Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Jak ćwiczyć na atlasie ?
    przez ~lolek5464,
    2010-02-21 21:24:14

Witam.Mam atlas suntrack 410, ławeczkę ,hantle, gryf łamany ale nie wiem jak ćwiczyć ile serii powtórzeń ile mam założyć obciążenia, na dane partie mięśniowe ile ma trwać trening ? mój staż treningowy to rok i nie widac za dużych efektów. Będę wdzięczny za odpowiedź POZDRAWIAM

przez ~sven,
    2010-02-21 21:36:33

Ułożę Ci plan. Zgłoś chęć zapłacenia mi na PW, a ja ułożę Ci plan na ten atlas, dodatkowa opłata za dietę.

przez ~Goku,
    2010-02-21 22:43:38

masz link postaraj się coś sam przy jego pomocy, stronie MH i tym forum coś ułożyć, co do obciążenia t nikt ci go nie wyznaczy bo to zależy wyłącznie od ciebie, zobaczysz ile możesz i już I jeszcze jedno pytanko :Masz może dietę przygotowaną ?EDITOczywiście jeśli to przeczytałeś to musisz zapłacić za tą pomocną dłoń którą do Ciebie wyciągnąłem

przez ~Waldemar,
    2010-02-21 22:49:00

Czyli tak po prawdzie masz całą siłownię. Jeśli odpowiednio ułożysz swój trening i będziesz systematycznie ćwiczył - masz okładkę jak w banku. Naprawdę (oczywiście nie tę 2010, bo ta jest moja)15-25,30 powtórzeń - rzeźba i wytrzymałość 8 - 12 powtórzeń - masa3 - 6 powtórzeń, siła

przez ~Goku,
    2010-02-21 22:52:02

\'Waldemar\' napisał(-a):Czyli tak po prawdzie masz całą siłownię. Jeśli odpowiednio ułożysz swój trening i będziesz systematycznie ćwiczył - masz okładkę jak w banku. Naprawdę (oczywiście nie tę 2010, bo ta jest moja)2013 również zajęta na 2011 i 2012 pewnie też by był ktoś chętny z forum więc tylko zostaje po końcu świata

przez ~Waldemar,
    2010-02-21 23:47:40

\'Goku\' napisał(-a):2013 również zajęta na 2011 i 2012 pewnie też by był ktoś chętny z forum więc tylko zostaje po końcu świata No nie rozśmieszaj mnie  Ale racja, parę jest zajętych wg naszych szanownych hehe. Sorry za offtop, ja Modzio a takie rzeczy, niedobrze, niedobrze...

przez ~Hustla,
    2010-02-22 07:22:09

lolek5464: Przebije oferte svena, mogę jeszcze osobiście asekurować Cię na treningu i być asystentem. Powiedz mi proszę jak Ty chcesz coś osiągnąć w treningach na siłowni jak:-Sam niczego o tym nie wiesz i nie widzę byś miał chęć się dowiedzieć-Idziesz na łatwizne już na starcie, oczekując że ktoś za Ciebie wszystko zrobi, wyprowadze Cię z błędu, za stworzenie treningu normalnie się płaci. Więc jeżeli sam nie wykarzesz inicjatywy to jak plan treningowy ma powastać (no chyba, że chcesz zapłacić to wolna droga)-A ...więcej

przez ~lolek5464,
    2010-02-22 20:21:50

Witam. Dziękuje za takie zainteresowanie moim tematem. Diety jak na razie to jeszcze nie mam. Mam 185cm wzrostu ważę 73 kg. Poszperałem na forum i znalazłem taki plan nie wiem czy będzie dobry. chce trening na masę. Już od tygodnia robię A6W i skaczę na skakance przed treningiem. Jak oceniacie ten plan?.Poprawki mile widziane. Jak już wcześniej pisałem mam Mam atlas suntrack 410, ławeczkę ,hantle i gryf łamany. Z góry dziękuje za odpowiedzi Dzień 1Klatka-wyciskanie na płaskiej/ skośnej sztangi 4-5 serii po 6-10 ...więcej

przez ~Przem86,
    2010-02-22 20:36:52

WitajMało coś ćwiczeń na plecy i nogi. Na plecy dodaj martwy ciąg i jesli masz możliwosć to podciąganie na drązku ewentualnie podciąganie hantli w opadzie tułowia. Na nogi to wykroki ze sztangą. Powodzenia

przez ~Goku,
    2010-02-22 21:36:27

wyciskanie na płaskiej zrób po 3 serie i na skośnej również(oczywiście głową w górę)zamiast wyciskania hantli na skośnej zrób rozpiętki na płaskiejdo tricepsa dodaj pompki szweckie z nagami na podwyższeniu uginanie ramion rób z obrotem nadgarstka(zaczynasz chwytem młotkowym i zmieniasz bo w czasie podnoszenia w podchwyt)i do barków dodaj jakieś ćwiczenie na tylną część barków I jeszcze jedno pytanie na co ma być ten plan ? masa siła czy rzeźba ?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij