Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prośba o opinię - ciało kobiety

• Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

#1 DreamOf

DreamOf

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:02

Drodzy Panowie,

w związku z tym, iż mam pewną...dyskusję z "kolegą" mam do Was prośbę :)

Oceńcie w skali od 1 do 10 atrakcyjność kobiet z trzech zdjęć poniżej i określcie je jakimś przymiotnikiem (ładna/brzydka/seksowna/okropna itp).

Będę bardzo wdzięczna :)

Przedstawicielka płci pięknej :)

1. Blondynka Załączony plik  l.jpg   53,25 KB   166 Ilość pobrań
2. Kolorowa Załączony plik  2bbe280530bdeb3e93f34864e66358a8.jpg   96,53 KB   164 Ilość pobrań
3. Bez głowy :) Załączony plik  lindamarie-nilsson-10844680.jpg   60,5 KB   161 Ilość pobrań

#2 romantyk

romantyk

Weteran

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 1025 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:11

hahahah niezła prowokacja :D

#3 Leif

Leif

You can do it your own way (If it's done just how I say)

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 3121 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:18

Pasztet, pasztet i pasztet po trzykroć ...

#4 Fleay

Fleay

Nowy na forum

• Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:23

A ja podejdę do tematu poważnie i napiszę co sądzę Dołączona grafika Mówi się, że wszystkie kobiety są piękne ale raczej balast obniża atrakcyjność. Wszystkie jak widać mają rubensowskie kształty, które modne były ale w baroku Dołączona grafika Jeśli miałbym ocenić te trzy kobiety osobno to podstawowym kryterium była by twarz. Więc:
-blond- ładna, po utracie zbędnych kilogramów było by dobrze.
-loki- nie podoba mi się, sama fryzura i po prostu styl nie dla mnie
-co do bezgłowej ciężko mi ocenić Dołączona grafika

Użytkownik Fleay edytował ten post 02 styczeń 2013 - 17:25

#5 DreamOf

DreamOf

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:32

Panowie, nie uściśliłam.
Chodzi o ocenę sylwetki.

To nie prowokacja, jestem tutaj z damskiego forum Vitalia.pl :) Szukałam opinii mężczyzn.

"Kolega" uważa, że tylko frajerom podobają się szczupłe laski a ja się z nim nie zgadzam, stąd prośba o opinię męskiego grona.

Wstyd mi za ten temat, ale tylko tak chyba dotrę do tego człowieka... :) podając mu linka do Waszych wypowiedzi, gdyż ja zupełnie tej dziwacznej opinii nie podzielam.

Pozdrawiam i z góry dzięki.

#6 MateuszW

MateuszW

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:43

Kwestia gustu. Może kolaga uważa, że kochanego ciała nigdy nie za wiele :D Osobiście daję 1/10 do wszystkich zdjęć. Sorry, może jestem inny, ale wolę szczupłe :)

#7 I know

I know

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:53

a co, jesteś takiej tuszy??
tylko frajerom podobają się szczupłe? to jakby powiedzieć, że tylko debile czytają książki

#8 DreamOf

DreamOf

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:58

a co, jesteś takiej tuszy??
tylko frajerom podobają się szczupłe? to jakby powiedzieć, że tylko debile czytają książki

Absolutnie, jestem przeciwieństwem. Ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu i biegam Dołączona grafika
Stąd spięcie z tym koleżką, prowadzi stronki z fotkami takich babeczek i sądzi, że tylko on ma rację, więc pytam innych Panów o zdanie, bo mogę się mylić sądząc, że faceci generalnie raczej wolą szczuplejsze babeczki niż te ze zdjęć.

edit: wiem, że trudno w to uwierzyć, ale on serio twierdzi że tylko frajerzy lecą na rozmiar 36 lub 38 Dołączona grafika
prowadzi stronkę ze zdjęciami/filmikami grubszych babek, nie wiem czy tolerujecie linki na swoim forum, http://puszystexl.blogspot.com/ - to blog. Jesli łamię regulamin - proszę administratora o upomnienie bez dotkliwej kary Dołączona grafika

edit: edytowałam link, tu jest lepiej napisane. Koleś blogów ma kilka(naście?) :D

Użytkownik DreamOf edytował ten post 02 styczeń 2013 - 20:04

#9 I know

I know

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:12

różne są zboczenia, ja zdecydowanie jestem fanem figury typu aniołki victoria's secret

#10 Cr453r

Cr453r

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:22

Akurat panie z tych 3 zdjęć to lekka przesada. Nie musi kobieta od razu być szczupła czy idealnie wyrzeźbiona. Ale waga na odpowiednim poziomie do swojego wzrostu to podstawa. Nadwaga albo otyłość to zdrowe i ładne nie jest, zbyt mała waga także.

Użytkownik Cr453r edytował ten post 02 styczeń 2013 - 18:24

#11 Nosferatu*

Nosferatu*

Stały bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 524 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:27

1 <rzyg>
2<rzyg>
3<rzyg>

Jeśli będę się żenił to wezmę sobie panienkę o sylwetce ektomorficznej, jest pewność że na stare lata nie nabierze rubensowskich kształtów. Może ten facet fantazjuje o swojej mamie lub babci o zgrozo !!! Bo one były ... pusiśte !

#12 DreamOf

DreamOf

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:34

1 <rzyg>
2<rzyg>
3<rzyg>

Jeśli będę się żenił to wezmę sobie panienkę o sylwetce ektomorficznej, jest pewność że na stare lata nie nabierze rubensowskich kształtów. Może ten facet fantazjuje o swojej mamie lub babci o zgrozo !!! Bo one były ... pusiśte !

Cóż, jest to wielce prawdopodobne Dołączona grafika

#13 Leif

Leif

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 3121 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:42

"Kolega" uważa, że tylko frajerom podobają się szczupłe laski a ja się z nim nie zgadzam, stąd prośba o opinię męskiego grona.

Szukałam opinii mężczyzn.

Proszę uprzejmie Dołączona grafika
Moje zdanie jest dość zbieżne z wpisem z bloga Samca, który jest dostępny pod tym linkiem http://www.menshealt...-wielka-milosc/
A hipcie lubię oglądać, ale w ogrodzie zoologicznym Dołączona grafika

#14 Erdi

Erdi

Stały bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:47

Również preferuję typ aniołków victoria's secret jak to określił I know. Szczupła, zmysłowa, delikatna figura z wcięciem w talii.

Niestety albo stety jesteśmy "lepszymi" wzrokowcami aniżeli kobiety, więc zgrabne panny wiodą prym w upodobaniu u mężczyzn. Jednak uwielbienie skierowane wobec bardziej krągłych i puszystych kobiet nie jest żadnym zboczeniem. Nie popadajmy tutaj w niepotrzebne animozje. Zauroczenie pojawia się bezwarunkowo, trafia w nas jak piorun z jasnego nieba. Taka jest każdego natura, a postrzeganie świata przez ludzi w różnych barwach czyni nasze życie zabawniejszym i mniej nudnym.

#15 panwrona

panwrona

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:50

Każdy woli co innego oczywiście :) I dla niego to mogą być kobiety "ociekające" seksem. Wg mnie ociekają czymś innym ;) Mój gust jest podobny do gustu I know i Erdiego ;)

Z drugiej strony, gdyby dyskusja miała miejsce chociażby na Egipskim lub Tunezyjskim forum, to my byśmy byli tymi "dziwakami" co wolą chuderlaki, a nie puszyste piękności :D

#16 DreamOf

DreamOf

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 19:09

Jasne, istnieje coś takiego jak uwarunkowania kulturowe itp.
Jednak mówimy o naszej polskiej rzeczywistości, ściślej ujmując: o kobiecym portalu o dietach i sporcie, gdzie 97% chce schudnąć/rzeźbić, 3% chce wyjść z ED i przytyć.
I wkleszcza się nam w nasze mini środowisko pan, który nawołuje do "trzymania linii" kobiety z poważną nadwagą lub otyłością I / II stopnia.

Nie byłoby w tym nic szokującego i - mówiąc szczerze - bardzo mnie irytującego, gdyby nie apele tego czlowieka w stylu "Chude jest brzydkie, pulchne dziewczyny są ładne". Albo - cytuję oryginalną pisownię - "Frajerzy lubią laski z chudym dupskiem, ja wole piękne dziewczyny."

Stąd moje zaciekawienie tematem i próba wywęszenia Waszych opinii na najbardziej męskim i kipiącym testosteronem forum, jakie wujek google mi wskazał :)

#17 panwrona

panwrona

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 19:24

Hmmm może kolega ma jakieś kompleksy? Bo co innego jest mieć własny gust i upodobania, a co innego wyzywać innych od frajerów, bo mają inne zdanie/gust itd. Przynajmniej ja nie będę wyzywał kogoś od frajerów, bo lubi grubsze dziewczyny :D Dla mnie to trochę żałosne i na poziomie podstawówki :P

Także podsumowując: powiedz koledze, że każdy ma różne gusta. W naszej kulturze, jego upodobania trafiają raczej w mały procent społeczeństwa, ale nie jest to nic wstydliwego oczywiście :)

Pozdrawiam

Pan Wrona Dołączona grafika

#18 DreamOf

DreamOf

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 19:29

Panie Wrona, z tym kolegą nie da się dyskutować bo to trzydziestokilkuletni chłop z rozumkiem dziesięciolatka :)
Tylko link do tego tematu może otworzyć mu oczy na to, że czarne jest czarne a białe jest białe a nie na odwrót :)

On jedynie potrafi użyć zwrotu "Mylisz się" Dołączona grafika na mojej Vitalii każdy go zna, właśnie z tego. A ja podjęłam się walki z nim, bądź - jak ja to nazywam - kopania się z koniem :)

Ja zawsze wychodziłam z założenia, że mężczyźni generalnie lubią kształtne cycki, jędrne tyłki i zarysowaną talię, długie zgrabne nogi itp... A nie tłuszcz i... jeszcze troszkę tłuszczu :)

#19 Leif

Leif

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 3121 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 19:46

z tym kolegą nie da się dyskutować bo to trzydziestokilkuletni chłop z rozumkiem dziesięciolatka Dołączona grafika
Tylko link do tego tematu może otworzyć mu oczy na to, że czarne jest czarne a białe jest białe a nie na odwrót Dołączona grafika

W takim wieku to już chyba niestety permanentne i żadne linki czy dyskusje nie pomogą.
Fakty nie potwierdzają teorii? - tym gorzej dla faktów. Dołączona grafika

#20 LilPeneros

LilPeneros

Weteran

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 3606 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 20:32

Skoro ten chłop twierdzi, że "tylko frajerzy lubią szczupłe", to ja zaryzykuję stwierdzenie, że "tylko frajerzy lubią kobiety z otłuszczonymi dupami" - czytaj desperaci, którzy nie potrafią zdobyć atrakcyjnej, szczupłej kobiety.

Kobieta nie może być za chuda ale nie może też mieć nadwagi.

Najlepiej jeśli ma figurę podobną do tych:

http://www.menshealt...entry1045188289

Użytkownik LilPeneros edytował ten post 02 styczeń 2013 - 20:47

#21 liljk

liljk

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:06

Nie moge patrzec na 20-letnie,30-letnie panienki ktore sa grube. Obrzydzenie. Zaraz przed oczami staje mi obraz dziewczyny siedzącej caly dzien przed telewizorem z opakowaniem ciastek lub czekoladek i ogladajacej durnowate seriale zamiast isc pobiegac lub pojsc na silownie.

#22 DreamOf

DreamOf

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:07

A tak swoją drogą... Waszym zdaniem - co może być ładnego w takim ciele...?
To, że jest miękkie w dotyku (fuj) czy może bardziej w tę stronę, że ten koleś boi się że tylko taka kobieta (prawdopodobnie równie samotna jak on) będzie w stanie go zaakceptować i pokochać oraz że pewnie nikłe szanse że go zdradzi?

Próbuję zrozumieć. I w swoim kobiecym umyśle - nie mogę :)

A wścibsko czytając Wasze forum dochodzę do wniosku, że kupa mądrych myśli na nim padła... :) więc może pomożecie mi to zrozumieć :)

#23 Satanistic

Satanistic

Nowy na forum

• Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:15

Śmieszny temat, wkręcam się w towarzystwo. Każda pani ze zdjęcia otrzymuje odemnie karnet na basen.

#24 panwrona

panwrona

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:22

DreamOf - raczej to drugie. Nie znam gościa, ale z tego co piszesz, taki obraz mam przed oczami. Albo po prostu jakaś chuda, fajna laska go wyśmiała i popadł w kompleksy.

A co do piękna takich kobiet: Ja osobiście w nich nic nie widzę. Jakbym widział to pewnie byłby to duży biust. Ale przytaczając słynne powiedzenie: "Duży cyc u grubaski to jak sześciopak u kościotrupa" :)

Pozdrawiam
Pan Wrona B)

#25 Leif

Leif

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 3121 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:25

A tak swoją drogą... Waszym zdaniem - co może być ładnego w takim ciele...?
To, że jest miękkie w dotyku (fuj) czy może bardziej w tę stronę, że ten koleś boi się że tylko taka kobieta (prawdopodobnie równie samotna jak on) będzie w stanie go zaakceptować i pokochać oraz że pewnie nikłe szanse że go zdradzi?

Spróbuję coś odpowiedzieć, ale nie obiecuję, że będzie to mądre. Widzę pare opcji:
1. Może jak pisał kolega w poście #20, gość nie może poderwać nic innego, więc "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma".
2. Może lubi naturalne, ale olbrzymie piersi (wymiona?), a takie mają tylko pulchne damy.
3. Może ma tak wielkiego python(g)a, że piękne, szczupłe panny nie mogą go zmieścić. I tu jest zaleta wielkich pań - ich fałdki pozwalają mu efektywnie "zgubić" parę centymetrów. Analogicznie jak w sytuacji, gdy przy tej samej stałej wielkości python(g)a facet ma sześciopak lub brzuch zasłaniający kolana - jest taka sama długość, ale w obu sytuacjach efektywnie wprowadzić w pannę można inną ilość centymetrów (zakładając, że panna i jej głębokość są w obu przypadkach stałe i identyczne). Dołączona grafika