Czytelnik na okładkę MH 2012: zaczynamy!
Polska redakcja magazynu "Men's Health" już po raz piąty ogłasza konkurs dla swoich Czytelników, w którym główną nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i zdjęcie na okładce jednego z kolejnych numerów pisma.
"Tegoroczny konkurs rozpoczynamy z pewnym poślizgiem, bo w redakcji długo trwały dyskusje nad formułą konkursu, która obowiązywała w poprzednich edycjach. Ostatecznie uznaliśmy jednak, że "Czytelnik na okładkę MH" zachowa w tym roku swój dotychczasowy charakter i jego podstawowe założenia pozostawiamy w niemal niezmienionej formie - mówi Marek Dudziński, redaktor działu Fitness i przewodniczący jury konkursu. - W tej chwili nie pozostaje nam więc już nic więcej, jak tylko ogłosić, że tegoroczną, piątą już edycję konkursu oficjalnie uznajemy za otwartą!"
Z roku na rok w naszym konkursie uczestniczy coraz więcej Czytelników MH, spodziewamy się więc, że i tym razem późną wiosną będziemy mieli do przejrzenia co najmniej kilkaset zgłoszeń. "Jeśli tylko okaże się, że nadesłane zdjęcia i historię znów będą jednoznacznie świadczyć o tym, że nasi czytelnicy z powodzeniem realizują w swoim życiu idee, które propagujemy na łamach naszego magazynu, ich przeglądanie będzie dla jurorów czystą przyjemnością" - mówi Marek Dudziński.
Założenia konkursu
Podstawowe założenia 5. edycji konkursu pozostawiliśmy w niemal niezmienionej formie: szukamy facetów, których wygląd, osobowość i styl życia są najbliższe wzorcowi mężczyzny, będącego ucieleśnieniem ducha Men's Health. Pierwszym etapem konkursu będzie selekcja zgłoszeń nadesłanych przez uczestników konkursu do naszej redakcji. Po ich dokładnej analizie wyłonimy finalistów konkursu, których pod koniec maja 2012 roku zaprosimy do Warszawy na spotkanie i sesję zdjęciową (dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie). Zwycięzca konkursu trafi na okładkę jednego z najbliższych wydań Men's Health.
Tradycyjnie także po wyłonieniu przez jury finalistów konkursu zostanie zorganizowane głosowanie internautów - jego laureaci znajdą się na dodatkowych okładkach MH, które zamieścimy na naszej stronie internetowej.
Formularz zgłoszeniowy, nieco bardziej szczegółowy niż w poprzednich latach, będzie dostępny na naszej stronie internetowej od 1 marca do 30 kwietnia 2012 roku. Pamiętaj: w tym konkursie kolejność zgłoszeń nie ma żadnego znaczenia, więc nie musisz się spieszyć z wypełnianiem formularza! Wolimy, abyś przygotował się do "Czytelnika na okładkę MH" najlepiej jak to możliwe, pracując nad swoją sylwetką i formą do ostatniej chwili, niż zmarnował szansę przez zbędny pośpiech.
Podstawowe zasady konkursu
1. Idealny kandydat, którego poszukujemy, to facet w wieku od 18 do 45 lat. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
2. Do zgłoszenia należy dołączyć 3 kolorowe, aktualne zdjęcia:
a) portretowe twarzy i głowy,
b) sylwetki od pasa w górę (bez koszulki),
c) całej postaci (w krótkich spodenkach).
3. Zgłoszenie musi zawierać krótki opis planu treningowego i diety. Ponadto każdy uczestnik będzie musiał przekonać nas, że to właśnie on powinien znaleźć się na okładce naszego magazynu, oraz wypełnić krótką ankietę, która pomoże nam zweryfikować, czy dany kandydat faktycznie jest ucieleśnieniem ducha Men's Health .
4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który od 1 marca do 30 kwietnia 2012 r. będzie dostępny na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz wysłać zgłoszenie pocztą, prześlij dokumenty na adres: Men's Health, ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław, wraz z kuponem konkursowym, który będzie zamieszczony w kwietniowym numerze Men's Health, oraz dopiskiem na kopercie "Czytelnik na okładkę MH 2012". Na odwrocie wszystkich zdjęć czytelnie napisz swoje imię, nazwisko i nr telefonu.
5. Zgłoszenia, w których nie będzie 3 fotografii, krótkiej pisemnej prezentacji oraz odpowiedzi na wszystkie pytania ankiety, zostaną odrzucone.
6. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2012 roku.
7. Wszyscy finaliści, którzy zostaną zaproszeni na spotkanie w Warszawie, mogą zostać poddani kontroli antydopingowej na obecność sterydów anabolicznych.
8. Uczestnicy sami pokrywają koszty podróży na finałowe spotkanie i sesję zdjęciową w Warszawie i nie będą one zwracane.
9. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Motor-Presse Polska, członkowie ich rodzin i krewni.
10. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie wydawnictwa (Motor-Presse Polska, ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław) oraz na stronie www.menshealth.pl/konkursy.
Tyle kwestii formalnych. Jeśli macie pytania, możecie je zadawać w komentarzach do tego artykułu. Tymczasem, dla zmotywowania Was do jeszcze bardziej wytężonej pracy na siłowni, zapraszamy do odwiedzenia sekcji Konkurs Czytelnik na okładkę MH w dziale Fitness, w której przedstawiamy wyniki oraz sylwetki i trening zwycięzców poprzednich edycji polskiego, a także brytyjskiego konkursu.
Powodzenia!
MH
- Reebok ZigTech dla zwycięzcy konkursu!
- Jurorzy wybrali finalistów 4. edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2011". Zobacz, kto znalazł się w finałowej dziesiątce.
- Weź udział w głosowaniu internautów na "Czytelnika na okładkę MH 2011" i wybierz faceta na okładkę Men's Health.
- Finaliści konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2011": poznaj program treningowy i zasady diety Tomasza Marchewki.
- Chcesz znaleźć się na okładce Men's Health? Weź udział w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2011"!
- marach1 12.02.2012, 22:46
Widzę, że konkurs wywołuje u niektórych spore emocje. Szkoda tylko, że przeważają te negatywne. Wybacz, - olszar 09.02.2012, 12:25
Nikt nie mowi o Waldku:) i milo ze kaloryka z redukcji i masy to taka - Venso 09.02.2012, 11:45
CYTAT(olszar @ 09-02-2012, 11:32) Uwazam ze osoby ktore startuja robia to dla "slawy" bo maja - olszar 09.02.2012, 11:32
Haha oczywisie, ale skoro jestes moderatorem, to chyba masz jakis kontakt z osobami "wyzszymi"?
01/2012
Atlas ćwiczeń MH: 110 najlepszych ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe, dzięki którym zbudujesz sylwetkę doskonałą.
Treningowe abecadło: Wszystko, co chciałeś wiedzieć o treningu siłowym, ale nie miałeś kogo zapytać.
Gotowe rozwiązania: Kompletne programy treningowe, dziennik treningowy i plan diety do natychmiastowego użycia.
Szybkie patenty: Sprawdzone sposoby trenerów MH na osiąganie lepszych efektów w krótszym czasie.
02/2012
Sześciopak dla opornych: W zaledwie 28 dni możesz zyskać superformę i sylwetkę, jakiej wszyscy Ci pozazdroszczą.
Szkoła boksu, szkoła życia: Boks to sport, który kształtuje ciało i charakter. Sprawdził to na własnej skórze redaktor MH.
Pewny sposób na grypę: Wirus przyczaja się, żeby znów zaatakować, ale dzięki MH w tym roku nie zachorujesz.
Ctrl + Alt = Randka: Zobacz, na jakie strony w necie wchodzić, by zwiększyć szansę na poznanie kobiety Twoich marzeń.
DIETA ABS
|
Zarządzaj skuteczniej swoimi pieniędzmi!
Zobacz, jakie konto, lokata, ubezpieczenie i kredyt będą najlepsze dla Ciebie. |
FACECI MEN'S HEALTH
LEKSYKON TRENINGU SIŁOWEGO
ZAPYTAJ MEN'S HEALTH
- Ekożywność: droższa, czyli lepsza?
- Postanowienia noworoczne: reaktywacja
- Jak wyjść z finansowego kryzysu?
ZAMÓW NEWSLETTER
TAGI Motoryzacja | Testy samochodów | Cennik samochodów | Motocykle





































