Skocz do zawartości

MH poleca: Męskie sprawy
Zdjęcie

Czy mężczyzna powinien się depilować?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#1 lisu

lisu

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 19:37

Czy mężczyzna powinien się depilować/golić? Chodzi mi głównie o pachy? O miejscach intymnych przeczytałem, w którymś numerze MS. Co sądzicie na ten temat?

Dziękuję i pozdrawiam.

#2 *Luki*

*Luki*

The King

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 19:43

Juz troche bylo dyskusji na temat depilacji. Ogolnie zdania sa podzielone, wiec nie oczekuj od nas jednoznacznej odpowiedzi. Jesli chodzi o pachy to ja depiluje ze 2-3 razy do roku. Mniej czlowiek smierdzi i mniej sie poci. Kiedys koledzy z klasy w LO smiali sie ze mnie, ze depiluje pachy. Pare tygodni pozniej poszlismy na basen to wszyscy tez mieli wydepilowane. tongue.gif
Argumenty za:
-mniej smierdzisz
-mniej sie pocisz
-dla niektorych kobiet to imponuje jak sie facet pod pachami goli
-w zwiazku z 2 pierwszymi za - lepiej sie czujesz

Przeciw:
-jesli ktos dba o opinie innych (czyt. kolegow) to moga to byc docinki z ich strony
-musisz kupic maszynke do golenia tongue.gif

Luki

#3 Lep

Lep

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 20:17

a co sądzicie o goleniu się w miejscu intymnym ? nie goliłem się nigdy ale kiedyś była dziewczyna próbowała mnie namówić się nie zgodziłem ale chce dowiedzieć się jakie macie o tym zdanie :]

#4 absztyfikant!

absztyfikant!

Szef wszystkich szefów

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 1069 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 21:11

Pachy jak najbardziej ,miejsca intymne również depiluje .

#5 Noob

Noob

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 21:16

pod pachami jak najbardziej tak, jeśli chodzi o miejsca intymne to już zależy od upodobań ale skora wokół penisa reaguje na ocieranie sie jesli masz wlosy to tego nie czujesz smile.gif

#6 lisu

lisu

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 21:23

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie. Czy jak już będę się golił pod pachami to na łyso? Jak wy się golicie w tych miejscach?

#7 Orisza

Orisza

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 21:45

Jasne pod pachami to jedziesz na łyso żeby aż błyszczało smile.gif

#8 ToY SolideR

ToY SolideR

Weteran

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPip
  • 1701 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 21:48

CYTAT(lisu @ Mar 31 2009, 22:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie. Czy jak już będę się golił pod pachami to na łyso? Jak wy się golicie w tych miejscach?

Latem na łyso a inne pory roku przycinam wink.gif

#9 *Luki*

*Luki*

The King

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:06

Ja tez na lyso. Jesli chodzi o depilacje miejsc intymnych to trzeba to robic bardzo czesto. Gdy wlosy odrastaja strasznie kluja partnerke po udach i ciekawszych okolicach. wink.gif Problem znika, gdy ktos nie uprawia seksu. Ja osobiscie tam sie nie depiluje, moja partnerka mnie w ogole do tego nie zacheca, nawet o tym rozmawialismy. O tym kluciu czytalem i slyszalem od przyjaciolek. ;p

Luki

#10 wujek dobra rada

wujek dobra rada

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:16

Czym się najlepiej depilować w TYCH miejscach?
może ktoś polecić konkretny specyfik? no bo zwykłym nożykiem tu chyba ryzykowna zabawa ... blink.gif

#11 Lucas

Lucas

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:27

Maszynką do włosów, jeśli nie chcesz na zero. IMO na łyso to tak jednak trochę zalatuje metroseksualizmem. Preferuję przycinanie do długości odpowiedniej, tak żeby nie kuły. Raz na tydzień, dwa wystarczy.

#12 Chuck

Chuck

Nowy na forum

• Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:40

Popieram! wink.gif Nożyczkami dokładnie?

#13 absztyfikant!

absztyfikant!

Szef wszystkich szefów

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 1069 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:44

U mnie zero .Najpierw maszynka elektryczna ,kolejno maszynka do golenia ,oczywiście nie ta ,którą golę się na twarzy.

#14 limaK

limaK

Weteran

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:48

Pachy na 0. Miejsca intymnie chyba 2-3 razy mi się zdarzyło na 0 a tak to przycinam co jakiś czas. Po obcięciu na 0 człowiek się często musi męczyć z niemiłym gryzieniem:/

#15 kumien

kumien

Nowy na forum

• Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:50

Ja golę pachy już od 3 lat i jestem zadowolony. Po pierwsze fajnie to wygląda, po drugie mniej śmierdze, po trzecie łatwiej korzysta się z dezodorantów w kulce. Co do miejsc intymnych to kilka razy ogoliłem i jednak wolę coś mieć, ale krótko przystrzyżone.

#16 saber

saber

Stały bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 650 postów

Napisano 01 kwiecień 2009 - 2:07

A próbował ktoś z was używać kremów do depilacji pod pachami?

#17 Orisza

Orisza

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 01 kwiecień 2009 - 6:36

Ja raz użyłem ale zrezygnowałem, fakt efekt jest łyso ale jakoś nie podoba mi się ten sposób.

#18 Wykson

Wykson

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisano 01 kwiecień 2009 - 11:04

Panowie a ręce? depilujecie, golicie czy w ogóle?

#19 Maark

Maark

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisano 01 kwiecień 2009 - 11:33

Pachy golę raz na miesiąc, to samo tyczy się miejsc intymnych, chociaż ostatnio zacząłem "tam" jedynie przycinać na krótko. A ręce i nogi zostawiam w spokoju - facet to facet i niech sobie rośnie. cool.gif Uważam, że depilacja nóg u facetów jest uzasadniona jedynie w przypadku niektórych sportowców takich jak m.in. pływaków i kolarzy.

#20 saber

saber

Stały bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 650 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 1:21

CYTAT(Mnichu @ Apr 1 2009, 7:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Ja raz użyłem ale zrezygnowałem, fakt efekt jest łyso ale jakoś nie podoba mi się ten sposób.

A jak z odrastaniem? Trochę lepiej niż w przypadku maszynki czy mniej więcej to samo?

#21 angrymob

angrymob

Nowy na forum

• Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 8:39

U mnie jest tak: pod pachami i na dole tylko przycinam. Nie lubię, jak penis jest goły (jakoś dziwnie to wygląda). Jeśli chodzi o pachy, to nie mam problemów z potem... Pozdrawiam rolleyes.gif

#22 tTOSPp

tTOSPp

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 10:28

CYTAT(Maark @ Apr 1 2009, 11:26 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Pachy golę raz na miesiąc, to samo tyczy się miejsc intymnych, chociaż ostatnio zacząłem "tam" jedynie przycinać na krótko. A ręce i nogi zostawiam w spokoju - facet to facet i niech sobie rośnie. cool.gif Uważam, że depilacja nóg u facetów jest uzasadniona jedynie w przypadku niektórych sportowców takich jak m.in. pływaków i kolarzy.

mam podobne zdanie.

#23 Adej

Adej

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 19:30

pod pachami gole się ok. dwa miesiące, gdy włoski jeszcze nie zdążą odrosnąć, zresztą mniej się człowiek poci i mniej śmierdzi smile.gif, a na dole raz na tydzień, zwykłą maszynką.
ogólnie polecam golenie tych miejsc pod koniec kąpieli, do której należy dodać oliwki dziecięcej. skóra się nawilży i mniejsze prawdopodobieństwo zaczerwienienia i podrażnień.

#24 Gość_MM_*

Gość_MM_*
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 21:24

Glowa = fryzjer / Twarz = golenie / cala reszta = trymer... jak leci

#25 macko

macko

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 kwiecień 2009 - 12:35

Golenie sie i depilacja jest przede wszystkim higieniczna dla nas , bardziej komfortowa i podoba sie kobietom smile.gif Gole sie pod pachami, raz na jakis czas, ale nigdy nie dopuszczam do tego by byly dluzsze niz 1cm, a miejsce intymne? Oczywiscie, gole jądra, a wlosy nad, skracam maszynka do wlosow. wyglada to o wiele bardziej estetyczniej niz dlugie wlosy.....i to nieprawda ze gola sie tylko geje!!!!!