Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Finałowa dziesiątka: Waldemar Zieliński

Był zbyt mały, by trenować lekką atletykę. Kiedy odsunęli go od szkolnej drużyny, poszedł do siłowni, by udowodnić wszystkim, że się mylili. Maluje i produkuje muzykę. Koledzy artyści najpierw przezywali go koksem, teraz proszą go o rady treningowe.
Waldemar Zieliński, Miejscowość: WarszawaZawód: artysta, Wiek: 22 lataWzrost: 173 cmWaga: 80 kg 2011-07-02
konkurs Czytelnik na ok Finalista konkursu Czytelnik na okładkę MH 2011: Waldemar Zieliński (fot. Andrzej Tyszko)

Zobacz galerię jego zdjęć z finału konkursu »

Ostatnie 12 miesięcy w życiu Waldka to czas podejmowania ważnych decyzji i wprowadzania w nim istotnych zmian. "Jeszcze rok temu bardzo mi zależało na wygranej tego konkursu. I o ile ta chęć nie zmalała, to jednak nabrałem więcej pokory i dostrzegłem wiele błędów, które pomogły mi uniknąć niepowodzeń i lepiej dopracować sylwetkę. Przede wszystkim jednak zdałem sobie sprawę, że ciało to nie wszystko" - mówi Waldek.

Zamiast skupiać większość energii na trenowaniu w siłowni, poświęcił się swoim talentom - produkcji muzyki i malowaniu obrazów. "Siłownię traktuję teraz jako miły dodatek, który sprawia, że czuję się i wyglądam zdecydowanie lepiej".

Ta sylwetka powoduje, że dzisiaj wszyscy znajomi mają Waldka za autorytet w dziedzinie treningu i żywienia. "Ponieważ lubię pomagać, planuję zrobić kurs instruktora kulturystyki, by treningi na siłowni uczynić również satysfakcjonującą pracą" - mówi.

Waldek uważa, że każdy, kto ma w sobie choć odrobinę siły woli i upór, może uzyskać świetne rezultaty i wypracować wspaniałą sylwetkę, "Lecz w tym wszystkim nie można zapominać, że nie z samego ciała składa się człowiek. Jako stały czytelnik MH chcę dowieść, że piękne ciało - owszem, ale jedynie w parze z pięknym umysłem daje efekt godny okładki" - zapewnia Waldek.

Jego zdaniem, ucieleśnienie faceta z okładki MH to przede wszystkim mężczyzna z pasją. "Pasją nie tyle w sporcie, ile w samym życiu, w dążeniu do realizacji celów, do doskonałości zarówno cielesnej, jak i duchowej. I nieważne, czy chodzi o kobietę, samochód czy twój biceps - trzeba iść przez życie z podniesioną, ale nie przesadnie zadartą głową" - tłumaczy.

Trening siłowy i aerobowy


"Moj sposób na sukces to częste zmiany w treningu i dbanie o dietę, lecz przede wszystkim dobra zabawa (nigdy nie liczyłem specjalnie dokładnie kalorii) i świetne samopoczucie podczas i po treningu" - mówi Waldek.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

avatar
 
 
 • avatar
  zgłoś
  'Deon' napisał(-a):Waldi, a jak z tą modelką było ? Ona przy pozowaniu do Twojego zdjęcia kucała czy jak ?Bo z Rafałem D. mającym wzrostu 183 jest na równi a przy Twoim wzroście 173 jest nawet jakby z 2 cm niższa Parówki...?Parówki - uzupełniają sód, a nasycone tłuszcze bogate w cholesterol wspomagają produkcję testosteronu, nie wspominając o białku mięsnym uzupełnionym o białka kolagenowe wspomagających odbudowę stawów, chyba o to chodzi Może miała szpilki, też coś mi z nią nie pasuje...
  ~Venso, 2011-07-04 09:15:08
 • avatar
  zgłoś
  Waldi, a jak z tą modelką było ? Ona przy pozowaniu do Twojego zdjęcia kucała czy jak ?Bo z Rafałem D. mającym wzrostu 183 jest na równi a przy Twoim wzroście 173 jest nawet jakby z 2 cm niższa Parówki...?
  ~Deon, 2011-07-04 01:46:40
 • avatar
  zgłoś
  tak, tez przedtem pomyślałem, że brakuje mu uśmiechu i ciut mniejszego BF-mogło by byc wtedy inaczej Himdziadu sam żeś jest bandyta! weź se ją bo brzydaczna jest!
  ~Brylant, 2011-07-03 17:05:10
 • avatar
  zgłoś
  na parówkach taka forma heheGratulacje dobrej sylwetki widać włożoną pracę Gdyby bf byłby ciut niżej efekt byłby jeszcze lepszy. Choć i tak chciałbym mieć taki bf
  ~szpaQ, 2011-07-03 16:53:24
 • avatar
  zgłoś
  Nie ma za co nad formą sam pracowałeś, reszta to tylko kosmetyka. Na przyszłość bardziej się uśmiechaj, to ważniejsze niż szczegóły sylwetki.
  ~Borys, 2011-07-03 16:29:04
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij