Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Skoda Rapid: nowy wymiar Skody

Oto rodzinny kompakt dla wszystkich, którzy cenią samochody praktyczne, oszczędne i  niedrogie. Nowa Skoda Rapid to przyjaciel tych, dla których liczy się wygoda, bezpieczeństwo i własne pieniądze.

 

Skoda Rapid: sprytna

W Skodzie Rapid wygodnie przewieziesz kumpli i sportowy sprzęt, a sprytne rozwiązania sprawią, że podróż będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Ale nowa Skoda jest nie tylko praktyczna  - to auto chce też bić rekordy.

czytaj dalej »

Skoda Rapid: bezpieczna

Wsiadając do Skody Rapid, możesz liczyć na maksymalną ochronę podczas jazdy i wypadku. Zobacz, jak wiele rozwiązań przygotowali inżynierowie Skody, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom ich nowego modelu.

czytaj dalej »

Skoda Rapid: dynamiczna

Dzięki dynamicznym, nowoczesnym silnikom Skodą Rapid sprawnie wyprzedzasz, a poza tym oszczędzasz paliwo. W benzynowych jednostkach spalanie wynosi maksymalnie 5,9 l/100 km, w silnikach Diesla - najwyżej 4,4 l/100 km.

czytaj dalej »

Skoda Rapid: indywidualna

Dopasuj samochód do swoich potrzeb - od estetyki po komfort. Skoda Rapid dostępna jest w trzech wersjach wyposażenia, które zmieniają wygląd i poziom komfortu auta. Wspólne dla nich jest jedno - dbałość o wysoki standard bezpieczeństwa.

czytaj dalej »

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO DEALERA
I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

www.skoda-auto.pl »

Skoda Rapid: rodzinna

Jeśli cenisz to, co funkcjonalne, ładne i niedrogie - pokochasz Skodę Rapid. Nowy kompakt, który rozmiarami i ceną celuje między Fabię i Octavię, może stać się Twoim rodzinnym samochodem na lata.

czytaj dalej »

 

SC

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Oto rodzinny kompakt dla wszystkich, którzy cenią samochody praktyczne, oszczędne i niedrogie. Nowa Skoda Rapid to przyjaciel tych, dla których liczy się wygoda, bezpieczeństwo i własne pieniądze.
    Mens Health, 2012-11-01 22:41:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij