Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Czytelnik na okładkę: oto wybór internautów!

Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2010" dobiegło końca! Czy jego wyniki są zbieżne z werdyktem redakcyjnego jury? Sprawdź, których 3 finalistów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.

2010-06-28
rys. MH

Już po raz drugi Czytelnicy "Men's Health" mogli sami wskazać tych spośród finalistów konkursu, których chcieliby zobaczyć na okładce MH. Podobnie jak przed rokiem głosowanie internautów cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - przez ponad trzy tygodnie strony konkursu niemal każdego dnia były najchętniej odwiedzanymi stronami naszego serwisu.

Ale na tym podobieństwa miedzy ubiegłorocznym a tegorocznym głosowaniem internetowym się kończą. Okazało się bowiem, że o ile przed rokiem zarówno redakcyjne jury, jak i internauci odwiedzający stronę MH uznali, że na zwycięstwo najbardziej zasłużył ten sam facet, czyli Michał Gronowski, o tyle w tym roku nasz werdykt i rozstrzygnięcie w głosowaniu są zupełnie różne.

Jurorzy po długich i burzliwych obradach za najlepszego uczestnika trzeciej edycji konkursu uznali Mariusza Szemisa, którego zdjęcie ozdobiło okładkę papierowego wydania czerwcowego numeru MH. Ponieważ jednak poziom tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany, wszyscy w redakcji byli zgodni, że głosowanie internetowe może wygrać każdy z całej dwunastki finalistów. Świadczyły o tym także wasze komentarze pod artykułami dotyczącymi "Czytelnika na okładkę MH".

Przebieg głosowania potwierdził nasze przypuszczenia. Przez dwa tygodnie prowadzenie w notowaniu zmieniało się niemal codziennie. Z czasem jednak trzech finalistów - Tomasz Łado, Jakub Jasiński i Michał Sikorski - zaczęło stopniowo zyskiwać niewielką, ale już wyraźną przewagę nad resztą stawki i to właśnie między nimi rozegrała się ostateczna walka o końcową wygraną. Zwycięsko wyszedł z niej Michał Sikorski, nieznacznie wyprzedzając Tomasza Łado, który z kolei zgromadził minimalnie więcej punktów niż Jakub Jasiński.

Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznego głosowania internautów! W nagrodę dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalne, elektroniczne wersje okładki czerwcowego numeru, które prezentujemy poniżej. Dziękujemy również wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w głosowaniu, a jednocześnie zachęcamy każdego z was do pracy nad sobą i zgłaszania się do kolejnych edycji konkursu - najbliższa zostanie ogłoszona już jesienią!


Zobacz także:
tak głosowali internauci w 2009 roku

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Michał Sikorski

2. miejsce - Tomasz Łado

3. miejsce - Jakub Jasiński

 

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij