Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Trening bicepsów: 3 ćwiczenia, które musisz robić [Wideo]

To od treningu bicepsów wszyscy rozpoczęliśmy nasze treningi. Najbardziej hollywoodzkie ze wszystkich mięśni po prostu wymagają specjalnego traktowania. Oto przepis na sukces.

Wykonuj ten ekspresowy trening bicepsów na koniec każdej sesji. Do kolejnego ćwiczenia przechodź dopiero po zaliczeniu wszystkich serii poprzedniego.

Odpoczywaj 30 s między seriami i 60 s między kolejnymi ćwiczeniami. Dobierz taki ciężar hantli, żeby ostatnie powtórzenia w serii robić zawsze z wyraźnym wysiłkiem.

 

 

1. Zginanie przedramion chwytem młotkowym 4 x 10 powtórzeń

Stań prosto w lekkim rozkroku, hantle trzymając po bokach chwytem młotkowym (neutralnym). Ugnij lewą rękę w łokciu aż do maksymalnego napięcia bicepsu. Wróć do pozycji startowej i wykonaj to samo drugą ręką. To jedno powtórzenie. Kontynuuj, starając się oprzeć pokusie, aby patrzeć na bicepsy.

 

 

2. Zginanie przedramion ze sztangą podchwytem leżąc na ławce 4 x 10 powtórzeń

Połóż się przodem na ławce skośnej i złap sztangę podchwytem na szerokość barków. Twoje ręce w pierwszej fazie powinny być prostopadłe do podłoża. Ugnij ręce w łokciach aż do maksymalnego napięcia bicepsów. Powoli, kontrolując sztangę, wróć do pozycji startowej.

 

 

3. Zginanie przedramion ze sztangą łamaną stojąc 4 x 8 powtórzeń

Stań prosto w lekkim rozkroku, sztangę łamaną trzymając nachwytem (taki rodzaj chwytu bardziej wzmacnia przedramiona) na szerokość barków w prostych rękach na wysokości ud. Zginając łokcie, przenieś sztangę aż na wysokość barków. Powoli wróć do pozycji startowej. Nie bujaj ciałem – ruch wykonywać mają tylko ręce.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Panowie polecam ze szczerego serca PAKIET DZIK na stronie www.igortreneronline.pl mój brat do niedawna borykał się z bardzo dużą otyłością.. Mało brakowało i przestałby wychodzić z domu, bo rówieśnicy się z niego śmiali. Skusiły go pozytywne opinie wielu firm na temat PAKIETU DZIK. I powiem Wam szczerze zmienił się nie do poznania.  Odkąd zaczął stosować wszystkie zalecenia to tłuszczu pozbywa się w oczach mam wrażenie jakby z każdym dniem jego sylwetka była dużo lepsza.  Dodatkowe plusy to, że zwiększył masę mięśniową na klatce i rękach. Prezentuje się bardzo okazale, moje koleżanki ciągle się za nim oglądają i pytają kto to. Hehe no takim braciszkiem to się można chwalić. Wejdźcie na www.igortreneronline.pl i sami sprawdźcie  Polecam
    maryska85, 2017-06-01 17:58:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij