Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

Forum -

Mezomorfik
    przez ~Nordycki Smok,
    2012-02-22 14:00:07

Siema, jestem typowym mezomorfikiem, fizyczne i psychiczne. BArdzo dobrze buduję masę mięśniową, szczególnie, że po 3 miesiącach treningu klatkę piersiową miałem większą od niektórych chudych dziewczyn ( desek). Zbudowałem niezłą muskulaturę bez odrzywek w pół roku jedząc głównie jaja i ryby. Mam zbudowany 6 - pak, ale przykrywa go 1cm tłuszczu i on mnie wkurza!!!! Ogólnie jem 5-6 posiłków dziennie. By zrzycić 1 cm tłuszczu zrezygnowałem z mąki, pieczywa, słodyczy, smoażonych rzeczy, ziemniaków i...więcej

przez ~pierro100,
    2012-02-22 14:03:51

A trening aerobowy uprawia?ps: to chyba nie ta zakładka

przez ~Nordycki Smok,
    2012-02-22 14:05:16

jem jeszcze codziennie na śniadanie owsianke ta zakładka to pogranicze dieta/fitnes ale bardziej chodzi o dietęostatnio siłowy poprzeplatany elementami kardio i siłowy mam namyśli z ciężarem własnego ciała

przez ~pierro100,
    2012-02-22 14:14:47

Jogging, basen, rowerek - do wyboru, do koloru... Radziłbym też przeanalizować dietę pod względem relacji wydatki energetyczne - ilość dostarczaneych kalorii. Być może (a raczej na pewno) spalasz mniej niż przyjmujesz i tłuszczyk się odkłada

przez ~Venso,
    2012-02-22 14:16:36

\'Nordycki napisał(-a):Siema, jestem typowym mezomorfikiem, fizyczne i psychiczne. BArdzo dobrze buduję masę mięśniową, szczególnie, że po 3 miesiącach treningu klatkę piersiową miałem większą od niektórych chudych dziewczyn ( desek). Zbudowałem niezłą muskulaturę bez odrzywek w pół roku jedząc głównie jaja i ryby. Mam zbudowany 6 - pak, ale przykrywa go 1cm tłuszczu i on mnie wkurza!!!! Ogólnie jem 5-6 posiłków dziennie. By zrzycić 1 cm tłuszczu zrezygnowałem z mąki, pieczywa, słodyczy, smoażony...więcej

przez ~mitotropin,
    2012-02-22 15:00:36

\'Nordycki napisał(-a):BArdzo dobrze buduję masę mięśniową, szczególnie, że po 3 miesiącach treningu klatkę piersiową miałem większą od niektórych chudych dziewczyn ( desek).nie bardzo kumam to porównanie ;/

przez ~9enom,
    2012-02-22 15:08:21

\'mitotropin\' napisał(-a):nie bardzo kumam to porównanie ;/No że ten... cycki mu urosły... bo kto widział dziewczynę z szeroką klatą? ]:->

przez ~mitotropin,
    2012-02-22 15:22:10

\'Drapieżca\' napisał(-a):No że ten... cycki mu urosły... bo kto widział dziewczynę z szeroką klatą? ]:->no to wiem że cycki ;D ale jakoś tak zaj**iście dziwnie to brzmi, że kolo "bardzo dobrze buduje masę mięśniową" i że po trzech miachach miał większe cycki od chudych lasek (desek) - ja nie muszę nic robić i taką mam... i pewnie 96% chłopaków tutaj też tak maod deski gorzej jest już tylko wklęsła ale to nie brak ćwiczeń tylko krzywica z braku witaminy Dchciałem jedynie napisać, że to żadne osiągni...więcej

przez ~pierro100,
    2012-02-22 16:47:30

Chłopak chciał odpowiednio zobrazować sytuację, a wyszło niestety jak zawsze ale dzięki takim perełkom to forum jest dużo bogatsze

przez ~Nordycki Smok,
    2012-02-22 20:31:57

kurde chodzi o to, że jak zaczynałem treningi to miałem klatkę jak dziecko nie wiem jak to porównać ale .... płaską????i gdy zacząłem ćwiczyć to po 3 miesiącach miałem podobną klatkę jak finaiści konkursu mh ( ale tylko klatkę) i chciałem zobrazować, że jest tak duża jak cycki niektórych dziewczyn. I nie skupiałem się zbytnio na klatce, ćwiczyłem wszysko po równo ale klata urosła dużo i szybko a co do mijego problemu 1 cm eh.....chodzi tu o to, że jadłęm dużo śmieci w styczniu ( fastfoodów) i od tygodnia bardzo...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij