Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Trening Sebastiana Fabijańskiego do roli w "Pitbullu": klata i plecy

Fabijański przed rozpoczęciem przygotowań do "Pitbulla" długo nie ćwiczył. Dlatego trening jest przygotowany dla osób początkujących, które chcą szybko zobaczyć pierwsze efekty. Na dobry początek iście Arnoldowy zestaw - klata i plecy.

Sebastian Fabijański fot. Zuza Krajewska
Ćwiczysz w poniedziałek (ten trening), środę i piątek, w miarę możliwości do 60 minut treningu siłowego dodając jeszcze 30 minut kardio. Najlepiej gdyby obie sesje dzieliło przynajmniej 2,5 godziny przerwy.

 

Wyciskanie hantli

4x10 powtórzeń

Złap parę hantli i połóż się tyłem na ławce płaskiej. Hantle trzymaj po bokach klatki. Wyciśnij hantle, prostując ręce w łokciach. Wróć do pozycji startowej. 

trening klatki i pleców rys. Mirosław Łuckoś
Prostowanie grzbietu

4x10 powtórzeń

Przyjmij pozycję na krześle rzymskim. Ręce skrzyżuj na piersi (możesz złapać nimi talerz). Zegnij się maksymalnie (A) i wróć do startu (B).  

trening klatki i pleców rys. Mirosław Łuckoś
Rozpiętki

4x10 powtórzeń

Połóż się tyłem na ławce, hantle trzymając nad klatką w niemal prostych rękach (A). Nie zmieniając kąta ugięcia łokci, przenieś hantle szeroko na boki (B). Wróć do startu.

 

rys. Mirosław Łuckoś
Wiosłowanie

4x10 powtórzeń

Zamocuj uchwyt do linki i przyjmij pozycję na maszynie, stopy opierając na platformie (A). Nie wyginając pleców, przyciągnij uchwyt do mostka (B). Wróć do startu. 

rys. Mirosław Łuckoś
Wyciskanie sztangi

4x10 powtórzeń

Złap sztangę nachwytem na szerokość barków, ściągnij ją ze stojaków (A). Opuść sztangę do klatki (B), a następnie wyciśnij w górę, prostując ręce w łokciach. 

rys. Mirosław Łuckoś
Ściąganie drążka

4x10 powtórzeń

Przyjmij pozycję, uda blokując o wałek. Złap drążek podchwytem na szerokość barków (A) i nie odchylając się w tył, ściągnij go do mostka (B). Wróć do startu.

  

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
  jac.bea, 2017-08-01 13:21:40
 • avatar
  zgłoś
  Jak wymyślicie coś nowego to dajcie znać, bo na razie przynudzacie . Porażka
  ~Max, 2016-10-18 08:47:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij