Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Ostry sex i uległość.
    przez ~blue_whip,
    2014-01-16 18:45:35

Witam wszystkich. Zacznę może od tego, że jestem dosyć młodą kobietą i uwielbiam ostre łóżkowe zabawy, a nawet mogę powiedzieć, że nie uwielbiam tylko inaczej nie potrafię się bawić. Od zawsze nie lubiłam romantycznych uniesień - świece, czułe słówka itp., ale nie było to wtedy jeszcze takim problemem jak teraz. Zaczęło się od tego, że poznałam pewnego starszego odemnie mężczyznę, nasz związek trwał jakiś czas i w tym czasie ja nauczyłam się czym jest prawdziwa dominacja... - wiązanie, wymierzanie kar ...więcej

przez ~Krzynio,
    2014-01-16 19:03:23

Nie dowiesz się dopóki tego nie zrobicie, czyż nie? A potem się ułoży :D :P

przez ~Leif,
    2014-01-16 19:54:07

Poznałam faceta i jest mi z nim dobrze ale podejrzewam, że nie ma upodobań takich jak ja... On coraz bardziej nalega, żeby zrobić następny krok ale strasznie się boję, że w łóżku poprostu nie będzie potrafił sprostać moim oczekiwaniom, a jeśli mu o nich powiem obawiam się, że może tego nie zrozumieć albo wręcz może się przestraszyć.No risk - no (chance for) fun.Wiele zależy na jakiego faceta trafiłaś, ale wielu facetów chciałoby spróbować czegoś takiego, ale boi się \"Co ona sobie pomyśli?\" i nawet nie pyta, ni...więcej

przez ~blue_whip,
    2014-01-16 20:15:17

Haha. no obrazek idealnie obrazuje moje obawy ;) Wiele zależy na jakiego faceta trafiłaś, ale wielu facetów chciałoby spróbować czegoś takiego, ale boi się \"Co ona sobie pomyśli?\" i nawet nie pyta, nie próbuje wysondować. Mam nadzieję, że tak właśnie jest :)Druga sprawa, jak to rozegrać? Bo przecież nie zacznę od tego że dam mu pejcz i powiem: no to teraz jestem twoją dzi**ą :) Co do podanych przez Ciebie tematów: dziewczyny opisują tam bardziej sadystyczne upodobania :) Napewno łatwiej im przejąć kontrolę, jako, że są bardziej dominujące. 

przez ~Leif,
    2014-01-16 20:27:36

Bo przecież nie zacznę od tego że dam mu pejcz i powiem: no to teraz jestem twoją dzi**ą :)Ja byłbym miło zaskoczony B) jak to rozegrać?Może zacznijcie wspólnie oglądać filmy, a w jednym z nich może się pojawić jakiś taki motyw z dominacją (nie mam na myśli filmów, gdzie on częstuje ją, przez cały trwający 5, 10, 20min film, klapsami, pejczami, torturami, etc., a zapomina o seksie). Zresztą może na ten temat wypowie się mój guru - nijaki Piterski. On się zna na wszystkim :lol: :D :lol: :D :lol:

przez ~blue_whip,
    2014-01-16 20:38:29

Ja byłbym miło zaskoczony No i gdybym była wróżką, wywróżyłabym czy on byłby równie miło zaskoczony ;) Może zacznijcie wspólnie oglądać filmy, a w jednym z nich może się pojawić jakiś taki motyw z dominacjąMyślę że to może być całkiem niezły pomysł. Zobaczę jak zareague... gorzej jak nie będzie zainteresowany. I prawdy aktualnie boję się najbardziej ;) Zresztą może na ten temat wypowie się mój guru - nijaki Piterski. On się zna na wszystkimWyczuwam sarkazm. :)  

przez ~wicked_witch,
    2014-01-16 22:07:27

Ale dlaczego miałby być niemile zaskoczony? Ja też stawiam na większe prawdopodobieństwo zachwytu :D Osobiście jak żyję, nie spotkałam faceta który nie lubiłby się ostrzej pobawić, na pewno są i tacy, ale myślę że te typowo waniliowe cukiereczki to właśnie mniejszość mimo wszystko.  Przecież wiele kobiet lubi być dominowanymi, to nie jest powiedzmy preferencja która byłaby w jakiejś mniejszości, czy wg mnie zaskakiwać faceta. W drugą stronę, to już prędzej (kobieta dominująca :P) Wg mnie Twój problem m...więcej

przez ~Mirpans,
    2014-01-16 22:14:25

Też byłbym miło zaskoczony jak Leif. ^^ A co do Piterskiego to nasz sensei chyba ostatnio rzadko wpada na forum. Jednak możesz poszukać innych jego wypowiedzi. Bezcenna wiedza. :)))) Co do tematu to spróbuj i zobacz jego reakcję. Jak nie wyjdzie - trudno, lepiej jak się nie ułoży na początku znajomości niż później. Zaznacz też swoje upodobania na początku(nie koniecznie hardkor na 100%), bo potem trudniej Ci to będzie odkręcić.

przez ~Todd,
    2014-01-16 22:28:30

Hmm teraz sam się zastanawiam czy czegoś ostrzejszego nie spróbować :D zazwyczaj to tak słodko było :D ciekawe jak ona zareaguje :D 

przez ~blue_whip,
    2014-01-16 22:42:42

Ale dlaczego miałby być niemile zaskoczony? Ciężko przewidzieć reakcję innych osób, wolę brać pod uwagę również te mniej optymistyczne. A co do tych waniliowych cukiereczków to się nie zgodzę - uważam, że jest takich naprawdę dużo. Mój były deklarował się, że lubi ostrzej... (to było zanim ja zasmakowałam BDSM) a skończyło się na kilku klapsach i ciągnięciu za włosy po którym pytał się czy napewno nie było za mocno. Więc jaki z tego morał? Albo ja mam \"szczęście\" i trafiam na niewłaściwych facetów albo fa...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij