Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil bacca

zgłoś
    Studia - czy potrzebne?
    \'Hubert89\' napisał(-a):A moim zdaniem absolutnie warto studiować. Pomijam już argument, że przedłużasz swoją młodość Studiując zawsze można znaleźć czas na jakieś staże współpracę z firmami (zależnie od tego, kim chcemy być i gdzie pracować). Startując od razu do pracy po liceum można się nieźle przejechać. Praca pewnie nie będzie spełnieniem marzeń, a może się okazać, że brakuje czasu na rozwój i zdobywanie kwalifikacji. Nieźle ogarnięta osoba może połączyć trzy rzeczy - zdobyć wyższe wykształcenie, rozwijać zainteresowania i zdobyć co najmniej kilkuletnie doświadczenie jako stażysta/praktykant (nawet w jednej firmie), które potem się przyda. Startując tak po studiach można wyprzedzić tych, którzy tylko się uczyli.Na pewno owa ogarnieta osoba przedluzy sobie w ten sposob mlodosc. Studiowanie (dzienne) i pracowanie nie nalezy do latwych rzeczy. Albo konczy sie studiami zaocznymi, czyli praktycznie normalna praca bez weekendow, albo weekendowa praca. Malo kto jest w stanie pogodzic obie te rzeczy, malo jaki pracodawca sie na cos takiego godzi.
    Bacca, 2011-05-21 02:41:23
    zgłoś
    Zdrada
    Moim zdaniem wybaczyć czasem można, jednak dość rzadko. Wszyskto zalezy od tego, jak w związku się układało przed, co spowodowało zdradę. Jednak są to rzadkie przypadki, czesciej lepiej jest jednak zakonczyc taki zwiazek.
    Bacca, 2011-05-21 02:42:13
    zgłoś
    Licencja na podrywanie
    Tylko dlaczego zaden ze sposobow w tych licencjach/szkoleniach etc nie dziala? Jesli polega to na rozwoju osobowisci, pokonaniu niesmialosci, okej. Jeśli jednak patrzy sie glownie na sztuczki jak uwiesc kobiete to niestety, to nie ma prawa funkcjonowac. Zdazylem sie nauczyc, ze kazda kobieta jest inna, kazda reaguje inaczej - nie mozna dopasowac ot tak strategii do wszsytkich.
    Bacca, 2011-05-21 02:44:48
    zgłoś
    Strach przed walka
    Tego typu walki nie maja sensu. Nawet, jesli sie zna jakies sztuki walki, jest sie w tym dobrym, to i tak najlepiej jest od razu uciekac. Nigdy nie wiadomo, na kogo sie trafi, ilu kolegow lub jaki arsenal broni ma pod reka.
    Bacca, 2011-05-21 02:45:51
    zgłoś
    Idealny garnitur
    Każdy z nas ma zapewne co najmniej jeden garnitur w swej szafie. Często kupiony w pośpiechu, po to, by był. Czasem jednak wypada, a wręcz trzeba nabyć sobie coś porządniejszego... Właśnie jestem w takiej sytuacji - zmuszony zostałem do kupna garnituru. Od jakiegoś czasu chodzę po Poznaniu bezskutecznie próbując coś znaleźć dla siebie. Zwykle albo źle leży, albo podejście sprzedawców mnie odstrasza. Nienawidzę wciskania niczego na siłę, owszem, nie znam się, lecz widzę, jak spodnie są troszkę zbyt duże... Wobec tego pojawia się me pytanie - znacie jakieś dobre! salony ze sporym wyborem z dobrą! kompetentną obsługą, gdzie zostanę obsłużony jak klient, nie jak maszynka do zostawiania kasy, i znajdę coś idealnego w niezbyt kosmicznej cenie?
    Bacca, 2011-06-01 00:25:41
    zgłoś
    Idealny garnitur
    \'Veniss\' napisał(-a):Na szczęscie szukanie takich perełek wcale nie jest bardzo trudne. Już jakiś czas temu znalazłem w poznaniu sklep, w ktorym zawsze znajdę (no dobra, znajdą za mnie) to, czego potrzebuje. Najlepsze jest jednak to, że mają ceny o wiele niższe od tych przykładowo w galeriach. Jestem wrecz pewien, ze w innych miastach tez znajda sie takie miejsca.Jak się nazywa? Czegoś takiego właśnie szukam.
    Bacca, 2011-06-17 01:20:49
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij