
  • Damian Golan, Kutno
  • Maciej Jabłoński, Nowe Miasteczko
  • Sebastian Jendraszak, Szczecin
  • Krzysztof Książek, Warszawa
  • Marta Gawrońska, Tolkmicko
  • Wojciech Olech, Jawor
  • Daniel Miżdal, Nowogrodziec
  • Robert Szewczyk, Dąbrowa Górnicza
  • Karol Jarosiński, Łódź
  • Mateusz Dzida, Pyskowice
  •  Marcin Bułat, Legnica
  • Wojciech Rutkowski, Piegłowo

 

Plebiscyt "MH Produkt Roku 2015" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Marta Szczerbowska, Oświęcim
  • Anna Dynerowicz, Kraków
  • Antoni Daniel Czapko, Białystok
  • Dawid Sierpuć, Legnica
  • Piotr Zawierucha, Wrocław
  • Witold Stech, Katowice
  • Paweł Peterson, Warszawa
  • Paweł Aulich, Radomsko
  • Adam Wychowaniec, Będzin
  • Krystian Meler, Starogard Gdański
  • Paweł Kołodziej, Kramarzówka
  • Michał Kowalczyk, Zabrze
  • Janusz Kras, Jasło
  • Rafał Hossa, Wołów
  • Kamil Skowronek, Częstochowa
  • Łukasz Przepiórka, Chełmsko Śląskie
  • Norbert Nowakowski, Świdnica
  • Łukasz Nos, Siemianowice Śląskie
  • Stanisław Bulder, Czachówek
  • Konrad Różowicz, Poznań
  • Damian Kwiatkowski, Warszawa
  • Bartłomiej Leszczyński, Drohiczyn
  • Grzegorz Rojek, Leszczyny
  • Dawid Bławat, Krynica Morska
  • Andrzej Bagrowski, Poznań
  • Damian Lis, Reda
  • Łukasz Galas, Łódź
  • Dariusz Sobieski, Gdańsk
  • Mikołaj Matysiak, Ostrów Wielkopolski
  • Piotr Nowaczyk, Bydgoszcz
  • Piotr Gruchała, Knybawa
  • Michał Szkoda, Piła
  • Krzysztof Zaremba, Bydgoszcz
  • Lucjan Konopka, Poznań
  • Piotr Spała, Katowice
  • Maciej Małkowicz, Kołodziejewo
  • Grzegorz Słąba
  • Konrad Sysło
  • Paweł Zaroda
  • Joanna Zywialkowska

 

Konkurs "Wygraj karnet na GO*POW Snowboard Festival" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Paweł Maćkowiak, Wrocław
  • Dominik Prusik, Pabianice

 

Konkurs "Wygraj wejściówki na galę FEN w Sopocie" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj wejściówkę na galę FEN w Sopocie"

laureaci konkursu:

  • Szymon Maruda z Pełczyc
  • Piotr Falkowski z Nowego Miasta Lubawskiego
  • Przemysław Stencel z Gdańska
  • Spartak Vorobyev z Warszawy
  • Marcin Maciejczuk z Sienkiewiczy

 

Konkurs "Wygraj kod rabatowy o wartości 100 funtów na suplementy Myprotein" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Krystian Meller
  • Jacek Ferenc
  • nazwisko trzeciego laureata wymaga potwierdzenia

 

Konkurs "Świętuj Dzień Ojca z Zalando!" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Świętuj Dzień Ojca z Zalando!"

laureaci konkursu:

piłki adidas Brazuca Top Replique Xmas Brasil

  • Łukasz Nos z Siemianowic Śląskich
  • Marek Stankiewicz z Gorzowa Wielkopolskiego

torby na ramię adidas Performance FIFA World Cup Brasil

  • Maciej Bortnowski ze Strzelec Krajeńskich
  • Łukasz Musiński ze Starych Załubic

 

Konkurs "Wygraj książkę »Jak CrossFit zmienił moje życie«" T.J. Murphy'ego" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj książkę »Jak CrossFit zmienił moje życie«" T.J. Murphy'ego"

laureaci konkursu:

  • Tomasz Sitarek, Warszawa
  • Aleksandra Popko, Lipowiec
  • Piotr Popiel, Krzydlina Wielka
  • Krzysztof Szweda, Stare Budkowice
  • Daniel Jarmoszuk, Białystok
  • Weronika Rosińska, Warszawa
  • Grzegorz Adamski, Łódź
  • Paweł Fabianowicz, Warszawa
  • Jakub Samodulski, Toruń
  • Grzegorz Strykowski, Zielona Góra
  • Michał Wojtaszczyk, Konstantynów Łódzki
  • Amadeusz Kwiatek, Warszawa
  • Maciej Duda, Łupki
  • Stanisław Lubieniecki, Mirocin Dolny
  • Paweł Rytel, Siedlce

 

Konkurs "Wygraj wejściówkę na Fight Exclusive Night we Wrocławiu" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj wejściówkę na Fight Exclusive Night we Wrocławiu"

laureaci konkursu:

  • Damian Skupiń, Wodzisław Śląski
  • Mateusz Ślemp, Nowe Miasteczko
  • Rafał Korotczuk, Wrocław
  • Krystian Kożuchowski, Zgorzelec
  • Stanisław Binek, Świdnica
  • Tomasz Tyczyński, Wrocław
  • Karol Tobiasz, Strzelin
  • Tomasz Sakowski, Walim
  • Jakub Cylok, Ruda Śląska
  • Łukasz Molski, Bytom

 

Konkurs "Wygraj wejściówkę na pokaz Monster X Tour" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj wejściówkę na pokaz Monster X Tour"

laureaci konkursu:

  • Paweł Peterson z Warszawy
  • Bartosz Pogodziński z Warszawy
  • Piotr Zabłocki z Łodzi
  • Mateusz Malinowski z Łasku
  • Piotr Kolman z Józefowa
  • Przemysław Pająk z Sułkowic
  • Paweł Tendera z Katowic
  • Adam Szczyrba z Kończyc Małych
  • Krzesimir Wieczorek z Jastrowia
  • Sylwester Stuchlak z Zielonej Góry

 

Konkurs "Wygraj podwójną wejściówkę na festiwal Jazz nad Odrą" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj podwójną wejściówkę na festiwal Jazz nad Odrą"

laureaci konkursu:

  • 5 kwietnia, Teatr Muzyczny Capitol: premiera spektaklu muzycznego "Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami: Stanislava Moskalevska z Kijowa
  • 8 kwietnia, Impart: koncert Licak/Wośko Quartet oraz Houston Person Quartet: Magdalena Zwolan z Łabuni
  • 9 kwietnia, Impart: koncert Mariusz Bogdanowicz Quartet oraz Victor Young Project - Kuba Stankiewicz & Darek Oleszkiewicz Duo: Katarzyna Zawierucha z Marciszowa
  • 10 kwietnia, Impart: koncert Peter Cincotti Trio, Kenny Garrett Quintet oraz Ambrose Akinmusire Quintet: Damian Haftkiewicz z Wrocławia
  • 11 kwietnia, Impart: koncert Marek Napiórkowski Up! oraz Billy Childs All-Star Quartet: Kuba Kleinschmidt z Klonówca

 

Konkurs "Wygraj zmysłowy kalendarz Media Markt" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj zmysłowy kalendarz Media Markt"

laureaci konkursu:

  • Michał Oleśkiewicz z Częstochowy
  • Marcin Mondry z Rudy Śląskiej
  • Dorota Czerniawska z Olsztyna
  • Przemysław Radwański z Dąbrowy Górniczej
  • Grzegorz Kowalski z Warszawy
  • Mateusz Kleszko z Warszawy
  • Damian Wilamowski z Małek
  • Mateusz Malinowski z Łaska
  • Michał Miedziejewski z Warszawy
  • Michał Jachym z Łapczycy
  • Tomasz Gogola z Dąbrowy Górniczej
  • Mateusz Matuszewski z Poznania
  • Jarosław Deręgowski z Bydgoszczy
  • Damian Dźwigała z Płocka
  • Marcin Morawski z Korsz

 

Akcja promocyjna "Wielki test Philips i Men's Health" - ZAKOŃCZONA

uczestnicy testu:

sokowirówki Philips Avance HR1869

  • Marek Śliwiński z Opola
  • Paweł Peterson z Warszawy
  • Kamil Błaszczyk z Tychów
  • Łukasz Laskowski z Kosowa Lackiego
  • Dawid Okrój z Warszawy

 

Konkurs "Wygraj kartę upominkową w konkursie H&M" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj kartę upominkową w konkursie H&M"

Laureaci konkursu:

  • Wojciech Stodolski z Żar
  • Maciej Litwin z Mielca
  • Michał Goździak ze Środy Wielkopolskiej
  • Radosław Sofianowicz z Gryfic
  • Adrian Pochojka z Tucholi
  • Mateusz Maniowski z Wrocławia
  • Karolina Bołdysz z Pasłęku
  • Kamil Pytel z Andrychowa
  • Paweł Fabianowicz z Warszawy
  • Dawid Świtała z Cieciułowa

 

Akcja promocyjna "Wielki test Philips i Men's Health" - ZAKOŃCZONA

uczestnicy testu:

grille Philips HD4419/20

  • Marek Maszkało ze Zgorzelca
  • Mateusz Kamiński z Krakowa
  • Nina Jarczewska z Wrocławia

grille Philips HD4469/90

  • Ireneusz Korkosz z Chełma
  • Przemysław Grenda z Gdyni

 

Konkurs "Wygraj bilety na koncert wROCK for FReedom 2013" - ZAKOŃCZONY

laureaci konkursu:

  • Przemysław Mędrek z Sieradza
  • Marta Zdunek z Wrocławia
  • Jacek Goławski z Kudowy Zdroju
  • Piotr Gołembiewski z Wrocławia
  • Konrad Wolski ze Zdun

 

Akcja promocyjna "Wielki test Schauma i Men's Health" - ZAKOŃCZONA

- regulamin akcji promocyjnej "Wielki test Schauma i Men's Health"

 

Akcja promocyjna "Wielki test Philips i Men's Health"- ZAKOŃCZONA

- regulamin akcji promocyjnej "Wielki test Philips i Men's Health"

uczestnicy testu:

  • Jakub Cylok
  • Grzegorz Gruszka
  • Piotr Kania
  • Mateusz Gumulak
  • Hubert Laprus
  • Dominik Prusik
  • Przemysław Szczygieł
  • Mikołaj Płonka
  • Daniel Apostoluk
  • Rafał Zbudniewek
  • Marcin Białek
  • Tomasz Marciniak
  • Krystian Gierba
  • Jakub Minta

 

Konkurs "Wygraj zestaw odzieży sportowej H&M" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj zestaw odzieży sportowej H&M"

- lista 500 laureatów konkursu

 

Konkurs "Wielkopolska - wielka historia, wielka przygoda" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wielkopolska - wielka historia, wielka przygoda"

laureaci konkursu:

trzydniowy wyjazd dla 2 osób nad Jezioro Wileńskie:

  • Anna Wierzańska z Kielc

telefony LG T385:

  • Robert Jóźwiak z Gorzowa Wlkp.
  • Krzysztof Michalski z Konina
  • Piotr Anuszczyk z Łodzi

pamięci USB:

  • Andrzej Soliwoda z Poznania
  • Hubert Matysek z Gniezna
  • Miłosz Saramak z Krakowa
  • Adam Skoczylas z Bytomia
  • Krzysztof Rusak z Lublina

 

Konkurs "Wygraj aparat Panasonic Lumix GF6 i sesję zdjęciową dla swojej dziewczyny" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj aparat Panasonic Lumix GF6 i sesję zdjęciową dla swojej dziewczyny"

laureaci konkursu:

  • Andrzej Ficek
  • Michał Szczepaniak
  • Bartosz Żukowski

 

Akcja promocyjna "Wielki test Gillette i Men's Health" - ZAKOŃCZONA

- regulamin akcji promocyjnej "Wielki test Gillette i Men's Health"

uczestnicy testu:

  • Krystian Maćkowiak
  • Cezary Grochala
  • Dominik Dreszer
  • Mateusz Starzyński
  • Artur Szczepaniak
  • Robert Jadowski
  • Mateusz Kamiński
  • Damian Tyrka
  • Jakub Kniażewski
  • Krzysztof Walawski
  • Artur Błażejczyk
  • Kamil Cisowski
  • Szymon Grablewski
  • Damian Twaróg
  • Szymon Wieczorek
  • Szymon Niewada
  • Mateusz Stemplowski
  • Kamil Wdowiak
  • Sebastian Golański
  • Marek Owdziej
  • Marcin Cieluch
  • Andrzej Rakusiewicz
  • Wojciech Regulski
  • Maciek Rodak
  • Adrian Ludek
  • Marcin Śniosek
  • Dominik Rogowski
  • Mateusz Szewczyk
  • Artur Gajewski
  • Marcin Kowalewski
  • Sebastian Kubicz
  • Michał Piłowski
  • Krystian Gierba
  • Bartosz Kuniewicz
  • Michał Rusin
  • Mateusz Smus
  • Wojciech Chciuk
  • Robert Duchowski
  • Tadeusz Kolasiński
  • Miłosz Pankros
  • Radosław Krysiak
  • Andrzej Urmański
  • Amadeusz Kwiatek
  • Mateusz Dąbrowski
  • Adrian Latos
  • Mariusz Mularski
  • Przemysław Sulima
  • Adrian Walczak
  • Piotr Targalski
  • Łukasz Laskowski

 

Konkurs "100 tabletów na 100. wydanie Men's Health"- ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "100 tabletów na 100. wydanie Men's Health"

laureaci konkursu:

  • Daniel Bajołek, Poznań
  • Błażej Włodarczyk, Złotów
  • Jarosław Baziuk, Ochotnica Górna
  • Paweł Lawera, Tarnowiec
  • Łukasz Adamski, Wrocław
  • Łukasz  Nos, Chorzów
  • Mateusz Grzechowiak, Krotoszyn
  • Jeremiasz Linczak, Szczecin
  • Waldemar Szyszłowski, Piła
  • Michał Spychała, Wrocław
  • Robert Wojciechowski, Skorzewo
  • Dawid Sulka, Grzechynia
  • Łukasz Bernacik, Tomaszów Mazowiecki
  • Robert Rost, Ciechocinek
  • Karol Szymanowski, Szczecin
  • Piotr Kuropatnicki, Bobolice
  • Agata Burakiewicz, Wrocław
  • Konrad Pawłowski, Łomża
  • Adam Rękawek, Łaskarzew
  • Mateusz Kozień, Kraków
  • Marek Kot, Łuków
  • Łukasz Molski, Bytom
  • Tomasz  Oleksy, Klecza Dolna
  • Kamil Banaszek, Tłuszcz
  • Mateusz Gołembka, Leszno
  • Rafał Frykacz, Kielce
  • Tomasz Bagnowski, Wrocław
  • Krzysztof Turkiewicz, Trzebnica
  • Marcin Marzec, Zielonka/Nowy Jork
  • Robert Janocha, Żłobizna
  • Rafał Kozioł, Jasło
  • Krzysztof Kisłowski, Bielsko-Biała
  • Tomasz Warchał, Kraków
  • Adam Faryna, Warszawa
  • Robert Kot, Braniewo
  • Tomasz Gotkowski, Mikołów
  • Ireneusz Korkosz, Chełm
  • Sebastian Lijewski, Rogoźno
  • Marcin Szulczyk, Warszawa
  • Krzysztof Zapaśnik, Gdańsk
  • Aleksander Świątek, Warszawa/Łódź
  • Adam Basek, Warszawa
  • Mokrane Ahaddad, Krosno
  • Radosław Łapiński, Białystok
  • Jacek Zaborowski, Kochanówka
  • Damian Fedeczko, Elbląg
  • Maciej Piechula, Mikołów
  • Bartłomiej  Marczak, Dęblin
  • Kamil Bernat, Szczecin
  • Piotr Pawlak, Antoniów
  • Igor Pawłowicz, Wrocław
  • Gabriel Matwiejczyk, Warszawa
  • Jakub Żurek, Poznań
  • Tomasz Popielarczyk, Toruń
  • Marcin Andryanczyk, Gruczno
  • Damian  Steć, Warszawa
  • Andrzej Długaj, Mikołów
  • Filip Król, Łódź
  • Monika Najfeld, Zielonka
  • Aleksandra Markiewicy, Starachowice
  • Patryk Jawien, Kraków
  • Kornel Hulak, Rachanie
  • Józef Bongowski, Gdańsk
  • Katarzyna Klebus-Micewicz, Białystok
  • Daniel Adamczewski, Zgierz
  • Marek Gajownik, Pasłęk
  • Jan Kamiński, Warzeńska Huta 20
  • Sebastian Płosarek, Warszawa
  • Dawid Lichanów, Warszawa
  • Krzysztof Kwapiński, Koło
  • Marcin Ludwa, Kraków
  • Piotr Pisiewicz, Kielce
  • Waldemar Lewandowski, Bydgoszcz
  • Marcin Radziuk, Wrocław
  • Stanisław Nitka, Ruda Śląska
  • Artur Zdanowicz, Warszawa
  • Magdalena Szczutowska, Świecie
  • Maciej Taranek, Gułów
  • Wojciech Jaworski, Pabianice
  • Mirosław Zalski, Maciejowice
  • Stanisław Skowroński, Kleczew
  • Marek Jakubczak, Poznań
  • Piotr Anuszczyk, Łódź
  • Patryk Kalinowski, Słupca
  • Mateusz Kuczak, Zielona Góra
  • Kamil Wyrzykowski, Krosno Odrzańskie
  • Grzegorz Król, Warszawa
  • Piotr Jaskowicz, Poznań
  • Mateusz Szymański, Wrocław
  • Tomasz Strzelec, Gryfino
  • Krzysztof Maszkiewicz, Szczecin
  • Mariusz Dutkiewicz, Łódź
  • Anna Korytkowska, Warszawa
  • Michał Padlewski, Gdańsk
  • Marcin Nalborczyk, Bielsko-Biała
  • Karol Czarniak, Lublewo Gdańskie
  • Andrzej Prystasz, Wydminy
  • Jakub Wilamek, Łódź
  • Łukasz Czarnecki, Rosanów
  • Kamil Krystecki, Wrocław

 

Konkurs "Wygraj sportowe słuchawki Bose SIE2!" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj sportowe słuchawki Bose SIE2!"

laureaci konkursu:

  • Mariusz Dębski, Sokołów Podlaski
  • Kamil Pawlak, Olsztynek
  • Andrzej Gonska, Gliwice
  • Adam Pitula, Częstochowa
  • Marcin Robakowski, Poznań

 

Konkurs "Wygraj weekend dla 2 osób w hotelu The Westin Warsaw" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj weekend dla 2 osób w hotelu The Westin Warsaw"

laureaci konkursu:

  • Piotr Helwin, Wrocław
  • Joanna Gostkowska, Gdańsk
  • Paweł Basty, Rawicz

 

Konkurs "Wygraj kartę prezentową o wartości 200 zł na zakupy w sklepach H&M" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj kartę prezentową o wartości 200 zł na zakupy w sklepach H&M"

laureaci konkursu:

  • Daniel Apostoluk, Złotoryja
  • Artur Polek, Radziszów
  • Adam Stolarek, Łódź
  • Piotr Andrasik, Nowy Dwór Mazowiecki
  • Łukasz Kicuła, Gorzów Wielkopolski
  • Daniel Suchodolski, Sejny
  • Jakub Kaletka, Łódź
  • Grzegorz Wielgosz, Warszawa
  • Norbert Mazurkiewicz, Wrocław
  • Joanna Minichowska, Chorzów

 

Konkurs "Wygraj buty treningowe i koszulkę techniczną Reebok" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj buty treningowe i koszulkę techniczną Reebok"

laureaci konkursu:

  • Krzysztof Salak, Puchaczów
  • Michał Gutka, Kraków
  • Michał Kobylański, Płock
  • Paweł Hojka, Wrocław
  • Jacek Śliwiński, Poniatowo
  • Bartosz Konieczny, Łazy

 

Konkurs "Wygraj e-voucher na trening mózgu online od DlaMózgu.pl" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj e-voucher na trening mózgu online od DlaMózgu.pl"

laureaci konkursu:

• Adam Denuszek, Pabianice
• Adam Dubis, Kędzierzyn-Koźle
• Adam Gądziak, Kalisz
• Adam Górnik, Grzegorzew
• Adam Grzanka, Dorohusk
• Adam Hoedke, Poznań
• Adam Janeta, Pabianice
• Adam Kuczyński, Poznań
• Adam Ludwiniak, Wrocław
• Adam Mazo, Białystok
• Adam Niewiadomski, Legionowo
• Adam Przybył, Kraków
• Adam Sułowski, Warszawa
• Adam Talaga, Będzin
• Adrian Błoński, Sokołów Podlaski
• Adrian Cieślak, Zgierz
• Adrian Gądek, Tarnów
• Adrian Krupa, Ożarów Mazowiecki
• Adrian Lisiecki, Łęczyca
• Adrian Małek, Łódź
• Adrian Pigłowski, Koszalin
• Agata Janasik, Topołowa
• Agnieszka Chojnowska, Giżycko
• Albert Rudolphi, Kraków
• Aleksander Garczyński, Katowice
• Aleksander Górski, Brwinów
• Aleksander Mistarz, Strzelce Opolskie
• Aleksander Rajca, Włoszczowa
• Anna Laszewska, Białystok
• Anna Samiec, Wisła
• Arkadiusz Matlak, Brzeszcze
• Arkadiusz Stelmach, Bobolice
• Artur Ferdyn, Góra Siewierska
• Artur Karwala, Częstochowa
• Artur Stankiewicz, Garwolin
• Artur Szcześniewski, Wrocław
• Artur Wrona, Tarnów
• Bartek Maleta, Łódź
• Bartłomiej Dąbrowski, Nadolany
• Bartłomiej Gośniowski, Ruda Śląska
• Bartłomiej Michalak, Wrocław
• Bartłomiej Osiak, Otwock
• Bartłomiej Zakrzyczkowski, Jarosław
• Bartosz Komar, Sieradz
• Bartosz Grocki, Wrocław
• Bartosz Jurkiewicz, Gdansk
• Bartosz Kaźmierczak, Poznań
• Bartosz Nowak, Krosno
• Bartosz Nożewski, Kazimierz Biskupi
• Bartosz Stołecki, Poznań
• Bartosz Szeląg, Sycewice
• Bartosz Zając, Poznań
• Berenika Zbiciak, Tomaszów Mazowiecki
• Bozena Kowalik, Wąchock
• Cezary Jaroni, Zielona Góra
• Cyprian Paranycz, Warszawa
• Damian Brzychcy, Nowa Sól
• Damian Czarniewski, Warszawa
• Damian Michnik, Chorzów
• Damian Nowakowski, Wrocław
• Damian Pieczyński, Przemyśl
• Damian Rasałam Dąbrowa Górnicza
• Damian Skupiń, Wodzisław Śląski
• Daniel Cichosz, Słupsk
• Daniel Jóźwiak, Pniewy
• Daniel Koczuła, Głogówek
• Daniel Lewandowski, Gola Grodkowska
• Daniel Niedźwiecki, Suwałki
• Daniel Ptaszek, Warszawa
• Daniel Sarna, Czarna Góra
• Danuta Orlik, Szamotuły
• Dariusz Cholewka, Sanok
• Dariusz Halabowski, Myszków
• Dariusz Kłujsza, Warszawa
• Dariusz Machowski, Łęka Mała
• Dariusz Szczygliński, Gdańsk
• Dawid Dąbrowski, Warszawa
• Dawid Drapała, Kraków
• Dawid Martynus, Pawłów
• Dawid Misiak, Katowice
• Dawid Nakov, Lublin
• Dawid Nowak, Bełk
• Dawid Poprawa, Kuślin
• Dawid Rozbicki, Wrocław
• Dawid Sznajder, Kraków
• Dawid Tomicz, Tychy
• Dawid Wons, Koty
• Dawid Wydrych, Zabrze
• Dominik Goliński, Częstochowa
• Dominik Górny, Przytoka
• Dominik Kuźmicz, Toruń
• Dominik Zając, Kielce
• Dominika Budzianowska, Wrocław
• Dominika Janusz, Kraków
• Dorota Majcher-Szymandera, Chorzów
• Emil Nowicki, Police
• Ewa Kryszkiewicz, Warszawa
• Ewa Wojno, Nowa Wieś
• Ewelina Kruszko, Suwałki
• Filip Antoszewski, Toruń
• Filip Buźniak, Ruda Śląska
• Filip Dudziak, Poznań
• Filip Szadowiak, Łódź
• Filip Witkowski, Zduńska Wola
• Gracjan Tylicki, Września
• Grzegorz Dębski, Kraków
• Grzegorz Gnatowiczm Brzeg
• Grzegorz Mądry, Szczecin
• Hubert Babierczuk, Rawicz
• Hubert Balicki, Toruń
• Hubert Bugaj, Puszczykowo
• Hubert Galimski, Sokołów Podlaski
• Hubert Różański, Gniezno
• Igor Sobol, Terespol
• Ihor Ovdiyuk, Gdańsk
• Izabela Kupny, Chorzów
• Jacek Jurkiewicz, Mogilno
• Jacek Przybylak, Stargard Szczeciński
• Jacek Zając, Konin
• Jakub Berendt, Poznań
• Jakub Głuszek, Łódź
• Jakub Krzemiński, Gostynin
• Jakub Tyczyński, Warszawa
• Jan Szcześko, Sapowice
• Jarosław Deręgowski, Żnin
• Jarosław Łakota, Gliwice
• Jerzy Fecko, Nowy Sacz
• Jerzy Wołek, Kraków
• Kamil Badowski, Warszawa
• Kamil Banaszek, Tłuszcz
• Kamil Dados, Kraków
• Kamil Ginter, Adamów
• Kamil Janik, Tarnowskie Góry
• Kamil Kiecka, Międzybórz
• Kamil Kuć, Mińsk Mazowiecki
• Kamil Maranowski, Pruszków
• Kamil Matonia, Radzionków
• Kamil Rytel, Grodzisk Mazowiecki
• Kamil Szarlej, Tomaszów Maz.
• Kamil Zdziennicki, Sztum
• Karol Chwaciński, Konin
• Karol Kusiński, Poznań
• Karol Pycz, Białystok
• Katarzyna Koput, Poznań
• Konrad Chołost, Kraków
• Konrad Dorawa, Starogard Gdański
• Konrad Fajer, Michałowice
• Konrad Tkaczyk, Police
• Kornel Hulak, Rachanie
• Krystian Jakimowicz, Tułowice
• Krystian Stawarczyk, Sulęcin
• Krzysztof Baran, Rączna
• Krzysztof Byra, Pysznica
• Krzysztof Danilewicz, Gdynia
• Krzysztof Demianiuk, Białystok
• Krzysztof Kaźmierczak, Płock
• Krzysztof Kowalski, Warszawa
• Krzysztof Kozłowski, Szczecin
• Krzysztof Mirowski, Tomaszów Mazowiecki
• Krzysztof Nowak, Swarzędz
• Krzysztof Papiernik, Kraków
• Krzysztof Rydzy, Gdynia
• Krzysztof Salak, Puchaczów
• Krzysztof Sylwanowicz, Medynia Głogowska
• Krzysztof Szypulski, Janowiec Kościelny
• Krzysztof Taźbierski, Włocławek
• Krzysztof Walawski, Warszawa
• Krzysztof Wołoszyn, Poznań
• Krzysztof Zawadzki, Warszawa
• Ksawery Windak, Warszawa
• Kuba Krzemiński, Toruń
• Łukasz Kozub, Kraków
• Łukasz Bolesta, Lublin
• Łukasz Bukowski, Kowanówko
• Łukasz Dziadowiec, Kraków
• Łukasz Gryczman, Bytom
• Łukasz Jezierski, Gdańsk
• Łukasz Kamiński, Błażowa
• Łukasz Kicuła, Gorzów Wlkp.
• Łukasz Komosiński, Gorzno k. Brodnicy
• Łukasz Kozioł, Mielec
• Łukasz Kozioł, Warszawa
• Łukasz Kuc, Kęty
• Łukasz Majkut, Kraków
• Łukasz Matyński, Wrocław
• Łukasz Misztal, Leszno
• Łukasz Nagły, Wałcz
• Łukasz Paszewski, Łódź
• Łukasz Pawliczak, Kalisz
• Łukasz Religa, Sosnowiec
• Łukasz Skiba, Piotrków Trybunalski
• Łukasz Smółka, Dulowa
• Łukasz Stypułkowski, Białystok
• Łukasz Szmulewicz, Piaseczno
• Łukasz Wójcik, Częstochowa
• Maciej Cichecki, Garwolin
• Maciej Garczyk, Krosno
• Maciej Jabłoński, Nowe Miasteczko
• Maciej Jakóbiak, Mogilno
• Maciej Kornacki, Radomsko
• Maciej Kowalski, Kraków
• Maciej Kusiak, Dębica
• Maciej Malinowski, Człuchów
• Maciej Rodak, Łęczyca
• Maciej Wolak, Padew Narodowa
• Maciej Ziębicki, Warszawa
• Maciek Mielczarek, Łódź
• Marcel Baś, Gliwice
• Marcel Bogucki, Mysłaków
• Marcel Marszałek, Krosno
• Marceli Wiski, Świdnica
• Marcin Bernat, Biała Podlaska
• Marcin Ciechanowicz, Żyrardów
• Marcin Kacprzyk, Warszawa
• Marcin Kołodziej, Poznań
• Marcin Lewandowski, Bartoszyce
• Marcin Lipski, Piaseczno
• Marcin Mitzner, Pruszków
• Marcin Piekarczyk, Chełmża
• Marcin Piekarski, Szczecin
• Marcin Riemer, Siedlików
• Marcin Sienkiewicz, Gdańsk
• Marcin Sienko, Kraków
• Marcin Staniszewski, Rzepin
• Marcin Szafran, Sopot
• Marcin Szczuka, Barlinek
• Marcin Zalewski, Monachium
• Marek Grabka, Szczecinek
• Marek Kochanowicz, Sosnowiec
• Marek Krzysiak, Parczew
• Marek Kunicki, Drewnica
• Marek Mańczak, Poznań
• Marek Rechul, Zabłocie
• Marek Rewucki, Wrocław
• Marian Gumulak, Katowice
• Mariusz Czaja, Kościerzyna
• Mariusz Rowiński, Łopuszno
• Mariusz Skop, Toszek
• Marta Gawłowska, Włocławek
• Marta Wsiaki Glubczyce
• Mateusz Bukowski, Gierzwałd
• Mateusz Cybulski, Grudziądz
• Mateusz Dobosz, Kraków
• Mateusz Dziubaty, Ostrów Wlkp.
• Mateusz Gliwka, Toruń
• Mateusz Gołembka, Leszno
• Mateusz Kaczmarek, Wolsztyn
• Mateusz Kuczak, Zielona Góra
• Mateusz Leśniewski, Niegowa
• Mateusz Maj, Poznań
• Mateusz Malinowski, Polska
• Mateusz Marcinkiewicz, Sopot
• Mateusz Marek, Sędziszów Małopolski
• Mateusz Mileszko, Łódź
• Mateusz Nowakowski, Lubosz
• Mateusz Osiadacz, Józefów
• Mateusz Rodziewicz, Mrągowo
• Mateusz Rudzki, Łódź
• Mateusz Słodczyk, Zabrze
• Mateusz Szczepaniak, Konin
• Mateusz Szymczak, Łódź
• Maximilian Schiwon, Ostrów Mazowiecki
• Michał Arciszewski, Sokołda
• Michał Brakoniecki, Ełk
• Michał Dożynko, Warszawa
• Michał Goździak, Środa Wielkopolska
• Michał Grzyb, Koszalin
• Michał Janiak, Poznań
• Michał Jankowski, Warszawa
• Michał Jaworski, Krotoszyn
• Michał Mańk, Poznań
• Michał Mrotek, Bydgoszcz
• Michał Nanaszko, Gdańsk
• Michał Orzech, Domatków
• Michał Sokołowski, Katowice
• Michał Surowiec, Warszawa
• Michał Uziębło, Uziębły
• Michał Woźniak, Gdańsk
• Michał Wypij, Aleksandrów Kujawski
• Oktawian Łaniecki, Puszczykowo
• Oskar Kaczmarek, Śrem
• Oskar Raab, Bolesławiec
• Patrick Kaminski, Warszawa
• Patryk Ciechanowski, Włocławek
• Patryk Gutenplan, Łódź
• Patryk Popielarczyk, Krośniewice
• Patryk Sobkowiak, Gostynin
• Patryk Tomaszewski, Szamotuły
• Paulina Wils, Warszawa
• Paweł Basałyga, Legnica
• Paweł Czuchryta, Puławy
• Paweł Dachowski, Kluczbork
• Paweł Dombrowski, Gdańsk
• Paweł Kowalczyk, Końskie
• Paweł Lawera, Tarnowiec
• Paweł Łaski, Oleśnica
• Paweł Maziak, Wrocław
• Paweł Opolski, Hajnówka
• Paweł Ostałowski, Warszawa
• Paweł Pecura, Ostrów Mazowiecka
• Paweł Piskorowski, Gdynia
• Paweł Szymon, Bieruń
• Paweł Świerczewski, Warszawa
• Paweł Taranowski, Nowe Miasto Lubawskie
• Paweł Terlikowski, Sarnaki
• Paweł Wołyniec, Białystok
• Paweł Wszoła, Toruń
• Paweł Zink, Wągrowiec
• Piotr Andrasik, Nowy Dwór Mazowiecki
• Piotr Bielecki, Warszawa
• Piotr Brachun, Łężany
• Piotr Dudzik, Kraków
• Piotr Grzesik, Tarnobrzeg
• Piotr Holewa, Tychy
• Piotr Jabłoński, Warszawa
• Piotr Kozioł, Warszawa
• Piotr Krajewski, Skierniewice
• Piotr Lelewski, Wólka Krosnowska
• Piotr Łoszewski, Gdańsk
• Piotr Nowicki, Pruszków
• Piotr Piaskowski, Stary Kisielin
• Piotr Popiel, Krzydlina Wielka
• Piotr Prandzioch, Katowice
• Piotr Sandomierski, Świebodzice
• Piotr Skruńdź, Szczecin
• Piotr Szuba, Poznań
• Piotr Szulfer, Gdańsk
• Piotr Usyk, Kraków
• Piotr Wojdat, Garwolin
• Piotr Wróblewski, Koziebrody
• Piotrek Żurawik, Racibórz
• Przemysław Grzenkowicz, Bydgoszcz
• Przemysław Matejek, Siedlce
• Przemysław Paradnia, Połczyn-Zdrój
• Przemysław Strzelecki, Strzelce
• Przemysław Szczechowicz, Inowrocław
• Przemysław Wiktorski, Ustrzyki Dolne
• Radosław Bonk, Starogard Gdański
• Radosław Szczypior, Karlikowo
• Radosław Wierzchołowski, Namysłów
• Rafal Kulpa, Ciechocinek
• Rafal Wolowi, Radzyn Podlaski
• Rafał Arendarski, Bogunice
• Rafał Baranowski, Ostrowiec Świętokrzyski
• Rafał Chrostowski, Bydgoszcz
• Rafał Czarski, Rzeszów
• Rafał Olma, Wrocław
• Rafał Opryszczko, Juchnowiec
• Rafał Piekarz, Kraków
• Rafał Szymczak, Wrocław
• Rafał Tomaszewski, Bydgoszcz
• Rajmund Nowacki, Poznań
• Robert Bisaga, Chorzów
• Robert Duchowski, Gryfino
• Robert Gardziński, Brojce
• Robert Gigoń, Oświęcim
• Robert Kościcki, Czarna Wieś
• Robert Sępka, Warszawa
• Roman Zduńczyk, Kwidzyn
• Sebastian Jelonek, Gdańsk
• Sebastian Karaś, Jaworzno
• Sławomir Brachun, Łężany
• Sławomir Malczyk, Kraków
• Sławomir Podolak, Warszawa
• Stanisław Kiszczyński, Słubice
• Stanisław Lubieniecki, Mirocin Dolny
• Szymon Kawka, Konin
• Szymon Kotowski, Białystok
• Szymon Łapiński, Olsztyn
• Szymon Radkowski, Toruń
• Tomasz Czypionka, Bieruń
• Tomasz Dobrowolski, Warszawa
• Tomasz Jura, Częstochowa
• Tomasz Kołaczkowski, Poznań
• Tomasz Kowalski, Pułtusk
• Tomasz Krawczyk, Łódź
• Tomasz Księżopolski, Białystok
• Tomasz Kulesza, Warta Bolesławiecka
• Tomasz Lisowski, Gdańsk
• Tomasz Nowakowski, Częstochowa
• Tomasz Olejniczak, Konin
• Tomasz Siwiec, Ługi
• Tomasz Skulimowski, Łódź
• Tomasz Stępień, Chojnice
• Tomasz Szczepański, Czaplinek
• Tomasz Woźniak, Łąka Prudnicka
• Tomek Jakimiuk, Siemiatycze
• Tomek Kowalski, Pobiedziska
• Waldemar Szopiński, Chojnice
• Wojciech Kossowski, Pabianice
• Wojciech Krygier, Szczecin
• Wojciech Miśkiewicz, Wrocław
• Wojciech Pabjańczyk, Łódź
• Wojciech Przybyłowski, Wrocław/Kalisz
• Wojciech Sienkiewicz, Wrocław
• Wojciech Żebryk, Złotów
• Wszebor Jończyk, Zduńska Wola
• Zbigniew Lehmann, Poznań
• Zdzisław Witkowski, Międzyzdroje
• Zenon Baluta, Suwałki

Konkurs "Wygraj dwutygodniowy abonament na indywidualną dietę od Vitalia.pl" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj dwutygodniowy abonament na indywidualną dietę od Vitalia.pl"

laureaci konkursu:

• Paweł Kierzkowski, Granowo
• Wojciech Siuda, Poznań
• Mateusz Gliwka, Toruń
• Mateusz Mikołajczuk, Żary
• Mateusz Cieśliński, Poznań
• Daniel Olszewski, Kowale Oleckie
• Marcin Karaś, Wałbrzych
• Paweł Wołyniec, Białystok
• Artur Krysiak, Exeter
• Adam Jankowski, Konstantynów Łódzki
• Igor Sobol, Terespol
• Rafał Piekarz, Kraków
• Sebastian Karaś, Jaworzno
• Kamil Kaczmarek, Poznań
• Sebastian Krzyształowicz, Tychy
• Klaudiusz Żabiński, Żyrardów
• Piotr Pielucha, Warszawa
• Krzysztof Zajkowski, Choroszcz
• Rafał Baranowski, Ostrowiec Świętokrzyski
• Arkadiusz Stelmach, Bobolice
• Szymon Budych, Polce
• Bartosz Dąbrowski, Wrocław
• Mateusz Malinowski, Polska
• Adam Niewiadomski, Legionowo
• Oskar Raab, Bolesławiec
• Dariusz Jakubczak, Katowice
• Krzysztof Serwatka, Leszno
• Jacek Wróblewski, Częstochowa
• Filip Wierciochowski, Pruszków
• Krzysztof Słowik, Branice
• Dominik Omasta, Radzionków
• Kamil Matonia, Radzionków
• Stanisław Lubieniecki, Kożuchów
• Grzegorz Dębski, Kraków
• Filip Szadowiak, Łódź
• Andrzej Nowak, Bytom
• Karol Ryszkowski, Kraków
• Michał Dropiewski, Bydgoszcz
• Krzysztof Rogatka, Inowrocław
• Mariusz Michalski, Warszawa
• Błażej Porożyński, Świecie
• Tomasz Harnatkiewicz, Lublin
• Adrian Walenciak, Zawada
• Mateusz Urbanowicz, Gdańsk
• Rafał Zimnik, Wojkowice
• Michał Włodarczyk, Swolszewice Duże
• Piotr Szekowski, Białystok
• Justyna Czarnolewska, Inowrocław
• Kamil Trzaska, Warszawa
• Wojciech Michalik, Bochnia
• Michał Maziarz, Chorzelów
• Przemysław Pala, Myszków
• Damian Pukacz, Wrocław
• Piotr Popiel, Krzydlina Wielka
• Zdzisław Witkowski, Miedzyzdroje
• Paweł Polak, Szczecin
• Jakub Roch, Warszawa/Wrocław
• Bartek Janicki, Żary
• Tomasz Wojciechowski, Warszawa/Radom
• Mateusz Pietrzkowski, Łódź
• Paweł Świerczewski, Warszawa
• Krzysztof Szypulski, Olsztyn
• Wiktor Kaźmierczak, Poznań
• Maksym Budzński, Białystok
• Tomasz Różak, Kościelisko
• Marek Mruczek, Kielce
• Krzysiek Nowak, Wrocław
• Bartosz Kąkol, Szczecin
• Marek Bortnowski, Gdańsk
• Mchał Marcinek, Warszawa
• Tomasz Rybak, Katowice
• Artur Trociński, Jaworzno
• Daniel Soboń, Wrocław
• Tomasz Malec, Częstochowa
• Konrad Inglot, Wrocław
• Maciej Ziębicki, Warszawa
• Adam Skrzypczak, Purmerend Holandia
• Radosław Królak, Brójce
• Dariusz Klonek, Toszek
• Marcel Pawłowski, Poznań
• Robert Bisaga, Chorzów
• Katarzyna Kupny, Siemianowice Śląskie
• Maciej Czyż, Izabelin
• Paweł Rybak, Łódź
• Piotr Kamiński, Łódź
• Paweł Grzybczyński, Łódź
• Anna Rossa, Kędzierzyn-Koźle
• Tomasz Zwoliński, Lublin
• Michał Chrzanowski, Ostrołęka
• Tomasz Raczek, Myszków

 

Konkurs "Wygraj bilety na pożegnalny koncert Scorpions" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj bilety na pożegnalny koncert Scorpions"

laureaci konkursu:

  • Paweł Matysiok, Piekary Śląskie
  • Paweł Zygmański, Tarnowo Podgórne
  • Bartłomiej Michalak, Wrocław
  • Joanna Nowak, Poznań
  • Joanna Stańczak, Wrocław

 

Konkurs "Wygraj książkę Frederica Delaviera" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj książkę Frederica Delaviera"

laureaci konkursu:

• książka "Atlas treningu siłowego"

  • Łukasz Cywiński, Wałbrzych
  • Piotr Amelańczuk, Ryn
  • Michał Frączyk, Krasne
  • Krzysztof Kowal, Warszawa
  • Mateusz Gumulak, Pawłowice

• książka "Modelowanie sylwetki metodą Delaviera"

  • Łukasz Galas, Łódź
  • Dominik Sołowiej, Białystok
  • Franek Domań, Lublin
  • Joanna Drzewiecka, Radziejów
  • Piotr Wądołkowski, Kraków

 

Konkurs "Wygraj słuchawki Philips CitiScape Shibuya" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu" Wygraj słuchawki Philips CitiScape Shibuya"

laureaci konkursu:

  • Marcin Krukowski, Białystok
  • Piotr Litka, Dolsk
  • Agnieszka Gumienna, Wrocław

 

Konkurs "Wygraj płytę 'Space' Kuby Stankiewicza" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu  "Wygraj płytę 'Space' Kuby Stankiewicza"

laureaci konkursu:

  • Kamil Kukiełka
  • Jarosław Bojdys
  • Mateusz Gołembka
  • Jarek Tkaczyk
  • Sylwia Staszak
  • Maria Rek
  • Anna Stalmach
  • Michał Lukoszek
  • Jacek Zając 

 

Konkurs "Wygraj 4 litry oleju Mobil 1" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj 4 litry oleju Mobil 1"

laureaci konkursu:

  • Wojciech Miśkiewicz z Karczowisk
  • Mateusz Szutkowski z Inowrocławia
  • Maciej Pęksa z Ostrowa Mazowieckiego
  • Łukasz Wojciechowski z Opola

 

Konkurs "Wygraj zegarek Festina Chrono Bike TdF" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj zegarek Festina Chrono Bike TdF"

laureaci konkursu:

  • Anna-Maria Szydło z Kalisza
  • Damian Stawiarski z Krakowa

 

Konkurs "Wygraj wyjazd na TdF ze Skodą" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj wyjazd na TdF ze Skodą"

laureaci konkursu:

  • Anna Malinowska-Machowicz
  • Mateusz Kryszczak
  • Paweł Ptaszyński

 

Konkurs "Wygraj nowy zapach Boss Bottled. Sport." - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj nowy zapach Boss Bottled. Sport."

laureaci konkursu:

  • Maksymilian Surma
  • Rozalia Ciupa
  • Karol Kazikowski
  • Michał Franczak
  • Kornel Hulak
  • Bartłomiej Osiak
  • Marta Szczerbowska
  • Elżbieta Dombrowska
  • Kacper Wardas
  • Adam Perliński
  • Maria Szczuka
  • Daniel Sarna
  • Łukasz Fotyga
  • Wojciech Szczerba
  • Paweł Szymon

 

Konkurs "Wygraj przewodnik Euro Know How!" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Wygraj przewodnik Euro Know How!"

laureaci konkursu:

  • Damian Łukasiewicz
  • Mariusz Szatko
  • Daria Waśkowiak
  • Jakub Stawiany
  • Michał Spychała
  • Wojciech Krawczyk
  • Bartosz Mienik
  • Kamil Kulbacki
  • Konrad Sławkowski
  • Konrad Oczkowicz
  • Dawid Ożóg
  • Piotr Romański
  • Marcin Krukowski
  • Damian Otulak
  • Jacek Przybylak
  • Dominik Sołowiej
  • Marek Sikorski
  • Aron Szydłowski
  • Bartosz Smółka

 

Konkurs "Pompkoholicy MH" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Pompkoholicy MH"

laureaci konkursu w głosowaniu internautów:

  • kategoria Zdjęcie:

1. miejsce: Adrian Rutkowski za zdjęcie "2 in 1"
2. miejsce: Robert Czyżewski za zdjęcie "Pompki w plenerze dają największą pompę"
3. miejsce: Paweł Orlik za zdjęcie "Przyjemności trzeba łączyć!"
4. miejsce: Bartłomiej Czapla za zdjęcie "Możesz wszystko - jedynym ograniczeniem jest Twój umysł!"

  • kategoria Wideo:

1. Grzegorz Strykowski za film "Na pompki znajdę siłę nawet po zabawie"
2. Maciej Baumgarten za film "Chwila odpoczynku podczas zakupów w galerii"
3. Paweł Kierzkowski za film "Pawelsuperman"
4. Kamil Tumulec za film "Mały pokój to nie przeszkoda!"

laureaci konkursu w głosowaniu redakcji:

  • nagrody-niespodzianki za kreatywność i oryginalność:

- Rafał Suliga za film "Taka mała wariacja na temat pompek"
- Rafał Żłobiński za film "Czas na EURO 2012, to i czas na EURO POMPKI"
- Konrad Adamaszek za zdjęcie "Pompka - przydatna w każdej sytuacji! Nie bumeluj - pompuj!"
- Tomasz Węcławowicz za zdjęcie "Pompka w wersji EASY"

 

 

Konkurs "Czytelnik na okładkę MH 20120" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2012"

 

Akcja "I Ty możesz zostać członkiem MH HP-Sferis MTB Team" - ZAKOŃCZONA

- regulamin akcji "I Ty możesz zostać członkiem MH HP-Sferis MTB Team"

laureaci konkursu:

 

  • nagroda główna - notebook HP Folio 13: Marcin Krukowski z Białegostoku
  • urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart 6510: Marek Zadworny z Wrocławia
  • urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage: Marcin Milewski z Wrocławia
  • urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 2050A: Bartłomiej Moder z Warszawy

 

lista zakwalifikowanych osób:

  • Mateusz Kowalski
  • Marcin Krukowski
  • Marek Wajda
  • Krzysztof Borzymiński
  • Michał Tryniszewski
  • Irek Zadeberny
  • Wojciech Krawczyk
  • Kornel Eberhardt
  • Marcin Bończak
  • Gerard Bawarczyk
  • Maciej Englot
  • Maciej Rodak
  • Wojciech Drabik
  • Michał Szumielewicz
  • Tomasz Zasada
  • Marcin Milewski
  • Łukasz Latus
  • Paweł Wiktorski
  • Przemysław Winiarski
  • Paweł Goraj
  • Grzegorz Szyszka
  • Jakub Sobieralski
  • Paweł Stanek
  • Bartłomiej Moder
  • Marcin Krukowski
  • Tomasz Aleksandrowicz
  • Karol Rutski

 

Konkurs "Zainspiruj innych i zgarnij podróż!" - ZAKOŃCZONY

- regulamin konkursu "Zainspiruj innych i zgarnij podróż!"

Decyzją jury zwycięzcą pierwszej części konkursu został Wojciech Miłowski - w nagrodę za swoją rekomendację miejsca, w które warto pojechać zimą, otrzymuje jeden z 2 voucherów na wybraną wycieczkę z zimowego katalogu Travelplanet.pl o wartości 1500 zł

Oto zdjęcia Wojciecha Miłowskiego wykonane we włoskich Dolomitach:

<a hre

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij