Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ
854OCEŃ
3.0

Trening obwodowy spalający tłuszcz

Przygotuj się na wytrzymałościowy trening, który rozkręci Twój metabolizm na maksa. Zaciśnij zęby, wylewaj litry potu i patrz, jak z dnia na dzień Twój niechciany tłuszcz zmienia się w duże, mocne mięśnie. Zero wymówek, sto procent zaangażowania. Zaczynamy!

fot. pudi studio 2014 / shutterstock.com
Jak: Wykonaj po 50 powtórzeń każdego ćwiczenia najszybciej jak potrafisz. Ćwiczenia wykonuj w dowolnej kolejności. Nie musisz od razu zrobić 50 pompek, możesz wykonać 25 i przejść do przysiadów, i skończyć wykonując kolejne 25 pompek. Po wykonaniu obwodu odpocznij minutę lub dwie i powtórz. Wykonaj w sumie 3 obwody, zawsze zaczynając od innego ćwiczenia.

Czas trwania: Około 18 minut.

Sprzęt: Zbędny.

Cel treningu: Całe ciało.

Spalone kalorie: 250 kcal (dla mężczyzny o wzroście 180 cm i wadze 80 kg).

Trener: David Jack, trener specjalizujący się w treningu wydolnościowym.

Trening dla:

 • Ludzi żyjących w pośpiechu, podróżujących, którzy nie mają czasu na regularne treningi.
 • Dla osób, które potrzebują szybkiego i efektywnego treningu poprawiającego ogólną wydolność oraz usprawniającego metabolizm organizmu.
 • Dla tych, którzy nie mają dostępu do sprzętu do ćwiczeń lub siłowni.

Ćwiczenia do wykonania w obwodzie treningowym:

Pompka

Utrzymaj pozycję na czworakach ze złączonymi nogami, ręce powinny znaleźć się na podłodze na wysokości barków. Ciało proste od głowy do kostek. Opuść ciało do momentu, gdy klatka piersiowa niemal dotyka podłogi. Wypchnij ciało do góry dynamicznie.

Przeskoki w podporze przodem (Mountain Climbers)

Przyjmij pozycję jak do pompki. Unieś prawą stopę i przyciągnij prawe kolano do klatki kolejno lądując na palcach stopy. Powtórz całość lewą nogą. Te dwa przeskoki to jedno powtórzenie.

Brzuszki

Połóż się płasko na ziemi i ugnij nogi w kolanach, tak abyś mógł całe stopy postawić na ziemi. Dotknij palcami dłoni głowę tuż za uszami i unieś górną część tułowia, wykorzystując wyłącznie siłę mięśni brzucha. Pamiętaj tylko, że ważne jest ciągłe napięcie brzucha - nie odbijaj się plecami od ziemi i staraj się kontrolować fazę powrotu do leżenia. Nie ciągnij rękami za głowę, aby nie nadwyrężać kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Pajacyki

Stań ze złączonymi stopami i wyprostowanymi ramionami, trzymanymi wzdłuż tułowia. Wykonaj wyskok z jednoczesnym rozszerzeniem nóg i uniesieniem ramion nad głowę do momentu zetknięcia. Wyląduj w rozkroku. Przy kolejnym wyskoku wróć do pozycji wyjściowej.

Przysiad

Stań prosto ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion. Ręce wyciągnij prosto przed siebie. Biodra wypchnij do tyłu, ugnij kolana i zrób jak najgłębszy przysiad.

Potrzebujesz jeszcze bardziej intensywnego wysiłku? Czeka na Ciebie tabata - 4-minutowy trening na lepszą wydolność i szybszy metabolizm.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Panowie jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl dzięki jego PAKIETOWI DZIK czyli diety, treningowi i suplementacji w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10 kg tłuszczu. Najbardziej zaskakujące jest to, że przy okazji dobudowałem prawie tyle samo masy mięśniowej. Genialne efekty a koszt bardzo niewielki – bo jest tam teraz promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po PAKIECIE DZIK wejdźcie i sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl
  maryska85, 2017-05-27 09:38:42
 • avatar
  zgłoś
  Przygotuj się na wytrzymałościowy trening, który rozkręci Twój metabolizm na maksa. Zaciśnij zęby, wylewaj litry potu i patrz, jak z dnia na dzień Twój niechciany tłuszcz zmienia się w duże, mocne mięśnie. Zero wymówek, sto procent zaangażowania. Zaczynamy!<br /><br /><a href="/fitness/Trening-obwodowy-spalajacy-tluszcz,5093,1"></a>
  Mens Health, 2015-08-03 09:37:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij