Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

Forum - Waszym zdaniem Seks/Związki

Jak odzyskac kobiete!?
    przez ~_SpEc_,
    2010-08-25 22:18:18

Witam mam do was panowie prosbe o pomoc pewnie duzo z was przechodzilo przez to co ja teraz.Bylem z dziewczyna 3 lata mieszkamy w Uk mamy wspólny dom wspólną prace wszystko wspólne planowalismy sie pobrać w sumie to ja chcialem zrobic jej niespodzianke w grudniu i sie jej oswiadczyc ale od pewnego czasu nasz zwiazek popadl w monotonie praca dom itdKilka dni temu ze mna zerwala mowiac ze juz do mnie nic nie czuje ja, ją bardzo kocham i nie moge uwierzyć że przez 3 lata nic w niej nie zostało poznala innego faceta...więcej

przez ~magdalena,
    2010-08-25 22:41:40

Pewnie napisałabym, żebyś walczył, gdyby nie ten drugi.Wyznałeś jej że ją kochasz...... olała to.Powiedziałeś jej sam z siebie że jej wybaczasz..... tak samo to olała.Powiedziałeś że chcesz z nią być... jw.Mój drogi, każda para przechodzi kryzysy, jedne pary zdają egzamin inne się rozstają, tu sytuacja jest tym bardziej bolesna iż Tobie zależy, jej wcale. Nikogo nie uszczęśliwisz na siłę, tym bardziej nie siebie.Pewnie jesli tamten ją zostawi to sobie o Tobie przypomni, będzie chciała wracać, ale naprawdę zastan...więcej

przez ~_SpEc_,
    2010-08-25 22:49:46

jesli tak ma byc to niech tak bedzie zalezy mi na tej kobiecie i co zrobic powiedzialem jej ze prosze ja o jeszcze jedna szanse zeby spr naprawic to co mozna powiedziec zepsulem wiem ze bedzie kiedys zalowac tego ze sie rozstalismy ale ja bede na nia czekal ile bede musial powiedzialem jej ze jesli nie moge miec jej nie bede mial zadnej ale nie w tym sprawa co moge poczynic zeby spr ja odzyskac co zrobic?

przez ~Maciey,
    2010-08-25 23:23:49

CYTAT(_SpEc_ @ 25-08-2010, 21:49) jesli tak ma byc to niech tak bedzie zalezy mi na tej kobiecie i co zrobic powiedzialem jej ze prosze ja o jeszcze jedna szanse zeby spr naprawic to co mozna powiedziec zepsulem wiem ze bedzie kiedys zalowac tego ze sie rozstalismy ale ja bede na nia czekal ile bede musial powiedzialem jej ze jesli nie moge miec jej nie bede mial zadnej ale nie w tym sprawa co moge poczynic zeby spr ja odzyskac co zrobic?PANNA NIE CHCE Z TOBĄ BYĆ, CHCE BYĆ Z INNYM.Jeśli Ci rze...więcej

przez ~Borys,
    2010-08-25 23:42:28

Co zrobić - zmienić się. Stawiając się w takiej sytuacji proszącego i okazując brak poczucia własnej wartości, tracisz w jej oczach i nie stanowisz już żadnego wyzwania. Nawet gdyby w waszej relacji były komplementy - koleś co sprzątnął Ci ją sprzed nosa nie ważne jak paskudny jest, wyzwala w niej uczucia jakich ty nie wyzwalałeś. Chcesz z nią być... Poczytaj o tragicznej historii jednego z forumowiczów Puchatka, może spojrzysz na to z innej perspektywy: http://www.menshealth.pl/forum/index.php?s...mp;p=10450969...więcej

przez ~_SpEc_,
    2010-08-25 23:43:27

Maciey sluchaj to wyglada na to ze jestem nikim dla ciebie ale mnie to nie obchodzi, stracilem kobiete ktora kocham ponad wszystko moze ty nie miales w zyciu kogos takiego tylko jakies przelotne zwiazki ja mialem swoje szczescie ktore moglo trwac ale tak sie nie stalo iz to zarypalem monotonia zwiazku to co kazdy robi bedac dluzej z kobieta poprostu mysli ze ma juz ta jedna i tyle nic zlego sie nie moze stac ale tak nie jest juz o tym wiem, jesli mam byc szczery to nie obchodzi mnie to co napiszesz pozniej bo wi...więcej

przez ~Maciey,
    2010-08-26 00:04:42

CYTAT(_SpEc_ @ 25-08-2010, 22:43) Maciey sluchaj to wyglada na to ze jestem nikim dla ciebie ale mnie to nie obchodzi, stracilem kobiete ktora kocham ponad wszystko moze ty nie miales w zyciu kogos takiego tylko jakies przelotne zwiazki ja mialem swoje szczescie ktore moglo trwac ale tak sie nie stalo iz to zarypalem monotonia zwiazku to co kazdy robi bedac dluzej z kobieta poprostu mysli ze ma juz ta jedna i tyle nic zlego sie nie moze stac ale tak nie jest juz o tym wiem, jesli mam byc szcze...więcej

przez ~Jacek.G,
    2010-08-26 00:06:08

Jezusicku mażesz się jak małe dziecko. Nie chce Cie to daj sobie spokój i nie rób z siebie pajaca, no chyba, że w przyszłości masz zamiar pracować w cyrku.

przez ~marianna,
    2010-08-26 00:09:14

CYTAT(Borys @ 25-08-2010, 23:42) Co zrobić - zmienić się. Stawiając się w takiej sytuacji proszącego i okazując brak poczucia własnej wartości, tracisz w jej oczach i nie stanowisz już żadnego wyzwania. Nawet gdyby w waszej relacji były komplementy - koleś co sprzątnął Ci ją sprzed nosa nie ważne jak paskudny jest, wyzwala w niej uczucia jakich ty nie wyzwalałeś. Chcesz z nią być... Poczytaj o tragicznej historii jednego z forumowiczów Puchatka, może spojrzysz na to z innej perspektywy: http:/...więcej

przez ~Sailus,
    2010-08-26 00:33:20

Daj jej spokój a facetowi ( jeśli dasz radę ) obij mordę bo wiedząc że laska ma chłopaka i zarywając do niej to to już jest skur@#$@#$. Jeśli ją kochasz to daj jej wolną rękę...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij