Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Mięśnie klatki piersiowej: 5 patentów na wzrost

Wiemy, że nie trzeba Cię namawiać do treningu klatki. I dobrze. Oprócz zapału, warto również wyposażyć się w odpowiednią wiedzę. Wykorzystaj nasze patenty, by wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.

Większa klata fot. shutterstock.com
1. Górna część

Górna część klatki piersiowej jest tym, co panie lubią najbardziej. Nie tylko oglądać - dodajmy. Zwiększysz pracę znajdujących się w tym obszarze włókien mięśniowych, jeśli podczas wyciskania sztangę złapiesz podchwytem – podaje „Journal of Strength and Conditioning Research”. Po kilku takich treningach koszula będzie leżeć zdecydowanie lepiej.

2. Z furią

Naukowcy z tego samego pisma dodają, że Twoim sprzymierzeńcem w walce o nowy rekord może być gniew. Zanim złapiesz za sztangę, przypomnij sobie coś, co doprowadziło Cię ostatnio do białej gorączki (im świeższe wspomnienie, tym lepiej), a zanotujesz ośmioprocentowy przypływ mocy. Postaraj się nie rzucać przy tym mięchem na lewo i prawo.

3. Imię formy to 44

Do tej pory byłeś fanem ławki płaskiej? Błąd. Podczas następnej sesji ze sztangą ustaw ławeczkę pod kątem 44 stopni – taka konfiguracja gwarantuje zaangażowanie największej ilości włókien mięśniowych. To kolejny wniosek uczonych z „The Journal of Strength and Conditioning Research”. Chyba ktoś tam nieźle wyciska...

4. Stopa wzrostu

Kluczową rolę przy wyciskaniu odgrywają także Twoje… stopy. Postaraj się wbić je w podłoże - to wydatnie pomoże podczas dźwigania żelastwa i poprawi Twoje osiągi.

5. Różnorodność

Zamiast dorzucać kolejne serie czy ciężary, podczas następnego treningu postaw na różnorodność. Wykonaj po jednej serii z następujących ćwiczeń: pompki szwedzkie, rozpiętki na ławce poziomej i ściąganie linek wyciągu górnego. W ten sposób mięśnie klatki będą „atakowane” z każdej strony, co przyniesie maksymalne efekty.

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
  terminator87, 2017-10-19 23:18:33
 • avatar
  zgłoś
  Panowie polecam ze szczerego serca PAKIET DZIK na stronie www.igortreneronline.pl mój brat do niedawna borykał się z bardzo dużą otyłością.. Mało brakowało i przestałby wychodzić z domu, bo rówieśnicy się z niego śmiali. Skusiły go pozytywne opinie wielu firm na temat PAKIETU DZIK. I powiem Wam szczerze zmienił się nie do poznania.  Odkąd zaczął stosować wszystkie zalecenia to tłuszczu pozbywa się w oczach mam wrażenie jakby z każdym dniem jego sylwetka była dużo lepsza.  Dodatkowe plusy to, że zwiększył masę mięśniową na klatce i rękach. Prezentuje się bardzo okazale, moje koleżanki ciągle się za nim oglądają i pytają kto to. Hehe no takim braciszkiem to się można chwalić. Wejdźcie na www.igortreneronline.pl i sami sprawdźcie  Polecam
  maryska85, 2017-05-30 12:23:58
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij