Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil sw90

zgłoś
    Jakie adidasy?
    ja osobiście w trampkach nie gustuję, nawet pomimo namów mojej dziewczyny jeszcze nie zmiękłem, choć zdarza mi się jakieś czasem przymierzyć kupiłem niedawno buty w croppie za ok. 100 zł, postaram się jutro wrzucić zdjęcie.
    SW90, 2011-05-18 00:56:58
    zgłoś
    Okulary
    może jestem zbyt wybredny, ale co przymierzam okular przeciwsłoneczne w sklepie bądź u optyka to stwierdzam że żadne mi nie pasują, chyba mam pysk jakiś nieforemny czy cos;P
    SW90, 2011-05-18 01:01:54
    zgłoś
    dziewczyna przejmuje inicjatywę?
    teraz przejmowanie inicjatywy przez dziewczynę to nie taki wyjątek, więc polecam.Kilka miesięcy temu koleżanka opowiadała mi, że jadąc pociągiem zobaczyła faceta który jej się spodobał. A że szansa na drugie spotkanie go w pociągu albo na to że on pośród tłumu ludzi i kumpli do niej zagada była minimalna czy nawet zerowa, sama do niego podeszła i zagadała. Wymienili się numerami, umówili. Nic więcej im z tego nie wyszło, ale to nie oznacza że nie można próbować, ona bynajmniej mówiła mi, że mimo wszystko nie żałowała, bo mógł okazać się ciekawy..
    SW90, 2011-05-18 11:08:02
    zgłoś
    Zdrada
    co do zdrady, to uważam że wybaczenie może i jest możliwe, ale zdobycie się na coś takiego przez większość uważane jest za uwłaczające.. bo najtrudniej jest się przyznać przed samym sobą że nie umiało się na tyle rozkochać w sobie drugiej połówki, że musiała szukać spełnienia poza związkiem.osobiście uważam, że nawet gdy bardzo się kogoś kocha wybaczenie zdrady to nie jest najlepsze wyjście. osoba zdradzona wie bowiem, że nic już nigdy nie będzie takie samo, a strach powtórzenia się tego raz jeszcze naprawdę musi być dokuczliwy. natomiast ta osoba, która zdradziła i otrzymała "rozgrzeszenie" zapewne uważa, że skoro związek trwa to znaczy że wszstko poszło w zapomnienie. a prawda jest taka że wszystko jest inne, a zaufania nigdy nie da się odbudować w takim samym stopniu.ja wiem, że nie jestem zdolny do tego żeby zdradzić moją dziewczynę i jestem pewien że nigdy tego nie zrobię. gdyby zaczęło mi czegoś brakować lub coś przeszkadzać, zakończyłbym związek, zamiast tak komplikować i wszystko psuć. wierzę że nie będę musiał, bo jestem już w długim związku i śmiało mogę stwierdzić że moja dziewczyna to prawdziwy skarb, choć to może nieskromne czy trochę pyszne. Wiem też że ona z pewnością ma takie samo podejście.moja opinia jest trochę powodowana doświadczeniami rodzinnymi, ale przez to mam nadzieję w jakimś sensie potwierdzona przez życie
    SW90, 2011-05-20 23:08:51
    zgłoś
    Licencja na podrywanie
    \'Bacca\' napisał(-a):Tylko dlaczego zaden ze sposobow w tych licencjach/szkoleniach etc nie dziala? Jesli polega to na rozwoju osobowisci, pokonaniu niesmialosci, okej. Jeśli jednak patrzy sie glownie na sztuczki jak uwiesc kobiete to niestety, to nie ma prawa funkcjonowac. Zdazylem sie nauczyc, ze kazda kobieta jest inna, kazda reaguje inaczej - nie mozna dopasowac ot tak strategii do wszsytkich.właściwie to pisząc że każda kobieta jest inna wykazałeś, że na pewno na niektóre z nich coś zadziała, trzeba tylko taką znaleźć ;D
    SW90, 2011-05-22 11:32:36
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: dziesiątka w finale
    ja osobiście dopiero zaczynam się za siebie brać, przede mną bardzo bardzo długa droga, dlatego dla mnie wszyscy którzy się zgłosili są już wygranymi!uważam akurat że w tym etapie najbardziej liczył się wygląd, a nie historia jaką każdy opisał, bo jak wiadomo ciężko byłoby jury stwierdzić, czy ktoś pisze prawdę, czy zwyczajnie podkoloryzowuje. Teraz, gdy finaliści spotkają się na sesji, jury będzie mogło nie tylko im się przyjrzeć, ale też ich poznać. dlatego pisanie że już wiadomo kto wygra, bo jest ładny i w ogóle cacy jest bez sensu.na forum jestem od niedawna, ale zdążyłem zauważyć że Waldi to swój gość, dużo się udziela i przede wszystkim stara się doradzać innym, dlatego na ten moment byłbym skłonny oddać na niego głos. ale wszystko może mi się odmienić jeśli zobaczę zdjęcia z sesji, żałuję tylko że tak naprawdę finalistów nie "poznamy", bo oprócz tego co w mięśniach liczy się też to co każdy ma w głowie. a jeśli ktoś ma tam tylko przeciąg, to nie mógłby liczyć na mój głos, a tak oceniać trzeba po wyglądzie, w końcu to konkurs na okładkę życzę Waldiemu powodzenia, liczę że, tak jak sugerował, będzie wyglądał jeszcze lepiej niż na zamieszczonych tu zdjęciach, a wtedy na pewno szansę na zwycięstwo będzie miał
    SW90, 2011-05-24 17:02:21
    zgłoś
    Diva kontra prosta dziewczyna
    mi na przykład wydaje się, że ludzie zazwyczaj szukają partnera/partnerki atrakcyjniejszej od nich, dopiero ewentualne niepowodzenia skłaniają ich do obniżenia "oczekiwań" (oczywiście pomijając tu jakieś wyjątkowe uczucia, które łączą nagle ludzi ot tak, nagle, bo i takie się zdarzają).co do samego tematu, uważam tak jak część przede mną, że najlepsze jest połączenie obydwu typów kobiet, które wbrew pozorom nie występuje tak rzadko. Jest wiele kobiet, które zmieniają swój styl zależnie od sytuacji bądź nastroju, raz błyszcząc klasą a raz będąc wyluzowanymi, ubranymi na sportowo dziewczynami.
    SW90, 2011-05-24 17:09:09
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    zgadzam się ze wszystkimi, jak chcesz pokazać się jakoś fajnie, to ubierz się z większa klasą od reszty, a niekoniecznie bardziej wyluzowany. Mi na przykład ta koszula w ogóle się nie podoba, nie tylko w tym zestawie... dżinsy od biedy można b przeżyć, ale brak eleganckich butów to przesada. Ogólnie: nawet jak na przebranie zestresowanego uczniaka który próbuje pokazać że jest wyluzowany i ma tą maturę ustną gdzieś bo jest fajny, słabo.i pokazuje brak szacunku do komisji, ja na ich miejscu gdybym cię tak zobaczył, nie omieszkałbym wyszukać najtrudniejszych pytań z kapelusza, po to żeby cię sprowadzić na ziemię ;P
    SW90, 2011-05-27 00:11:58
    zgłoś
    Spotkanie z siłownią
    ja dopiero zaczynam przygodę z siłownią, ale chodzę na razie z rana, bo popołudniami nie mam zbyt wiele czasu. Byłem kilka razy wieczorami u siebie, mam tu taką małą, średnio nowoczesną siłownię, i atmosfera jest średnia, ale to tylko dlatego, że ćwiczy tam grupa facetów którzy dobrze się znają, a "nowych" raczej olewają, śmieją się w swoim gronie, trochę jak bydło, ale do mnie ani innych "nowych" nigdy nic nie mieli, sądzę że tak jest w większości siłowni.
    SW90, 2011-05-27 00:18:06
    zgłoś
    Diva kontra prosta dziewczyna
    moim zdaniem to nawet większość kobiet znajduje się "pomiędzy" tymi dwoma typami, uważam, z doświadczenia i obserwacji (choć jak wiadomo płynące z nich wnioski mogą bć błędne bo to tylko powierzchowna ocena) że ciężko znaleźć kobietę która zawsze jest "divą" ( mnie tak jak i tomkowi87 to pojęcie w tym kontekście leży jakoś średnio, ale będę się wpisywał w ramy dyskusji;p), prawie każda ma w sobie pierwiastek zwykłej dziewczyny, który ujawnia kiedy wysokie szpilki zamienia w domu na ciepłe kapcie, a krótką mini na jakiś dres
    SW90, 2011-05-27 00:29:32
1 2 3 ... 107
STRONA 1 z 107
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij