Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.1

Fitness: prawdy i mity - [TEST}

W świecie fitnessu krąży od lat wiele mitów, które nie dość, że utrudniają start początkującym amatorom wysiłku fizycznego, to jeszcze są źródłem nieustannych sporów starych wyjadaczy. Sprawdź, czy i Ty nie padłeś ich ofiarą.

Fitnessowe prawdy i mity fot. shutterstock.com

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Witaj! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
  ~madzix, 2017-08-06 22:29:24
 • avatar
  zgłoś
  Czy trening kardio jest lepszą metodą na spalanie tkanki tłuszczowej niż trening siłowy? hehe nooooo wiadomix :lol: :lol: :lol:
  jugger, 2016-05-19 12:14:24
 • avatar
  zgłoś
  W świecie fitnessu krąży od lat wiele mitów, które nie dość, że utrudniają start początkującym amatorom wysiłku fizycznego, to jeszcze są źródłem nieustannych sporów starych wyjadaczy. Sprawdź, czy i Ty nie padłeś ich ofiarą.<br /><br /><a href="/fitness/Fitnessowe-prawdy-i-mity-TEST,7938,1"></a>
  Mens Health, 2016-05-19 11:38:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij