Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Modne zegarki do koszuli i garnituru

Do garniturów wieczorowych musisz zakładać czasomierze z płaską kopertą i czarnym, skórzanym paskiem. Ale w przypadku innych, mniej formalnych okazji możesz sobie pozwolić na zegarek sportowy. Zobacz modele, które doskonale sprawdzą się pod mankietem koszuli. 

MH 2016-08-23
zegarki męskie fot. Producenci

Dla sportowców

Aztorin Sport (790 zł)

To zegarek, obok którego trudno przejść obojętnie. Rzuca się w oczy i ma wygodny, kauczukowy pasek. Doskonały do odważnych, kolorowych stylizacji. 

 

zegarki męskie fot. Producenci

Dla mieszczuchów

Tommy Hilfiger (870 zł)

Stalowa, wytrzymała koperta, niebieska tarcza i brązowy pasek, czyli doskonałe połączenie, które będzie pasować do granatowego garnituru i skórzanych dodatków. 

 

zegarki męskie fot. Producenci

Dla rozsądnych

Fossil (460 zł)

Solidny czasomierz w bardzo przystępnej cenie. Czarna tarcza inspirowana zegarami lotniczymi, mocne wskazówki i chronograf. Czego chcieć więcej?

 

zegarki męskie fot. Producenci

Dla zapominalskich

Citizen (1390 zł) 

Stalowa bransoleta, rozbudowany datownik i możliwość ustawienia 2 alarmów, ale co zdecydowanie ważniejsze - mechanizm zasilany światłem słonecznym. Powinien pracować bez problemu od 7 do 10 lat. 

 

zegarki męskie fot. Producenci

Dla podróżników

Davosa Trailmaster (3200 zł) 

Ma nylonowy pasek, szafirowe szkiełko i jest wodoszczelny do 10 atmosfer, dzięki czemu wytrzyma, nawet jeśli Ty będziesz musiał w garniturze rzucić się do wody i pospieszyć komuś na ratunek. 

MH 03/2016

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  a z bransoletką mogą być do garnituru?
  ~jurek, 2016-08-25 15:33:40
 • avatar
  zgłoś
  Do garniturów wieczorowych musisz zakładać czasomierze z płaską kopertą i czarnym, skórzanym paskiem. Ale w przypadku innych, mniej formalnych okazji możesz sobie pozwolić na zegarek sportowy. Zobacz modele, które doskonale sprawdzą się pod mankietem koszuli.<br /><br /><a href="/hitech/Modne-zegarki-do-koszuli-i-garnituru,8346,1"></a>
  Mens Health, 2016-08-23 14:24:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij