Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Modne zegarki do koszuli i garnituru

Do garniturów wieczorowych musisz zakładać czasomierze z płaską kopertą i czarnym, skórzanym paskiem. Ale w przypadku innych, mniej formalnych okazji możesz sobie pozwolić na zegarek sportowy. Zobacz modele, które doskonale sprawdzą się pod mankietem koszuli. 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla sportowców

Aztorin Sport (790 zł)

To zegarek, obok którego trudno przejść obojętnie. Rzuca się w oczy i ma wygodny, kauczukowy pasek. Doskonały do odważnych, kolorowych stylizacji. 

 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla mieszczuchów

Tommy Hilfiger (870 zł)

Stalowa, wytrzymała koperta, niebieska tarcza i brązowy pasek, czyli doskonałe połączenie, które będzie pasować do granatowego garnituru i skórzanych dodatków. 

 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla rozsądnych

Fossil (460 zł)

Solidny czasomierz w bardzo przystępnej cenie. Czarna tarcza inspirowana zegarami lotniczymi, mocne wskazówki i chronograf. Czego chcieć więcej?

 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla zapominalskich

Citizen (1390 zł) 

Stalowa bransoleta, rozbudowany datownik i możliwość ustawienia 2 alarmów, ale co zdecydowanie ważniejsze - mechanizm zasilany światłem słonecznym. Powinien pracować bez problemu od 7 do 10 lat. 

 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla podróżników

Davosa Trailmaster (3200 zł) 

Ma nylonowy pasek, szafirowe szkiełko i jest wodoszczelny do 10 atmosfer, dzięki czemu wytrzyma, nawet jeśli Ty będziesz musiał w garniturze rzucić się do wody i pospieszyć komuś na ratunek. 

MH 03/2016

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Według mnie do garnituru pasują bardziej zegarki na skórzanym pasku, są bardziej eleganckie, niedawno zamawiałem swój na e-zegarki.pl- model AR1135-10E z Citizen i jestem bardzo zadowolony
  karloss, 2017-08-25 11:03:23
 • avatar
  zgłoś
  Moim zdaniem - mogą być :) Ja jednak ze względu na wygodę zdecydowanie wolę skórzany pasek. Jakiś czas temu kupiłem sobie zegarek Festina http://zegarki-meskie.sklep-outlet.pl/outlet-festina-6846-1.html. Ubieram go tylko do garnituru. Prezentuje się bardzo elegancko :)
  Jaaacek, 2017-01-10 13:05:48
 • avatar
  zgłoś
  a z bransoletką mogą być do garnituru?
  ~jurek, 2016-08-25 15:33:40
 • avatar
  zgłoś
  Do garniturów wieczorowych musisz zakładać czasomierze z płaską kopertą i czarnym, skórzanym paskiem. Ale w przypadku innych, mniej formalnych okazji możesz sobie pozwolić na zegarek sportowy. Zobacz modele, które doskonale sprawdzą się pod mankietem koszuli.<br /><br /><a href="/hitech/Modne-zegarki-do-koszuli-i-garnituru,8346,1"></a>
  Mens Health, 2016-08-23 14:24:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij