Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Kultowe teksty z polskich filmow
    przez ~Alex,
    2010-03-19 04:20:02

Wpadl mi w rece taki oto artkulik: http://www.tlux.pl/index.php/news/705Pomyslalem, ze to fajny pomysl na dyskuje, jakie sa wasze ulubione teksty z polskich filmow?Pierwsze z brzegu jakie mi przychodza do glowy to: "Moj ojciec byl krolem sedesow...to wysoko postawiona poprzeczka" i "W zyciu musisz odpowiedziec sobie na jedno, zaj**iscie wazne pytanie: co lubisz robic, no i zaczac to robic" nie musze chyba pisac z jakiego to filmu;]

przez ~Bender,
    2010-03-19 14:13:07

A co Ty k....a możesz wiedzieć o zabijaniu? Co wy palicie? Ja palę camele itd. Psy są zarąbiście kultowe . Dzień Świra, dużo by wymieniać, ale mój ulubiony to: Jak tatuś zrobi dzióbek to nie ma h.ja we wsi .Sami Swoi... no tam są ich setki ale np. Oj mamo ! Sądy sądami a sprawiedliwość musi być po naszej stronie

przez ~Czytacz,
    2010-03-19 14:28:34

CYTAT(Alex @ 19-03-2010, 4:20) "Moj ojciec byl krolem sedesow...to wysoko postawiona poprzeczka" i "W zyciu musisz odpowiedziec sobie na jedno, zaj**iscie wazne pytanie: co lubisz robic, no i zaczac to robic" nie musze chyba pisac z jakiego to filmu;]Przydaloby sie, bo dla mnie to kompletnie anonimowe cytaty Kopalnia niesmiertelnych tekstow z filmow jest "Mis" i inne filmy Barei. Oraz "Pulp Fiction" - cytatow z tych filmow uzywam CODZIENNIE.

przez ~I know,
    2010-03-19 14:35:37

CYTAT(Alex @ 19-03-2010, 5:20) Wpadl mi w rece taki oto artkulik: http://www.tlux.pl/index.php/news/705Pomyslalem, ze to fajny pomysl na dyskuje, jakie sa wasze ulubione teksty z polskich filmow?Pierwsze z brzegu jakie mi przychodza do glowy to: "Moj ojciec byl krolem sedesow...to wysoko postawiona poprzeczka" i "W zyciu musisz odpowiedziec sobie na jedno, zaj**iscie wazne pytanie: co lubisz robic, no i zaczac to robic" nie musze chyba pisac z jakiego to filmu;]chłopaki nie...więcej

przez ~Waldemar,
    2010-03-19 14:45:52

No dla mnie kultowe jest :Talk to the hand! - z Terminatora 3   UPS - miały byc polskie

przez ~Borys,
    2010-03-19 15:13:21

"Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" (Dzień świra)"To be, k...., or not to be" (Dzień świra)"A skąd masz tyle jogurtów? Dostałem jak mnie zwolnili z pracy. Byłes po prostuza dobry. nie to nie to. Waliłem gruche do głównego zbiornika. .....No co, mójjest chyba dobry" (Poranek Kojota)"Uwaga frajerzy... mam ważny komunikat... Do kogo należy czarna Alfa Romeo, którablokuje wjazd dla mojej fury?!?" (Chłopaki nie płaczą)"dodaj gazu ale delikatnie" (Chłopaki nie płaczą)

przez ~Czarna,
    2010-03-19 15:16:28

Kocham tekst z TESTOSTERONU :- Puka się !- Owszem, ale ładniejsze.A z damskiej odpowiedzi na Testosteron - Lejdis :- Jesteś cudowna.- Cudowna to jest woda z Lichenia...Może nie specjalnie kultowe, ale zabawne.Ah i Poranek Kojota :- Bo tam jest zamknięty Rambo.- A kto to jest Rambo?- Nie twoja sprawa, Bambo.

przez ~chairman,
    2010-03-19 15:37:36

Raz jeszcze Seksmisja: "Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której kobieta będzie znów kelnerką na bankiecie życia, przy którym ucztuje samiec"Kingsajz : Dobrze nie pamiętam, ale brzmi mniej więcej tak: "A ja Wam powiem tak po krasnoludzku...Wiecie co ich ciągnie do tego Kingsazju...? Kobitki!!OOO!! Ciurlać chcą się z nimi"

przez ~Bijuu,
    2010-03-19 15:54:21

CYTAT(Waldemar @ 19-03-2010, 14:45) No dla mnie kultowe jest :Talk to the hand! - z Terminatora 3   UPS - miały byc polskie Ukradł mi no !

przez ~Pacjent,
    2010-03-19 17:03:42

"k***a, ja p*****le..." z Dnia Świra nieśmiertelne i takie życiowe Ulubiony z Czasu Surferów: "Przepraszam, nie wie pan może, gdzie tu jest supermarket?"i z Chłopaki nie płaczą:"- I co są bunkry?- Nie, bunkrów nie ma ale też jest zaj**iście."

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij