Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trening a alkohol

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hadzik1990

Hadzik1990

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 19 maj 2010 - 23:45

witam,

Kiedyś przegladałem czasopismo mh i zobaczylem tam reklame cos w rodzaju: "Alkohol niweluje Twoj trening. NIE" czy coś podobnego czy moze ktos pamieta ten artukuł albo moze jakis przytoczyc ;/ jest tego mnostwo w necie ale wszedzie pisza co innego np:

ze bialko sie sciana i nie ma budulca dla mniesci inni mowia ze to prawda drudzy ze nie ?

czy moze ktos opisac jak własciwie dziala na Nas alkohol od strony wewnetrzej organizmu (budowa miesci najbardziej mi o to chodzi) przeczytalem jzu pare art. ale nie znalazłem tego czego szukałem ;]

prosze o pomoc i pozd. wszystkich mh rządzi ;]

(nawet sobie zamowilem prenumeraty z sty-lut, mar;] a za maj juz zaplacilem nie moge sie doczekac)

#2 Hacker

Hacker

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisano 20 maj 2010 - 14:44

Odwiadnia:P kolego podstawa chcesz coś osiągnąć nie pij bo po co masz ćwiczyć i pić? Spróbuj po imprezie zrobić normalny trening taki light nie uda siętongue.gif

#3 Hadzik1990

Hadzik1990

Debiutant

• Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 20 maj 2010 - 18:37

rozumiem to juz wiem ja nie pije od lutego tego roku ani kropelki tylko 18 maja wypilem dwie lampki szampana z okazji przezycia jednego roku ze Swoja dziewczyna ;] (ale po takim czasie mialem lekkie wyrzuty sumienia xD)

wiesz bardziej chodzi mi o to zeby np to rozwinac ;] lepiej jest robic cos i sie tego trzymasz kiedy to rozumiesz, Np kiedy zaczynalem cwiczyc kolega mowil kiedy spisz Twoje miescie rosna ;] ta odpowiedz nie zadowala mnie xD teraz wiem ze bialko i inne rzeczy działaja jako budulek dla Twoich miesci w ktorych powstały mikro pekniecia a wszysto to sie dzieje za pomoca syntezy bialek miej wiecej cos takiego

chcialbym poznac proces co sie dzieje kiedy pijemy i cwiczymy czy bialko sie sciana (slyszalem rozne wersje) napewno niszczy jakies potrzebne mineraly ale na jakiej zasadzie ;] rozumiesz lepiej sie cwiczy gdy posiadasz wiedze na jakis temat i mozesz sie zniom podzielic z innymi ;]

#4 Hacker

Hacker

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisano 21 maj 2010 - 0:31

Obciąża cały organizm podczas trawienia, wypłukuję minerały. Dużo artykułów wujek google znalazł i tam jest dobrze opisane jak działa na dany organ co może powodować itp.