Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil robi

zgłoś
    Kącik męskiego szowinizmu
    Genialne! Trudne sprawy, Dlaczego ja... i wszystkie te gnioty
    robi, 2015-09-15 14:03:26
    zgłoś
    Styl: folkowe dodatki z przytupem
    Paski nawet niezle.
    robi, 2015-09-15 14:05:12
    zgłoś
    Uwodzenie: 22 skuteczne patenty na podryw
    Ciekawe, ciekawe. Każda sekunda się liczy :)
    robi, 2015-09-15 14:06:27
    zgłoś
    rodzice chrzestni razem?
    Nie wierzę, że w XXIw ktoś w ogóle bierze takie bzdury pod uwagę.
    robi, 2015-09-15 14:08:50
    zgłoś
    Co zamiast piwa?
    Nie no mięso musi być! :D
    robi, 2015-09-15 14:11:48
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    A w środę to nawet za 14 można zobaczyć :)Byłem na karbali i polecam. Dobre kino wojenne, kto by się spodziewał po Polakach
    robi, 2015-09-15 14:13:40
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Widziałem Króla i z czystym sumieniem mogę polecić. Dobry film, inny od tych wszystkich komedii, które zalewają kina. Nie czujesz się po nim odmóżdżony głupotą bohaterów :) 
    robi, 2015-10-01 14:32:37
    zgłoś
    Islamizacja Europy
    Jak ktoś szuka czegoś do czytania, to niech przeczyta sobie \"Uległość\" Houellebecqa-  tam dopiero widać, jak będzie wyglądała Europa \"po ulepszeniu\" ;). A właściwie, to on nawet nie rysuje jakiegoś strasznego obrazu. Co prawda kobiety mają coraz bardziej ograniczane prawa do edukacji, ale np. spada przestępczość. Tylko ja bym nie chciał mieszkać w takim kraju. Czytałem i z jednej strony ok spada przestępczość, ale zasady islamu mnie nie przekonują... Wizja przyszłości Francji pod rządami Muzułmanów skłania do refleksji, bo z jednej strony nie jest przedstawiona jak przysłowiowy koniec świata, ale z drugiej nie wyobrażam sobie życia w kraju rządzonym przez islam. W każdym razie polecam, bo nic tam nie jest pokazane jako czarno- białe,
    robi, 2015-10-08 15:18:12
    zgłoś
    9 patentów na poprawę pamięci i koncentracji
    Ja bym chyba bardziej podkreślił aktywność fizyczną i dotlenianie mózgu i większy nacisk bym też położył na dietę. Produktów, które pozytywnie wpływają na nasz mózg jest więcej - chociażby orzechy :) Warto też ogólnie dbać o kondycję i uzupełniać braki organizmu, które powstają wskutek treningu - ja na przykład dużo ćwiczę, więc uzupełniam braki pijąc wodę i biorąc Colostrum Immune żeby przyspieszyć regenerację mięśni i nadrobić braki glikogenu w organizmie. Po takim wysiłku zdecydowanie lepiej idzie mi wszelka praca umysłowa - więc jeśli mam jakieś kreatywne zadanie do pracy, to zabieram się za nie po dłuższym bieganiu albo pełnym treningu na siłowni :)
    robi, 2016-03-31 13:26:23
    zgłoś
    Jego przeszłość
    Zgadzam się z tym, że to nie ilość jego partnerek jest problemem, ale to, że ty nie czujesz się wystarczająco dobra. Dał ci kiedykolwiek odczuć, że coś mu się nie podoba, że czegoś mu brakuje? Pogadaj z nim, tylko nie oskarżaj go o poprzednie laski - szczerze mówiąc - co ci do tego ile kobiet było wcześniej w jego życiu? On równie dobrze może mieć pretensje, że nie jest twoim pierwszym, nie tłumacz się tym, że było ich tylko trzech - zresztą myślę, że piszesz o tych trzech, aby pokazać jak masz mało doświadczenia. Według mnie to nie doświadczenie sprawia, że seks jest genialny, ale bliskość, która jest między dwiema osobami. Techniki da się nauczyć, ale więzi nie da się oszukać.
    robi, 2016-03-31 13:41:26
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij