Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

3


OCEŃ
3.5

Trening 2 w 1: zbuduj mięśnie, spal tłuszcz

Ten 45-minutowy trening z piekła rodem wyciśnie z Ciebie siódme poty, ale wysiłku w niego włożonego na pewno nie pożałujesz. Dzięki temu programowi ekspresowo zbudujesz świetnie umięśnioną sylwetkę bez grama zbędnego tłuszczu.
2013-01-22
fot. Darren Hubley 2012/shutterstock.com
Twój plan


Co? Tu nie ma mowy o żadnym miłosierdziu. Będzie pot i czasem łzy. To wysiłek o bardzo wysokiej intensywności, dzięki któremu w maksymalnie krótkim czasie osiągniesz maksimum efektu.

Jak? Będziesz robił na zmianę trening dolnej i górnej części ciała oraz trening aerobowy. To zwiększy jego efekty, gdyż za jednym zamachem będziesz budował mięśnie i spalał kalorie.

Dlaczego? Ten trening składa się z 9 ćwiczeń siłowych przeplecionych 3 sesjami na urządzeniach kardio. W ciągu trzech kwadransów będziesz utrzymywał tętno na wysokim poziomie.

Kiedy? Trenuj 3 razy w tygodniu, z dniem przerwy między treningami.

 1.


Rozgrzewka (4 minuty)

Zacznij spokojnym truchtem, np. w tempie 5 km/h, ale zwiększaj tempo o 1 km/h co każde 30 sekund. W sumie biegnij przez 4 minuty.

 

 2.


Obwód 1 (14 minut)


Podciąganie w podchwycie

Zwiśnij na drążku na wyprostowanych ramionach, a potem zegnij łokcie (A), tak by podciągnąć się do góry, aż broda będzie powyżej drążka (B). Zatrzymaj się na moment, a potem opuść. Jeśli możesz, zrób 2 serie po 15 powt., choćby z pomocą kolegi.

 

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 
 • avatar
  zgłoś
  Fakt, nie popatrzyłem na datę posta napisanego wyżej. To, że podrzutu nie zrobi poprawnie 99% bywalców siłowni wynika tylko z tego, że jest to ćwiczenie trudne technicznie i typowe nie dla treningów kulturystycznych, a typowe dla podnoszenia ciężarów.Miażdżąca większość bywalców siłowni nie wykonuje treningów ciężarowców (podnoszenie ciężarów) tylko wykonuje treningi kulturystyczne, więc nic dziwnego, że technika podrzutu jest im zupełnie obca. Aby nauczyć się poprawnie techniki dynamicznych ćwiczeń z ciężarami takich jak Rwanie czy Podrzut najlepiej jest zapisać się do miejscowego klubu podnoszenia ciężarów.Dopiero wtedy po nauczeniu się tam poprawnej techniki można na siłowni wykonywać Rwanie lub Podrzut. CzyDe - czy wykonywałeś kiedyś C&J ?
  ~LilPeneros, 2015-06-14 12:51:55
 • avatar
  zgłoś
  O nie, ktoś 2 lata napisał coś głupiego, trzeba poprawić! ;)C&J nie zrobi poprawnie 99% bywalców siłowni
  ~CzyDe, 2015-06-14 10:29:03
 • avatar
  zgłoś
  kręgosłup na pewno wysiada przy tych ćwiczeniach :( Większość tych ćwiczeń (jakieś 95%) albo nawet wszystkie są w pełni bezpieczne dla kręgosłupa - przynajmniej jeśli jest się całkowicie zdrowym i pilnuje się techniki.
  ~LilPeneros, 2015-06-13 17:11:02
 • avatar
  zgłoś
  kręgosłup na pewno wysiada przy tych ćwiczeniach :(
  ~mr.snooker, 2013-02-20 19:52:01
 • avatar
  zgłoś
  A skąd wziąć ten Plan? żeby był pewny? Możesz zakupić na stronie która jest podana w filmiku lub na allegro (coś ok 200zł).
  ~Looky, 2013-01-29 21:41:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij