Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Jakie ćwiczenia po artroskopii kolana?
    przez ~konrad88,
    2011-05-29 12:22:23

Witam,Końcem stycznia musiałem przerwać wszelakie rodzaje ćwiczeń (basen,siłka,bieganie) ponieważ odnowiła się kontuzja w kolanie z lat nastoletnich.Co na początku spowodowała przybraniem na wadze o jeszcze 5kg lecz później starałem się odpowiednim żywieniem zbić, co się udało. Artroskopie miałem 3 tygodnie temu, wczoraj wróciłem od lekarza z badań kontrolnych, doktor stwierdził że powoli można zaczynać ćwiczenia ale na razie jeszcze nie przeciążać za dużo kolana starać się go wzmacniać. Teraz moim celem jest wr...więcej

przez ~Hustla,
    2011-05-30 11:08:11

konrad88: Skąd wy bierzecie takie problemy. Mam ochote napisać, że robisz wszystko źle. Po co o to tu pytasz? Byłeś u lekarza, o to co miałeś zrobić (napisze dialog by było łatwiej).A-Ty B- LekarzB: Powoli można zaczynać ćwiczenia ale na razie jeszcze nie przeciążać za dużo kolana starać się go wzmacniaćA: Panie doktorze, co to znaczy? Chciałem porpawić swoja sylwetkę i chce wiedziec jak mogę trenować? Jak wzmacniać kolana?B: (ODPOWIEDŹ - kilka opcji nie wiem jaki lekarz)OPCJA I- Znaczy to, że byłeś po poważnym ...więcej

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij