Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    przez ~SwimFast,
    2010-06-16 16:14:36

Witam!Niestety moje plany treningowe nie przynoszą efektów,dlatego pytania kieruje tutaj.1.Jaka jest skuteczność diety ABS zamieszczonej na stronie menshealth?Wynika z niej ,że nie trzeba liczyc kalorii,tłuszcz ładnie schodzi i ogólnie jemy tyle ,aby się najeść.Na ile to prawda?2.Ćwicząc brzuch,lepiej wykonywać powtórzenia powoli,czy może wykonywać trening objętościowo?3.Czy mógłbym liczyć na podeslanie skutecznego treningu na mięśnie brzucha?Nie jestem początkujący,mięsnie brzucha mam silne i potrzebuje rac...więcej

przez ~Goku,
    2010-06-16 16:47:18

co do tych pytan to nie wiem ale jeśli chodzi o plan na brzuch to może ABS2 ??

przez ~silver,
    2010-06-16 17:09:42

Tez myslałem o takim temacie, nawet wspominałem Borysowi

przez ~SwimFast,
    2010-06-16 17:28:55

@GokuABS II to żadna rewelacja.Ćwiczyłem tym programem przez październik,listopad i kawałek grudnia.Fakt mięśnie brzucha rosną ,ale myśle ,że to raczej sprawa mojej genetyki i odpowiednie zestawienie ćwiczeń dałoby lepszy efekt.

przez ~Maciey,
    2010-06-16 17:30:47

\'SwimFast\' napisał(-a):Witam!Niestety moje plany treningowe nie przynoszą efektów,dlatego pytania kieruje tutaj.1.Jaka jest skuteczność diety ABS zamieszczonej na stronie menshealth?Wynika z niej ,że nie trzeba liczyc kalorii,tłuszcz ładnie schodzi i ogólnie jemy tyle ,aby się najeść.Na ile to prawda?2.Ćwicząc brzuch,lepiej wykonywać powtórzenia powoli,czy może wykonywać trening objętościowo?3.Czy mógłbym liczyć na podeslanie skutecznego treningu na mięśnie brzucha?Nie jestem początkujący,mięsnie brzucha m...więcej

przez ~BernardHopkins,
    2010-06-16 17:51:59

swietnie ze powstal taki temat bo akurat mam chyba takie banalne pytanie.czy mozna podczas redukcji jesc chleb? (bylem bez chleba 1,5 miesiaca ale z racji tego ze teraz pracuje fizycznie chleb daje duzo energii)odnosnie brzucha.chcialbym jak najbardziej odslonic brzuch ale jeszcze troche tluszcz go przykrywa (mimo to lekki zarys miesni jest).wiec pytanie.jak powinienem cwiczyc?tak jak na mase czyli 12 powtorzen,dorzucajac jakis ciezar?moj trening na brzuch:spiecia brzucha 4x25wznosy nog w lezeniu na plecach 4xmaxskrety tulowia w siadzie 4x30 na kazda strone

przez ~pirat,
    2010-06-16 18:53:40

a kto ma pomysł jak zrobić plecy przy użyciu samych hantli? i ewentualnie dwóch puf co daje nam a'la ławeczkę

przez ~skibi,
    2010-06-16 18:56:43

\'pirat\' napisał(-a):a kto ma pomysł jak zrobić plecy przy użyciu samych hantli? i ewentualnie dwóch puf co daje nam a'la ławeczkę wosłowanie hantlą w opadzie, martwy ciąg z hantlami Na brzuch dla mnie numerem 1 jest ABS 2 jeżeli ktoś uważa że to za mało to przy pierwszym ćwiczeniu proponuje założyć na nogi obciążenie. Na redukcji chleb może być ważne żeby nie było go za dużo i żeby nie był z mąki pszennejJeżeli chodzi o dietę ABS to produkty opisane w niej są ok ale z tym lnie liczeniem kalorii to bym uważ...więcej

przez ~pirat,
    2010-06-16 19:00:56

\'skibi\' napisał(-a):wosłowanie hantlą w opadzie, martwy ciąg z hantlamidzięki, ale mi potrzebne są cztery w sensie, że ćwiczenia

przez ~skibi,
    2010-06-16 19:04:20

\'pirat\' napisał(-a):dzięki, ale mi potrzebne są cztery w sensie, że ćwiczenia możesz po prostu zrobić więcej serii tych dwóch to nie to samo ale zawsze lepiej niż nic, jeżeli masz taką możliwość to dorzuć jeszcze podciąganie na drążku i będzie dobrze

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 488
STRONA 1 z 488
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij