Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

Forum -

Męski punkt widzenia
    przez ~mrs_skittish,
    2012-10-03 23:41:19

Panowie,zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc. Pytałam już o to mojego dobrego kolegi, który zawsze gada rozsądnie, ale mało mam osób, którym ufam i które mogę o to zapytać. Dlatego korzystając z anonimowości internetowej pozwalam sobie zamieścić ten posta stricte w męskim gronie. W dużej mierze zależy mi też na odpowiedziach, które od razu po przeczytaniu poniższej, treści przyjdą Wam na myśl. Mam aktualnie 23 lata, dotychczas byłam w jednym poważnym związku, co wynika z faktu, że po jego zakończeniu stwie...więcej

przez ~Sаmiec,
    2012-10-04 00:03:13

\'mrs_skittish\' napisał(-a):jak Wy zareagowalibyście kiedy kobieta wyznałaby Wam, że jesteście dla niej interesujący, że, chyba tak to powinnam nazwać, jest zakochana?Zainteresowanie to nie zakochanie, ot zwykły komplement zachęcający do poznania. Nie rozumiem, czemu dorabiasz do tego teorię?Z opisu wynika, że Sławek albo się bał nawiązać głębszą znajomość albo potraktowałaś go jak kolegę albo w tym czasie miał kogoś na boku, stąd brak zaangażowania. Nie dowiesz się niczego od nas na ten temat.Ile on w ogóle ma lat ?

przez ~mrs_skittish,
    2012-10-04 00:13:19

\'Walduś\' napisał(-a):Zainteresowanie to nie zakochanie, ot zwykły komplement zachęcający do poznania. Nie rozumiem, czemu dorabiasz do tego teorię?Z opisu wynika, że Sławek albo się bał nawiązać głębszą znajomość albo potraktowałaś go jak kolegę albo w tym czasie miał kogoś na boku, stąd brak zaangażowania. Nie dowiesz się niczego od nas na ten temat.Ile on w ogóle ma lat ?25

przez ~Cesc#4,
    2012-10-04 00:22:03

aleś dobrała imię, no naprawdę! od razu zaznaczam, że to nie o mnie:Pco do tego co napisałaś, tak to już niestety jest w takich dorywczych relacjach, że jeśli ktoś w porę nie zrobi odważnego kroku, potem robią się z tego takie podchody. oczywiście przyjęło się, że to facet powinien robić pierwszy krok, więc możesz czuć się usprawiedliwiona.. ale tylko teoretycznie. Jestem zwolennikiem stawiania sprawy jasno, jeśli Ty coś czułaś i czujesz nawet nadal, choć miłością bym tego nie nazywał bo chyba sama nie jeste...więcej

przez ~Brylant,
    2012-10-04 08:30:09

Nie wyznawaj mu nic w prost!!! uwierz mi bo starci Tobą zainteresiowanie które de facto już stracił(bo inqczej by się o Ciebie starał-jakoś zabiegał!)powody dla których się nie starał napisał Walduś- jedna z tych opcji.teraz tak- nie wiem jakie macie relacje jak one wyglądają, ale teraz dobrze by było wywołać w nim zazdrość-zwrócić na siebie uwagę- może zmiana fryzury- strój na mega seksowny i wyzywającyjak będziecie w pracy to przechodząc obok niego niby niechcący go dotknij subtelnie całą dłoni...więcej

przez ~ufol,
    2012-10-04 09:24:04

Według mnie zarówno Ty i Twój książe siedzicie po uszy i obydwoje boicie się coś z tym zrobić. To jest standard w wykonaniu niektórych facetów: najpierw jest ogień i wszystko ok a potem jest koniec pomysłów i gierki "kto sie pierwszy odezwie". Na tym etapie to już nie ma wogóle znaczenia.Muszę Ci zadać pytanie: czy Wasza znajomość została skonsumowana?? Bo jeżeli nie to chyba on nie liczył na to że przyjdziesz rozebrana do niego podczas gdy on będzie siedział na komputerze.Nie wiem czy nie jesteś zbyt ...więcej

przez ~Sаmiec,
    2012-10-04 11:54:42

\'ufol\' napisał(-a):Według mnie zarówno Ty i Twój książe siedzicie po uszy i obydwoje boicie się coś z tym zrobić. To jest standard w wykonaniu niektórych facetów: najpierw jest ogień i wszystko ok a potem jest koniec pomysłów i gierki "kto sie pierwszy odezwie". Na tym etapie to już nie ma wogóle znaczenia.Nom. Wg mnie powinnaś go zaprosić na jakieś wydarzenie kulturalne (wystawa, teatr pod pozorem wolnego biletu i postawienia go przed faktem dokonanym, że na pewno idziesz). Nic "nachalnego"...więcej

przez ~mrs_skittish,
    2012-10-04 15:12:04

No Panowie, jesteście nieocenieni Dziękuję Wam bardzo serdecznie \'Brylant\']teraz napisał(-a):co do fryzury - zrobione - wg mnie jest bardzo dobrze, nie pstrykam sobie co prawda z zachwytu "słit foci", ale uważam, że jest naprawdę dobrze. Jego odzew -średni...\'Brylant\']zgrywaj napisał(-a):a to chyba na niego nie działa, bo w sumie też tego próbowałam, ale nie wzbudzałam zazdrości - to nie dla mnie\'ufol\']Muszę napisał(-a):została\'ufol\']A napisał(-a):zakładałam, że wypowiedź nie była z jego stron...więcej

przez ~ufol,
    2012-10-04 15:57:39

To trzeba było od razu mówić, że tam jest jakaś "była" Rywalizacji Ci się zachciało?? Powiem Ci, że cięzko cokolwiek powiedzieć w tej sytuacji, ja bym go nie kokietował na Twoim miejscu, bo Ty się będziesz stroić dla niego, on pomyśli, że się starasz a jak Ty będziesz o nim myśleć to ten będzie posuwał swoją byłą. Brutalne ale prawdziwe.W Twojej sytuacji są dwie opcjeZlej tego gościa ale tak totalnie, żeby nie wiedział, że poza swoją byłą ma jeszcze inną opcję, to mu zniszczy jego spokój psychiczny. ...więcej

przez ~mrs_skittish,
    2012-10-04 22:47:25

\'ufol\' napisał(-a):To trzeba było od razu mówić, że tam jest jakaś "była" Rywalizacji Ci się zachciało?? Powiem Ci, że cięzko cokolwiek powiedzieć w tej sytuacji, ja bym go nie kokietował na Twoim miejscu, bo Ty się będziesz stroić dla niego, on pomyśli, że się starasz a jak Ty będziesz o nim myśleć to ten będzie posuwał swoją byłą. Brutalne ale prawdziwe.O byłej dowiedziałam się trochę przed weselem, więc o chęci rywalizacji nie ma mowy W Twojej sytuacji są dwie opcjeZlej tego gościa ale tak tota...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij