Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

BMW X4: bo chodzi o to, żeby się pokazać

Sezon 2014 jest dla BMW wyjątkowo „busy”. Świeżo po debiucie futurystycznych i3 i i8, na ulice wjeżdża X4 – crossover, który jest mniej praktyczny niż BMW X3, za to stanowi ucieleśnienie dzisiejszej samochodowej mody.

BMW X4 fot. Producenci, Dystrybutorzy
X4 jest dla X3 tym samym, czym X6 jest dla X5 – modelem, który przy wszystkich swoich dynamicznych i prestiżowych zaletach ma dodatkowo tę, że świetnie służy do tego, by się w nim „pokazać”.

Właśnie ogromny sukces X6 spowodował, że teraz pojawia się jego mniejszy brat. Nadwozie X4 jest dłuższe i niższe niż w wypadku X3, auto ma też szerszy rozstaw kół.

Nieco sztywniej zestrojone zawieszenie oraz ostrzejszy układ kierowniczy zapewnią, jak twierdzi BMW, właściwości jezdne porównywalne z usportowionymi sedanami. Znając możliwości X3, jesteśmy skłonni w to uwierzyć.

W ofercie jest aż sześć silników o mocach od 184 do 313 KM, a wszystkie wersje mają napęd na cztery koła. Ceny: od 188 tys. zł za wersję z dwulitrowym turbodieslem.  

MH 05/14

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Sezon 2014 jest dla BMW wyjątkowo ?busy?. Świeżo po debiucie futurystycznych i3 i i8, na ulice wjeżdża X4 ? crossover, który jest mniej praktyczny niż BMW X3, za to stanowi ucieleśnienie dzisiejszej samochodowej mody.<br /><br /><a href="/hitech/BMW-X4-bo-chodzi-o-to-zeby-sie-pokazac,5847,1"></a>
    Mens Health, 2015-02-13 08:08:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij