Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

Forum -

Czy mężczyzna powinien się depilować?
    przez ~lisu,
    2009-03-31 20:37:50

Czy mężczyzna powinien się depilować/golić? Chodzi mi głównie o pachy? O miejscach intymnych przeczytałem, w którymś numerze MS. Co sądzicie na ten temat? Dziękuję i pozdrawiam.

przez ~*Luki*,
    2009-03-31 20:43:41

Juz troche bylo dyskusji na temat depilacji. Ogolnie zdania sa podzielone, wiec nie oczekuj od nas jednoznacznej odpowiedzi. Jesli chodzi o pachy to ja depiluje ze 2-3 razy do roku. Mniej czlowiek smierdzi i mniej sie poci. Kiedys koledzy z klasy w LO smiali sie ze mnie, ze depiluje pachy. Pare tygodni pozniej poszlismy na basen to wszyscy tez mieli wydepilowane. Argumenty za:-mniej smierdzisz-mniej sie pocisz-dla niektorych kobiet to imponuje jak sie facet pod pachami goli-w zwiazku z 2 pierwszymi za - lepiej s...więcej

przez ~Lep,
    2009-03-31 21:17:09

a co sądzicie o goleniu się w miejscu intymnym ? nie goliłem się nigdy ale kiedyś była dziewczyna próbowała mnie namówić się nie zgodziłem ale chce dowiedzieć się jakie macie o tym zdanie :]

przez ~Jacek.G,
    2009-03-31 22:11:58

Pachy jak najbardziej ,miejsca intymne również depiluje .

przez ~Noob,
    2009-03-31 22:16:57

pod pachami jak najbardziej tak, jeśli chodzi o miejsca intymne to już zależy od upodobań ale skora wokół penisa reaguje na ocieranie sie jesli masz wlosy to tego nie czujesz

przez ~lisu,
    2009-03-31 22:23:05

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie. Czy jak już będę się golił pod pachami to na łyso? Jak wy się golicie w tych miejscach?

przez ~Mnichu,
    2009-03-31 22:45:27

Jasne pod pachami to jedziesz na łyso żeby aż błyszczało

przez ~ToY SolideR,
    2009-03-31 22:48:00

CYTAT(lisu @ Mar 31 2009, 22:16 PM) Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie. Czy jak już będę się golił pod pachami to na łyso? Jak wy się golicie w tych miejscach?Latem na łyso a inne pory roku przycinam

przez ~*Luki*,
    2009-03-31 23:06:24

Ja tez na lyso. Jesli chodzi o depilacje miejsc intymnych to trzeba to robic bardzo czesto. Gdy wlosy odrastaja strasznie kluja partnerke po udach i ciekawszych okolicach. Problem znika, gdy ktos nie uprawia seksu. Ja osobiscie tam sie nie depiluje, moja partnerka mnie w ogole do tego nie zacheca, nawet o tym rozmawialismy. O tym kluciu czytalem i slyszalem od przyjaciolek. ;pLuki

przez ~wujek dobra rada,
    2009-03-31 23:16:14

Czym się najlepiej depilować w TYCH miejscach? może ktoś polecić konkretny specyfik? no bo zwykłym nożykiem tu chyba ryzykowna zabawa ...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij