Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Czytelnik na okładkę MH 2012: zaczynamy!

Chcesz znaleźć się na okładce MH? Uważasz, że Twoja sylwetka, osobowość i styl życia to najlepszy dowód na to, że kierowanie się zasadami Men's Health pozwala osiągnąć sukces? W takim razie weź udział w 5. edycji konkursu Czytelnik na okładkę MH!
konkurs Czytelnik na ok
Polska redakcja magazynu "Men's Health" już po raz piąty ogłasza konkurs dla swoich Czytelników, w którym główną nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i zdjęcie na okładce jednego z kolejnych numerów pisma.

"Tegoroczny konkurs rozpoczynamy z pewnym poślizgiem, bo w redakcji długo trwały dyskusje nad formułą konkursu, która obowiązywała w poprzednich edycjach. Ostatecznie uznaliśmy jednak, że "Czytelnik na okładkę MH" zachowa w tym roku swój dotychczasowy charakter i jego podstawowe założenia pozostawiamy w niemal niezmienionej formie - mówi Marek Dudziński, redaktor działu Fitness i przewodniczący jury konkursu. - W tej chwili nie pozostaje nam więc już nic więcej, jak tylko ogłosić, że tegoroczną, piątą już edycję konkursu oficjalnie uznajemy za otwartą!"

Z roku na rok w naszym konkursie uczestniczy coraz więcej Czytelników MH, spodziewamy się więc, że i tym razem późną wiosną będziemy mieli do przejrzenia co najmniej kilkaset zgłoszeń. "Jeśli tylko okaże się, że nadesłane zdjęcia i historię znów będą jednoznacznie świadczyć o tym, że nasi czytelnicy z powodzeniem realizują w swoim życiu idee, które propagujemy na łamach naszego magazynu, ich przeglądanie będzie dla jurorów czystą przyjemnością" - mówi Marek Dudziński.

W nagrodę okładka MH, dżinsy Levi'sa i golarka Philipsa!

Partnerami 5. edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH" są marki Levi's i Philips, któe ufundowały dodatkowe nagrody dla wszystkich uczestników Wielkiego Finału. Każdy z finalistów otrzyma parę dżinsów, którą będzie mógł wybrać spośród 4 modeli spodni Levi's, oraz elektryczną golarkę Philips - 9 finalistów dostanie golarkę do ciała Philips Bodygroom TT2030, a zwycięzca - maszynkę do golenia Philips AT 890 AquaTouch. Więcej szczegółowych informacji o nagrodach przedstawiamy w tym artykule.

Założenia konkursu

Podstawowe założenia 5. edycji konkursu pozostawiliśmy w niemal niezmienionej formie: szukamy facetów, których wygląd, osobowość i styl życia są najbliższe wzorcowi mężczyzny, będącego ucieleśnieniem ducha Men's Health. Pierwszym etapem konkursu będzie selekcja zgłoszeń nadesłanych przez uczestników konkursu do naszej redakcji. Po ich dokładnej analizie wyłonimy finalistów konkursu, któ­rych pod koniec maja 2012 roku zapro­simy do Warszawy na spo­tka­nie i sesję zdjęciową (dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie). Zwycięzca konkursu tra­fi na okładkę jed­nego z najbliższych wy­dań Men's Health.

Tradycyjnie także po wyłonieniu przez jury finalistów konkursu zostanie zorganizowane głosowanie internautów - jego laureaci znajdą się na dodatkowych okładkach MH, które zamieścimy na naszej stronie internetowej.

Formularz zgłoszeniowy, nieco bardziej szczegółowy niż w poprzednich latach, będzie dostępny na naszej stronie internetowej od 1 marca do 30 kwietnia 2012 roku. Pamiętaj: w tym konkursie kolejność zgłoszeń nie ma żadnego znaczenia, więc nie musisz się spieszyć z wypełnianiem formularza! Wolimy, abyś przygotował się do "Czytelnika na okładkę MH" najlepiej jak to możliwe, pracując nad swoją sylwetką i formą do ostatniej chwili, niż zmarnował szansę przez zbędny pośpiech.

Podstawowe zasady konkursu

1. Idealny kandydat, którego poszukujemy, to facet w wieku od 18 do 45 lat. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

2. Do zgłoszenia należy dołączyć 3 kolorowe, aktualne zdję­cia:

a) portretowe twa­rzy i głowy,

b) sylwetki od pa­sa w gó­rę (bez ko­szul­ki),

c) ca­łej po­sta­ci (w krótkich spodenkach).

3. Zgłoszenie musi zawierać krótki opis planu tre­nin­go­wego i diety. Ponadto każdy uczestnik będzie musiał prze­ko­nać nas, że to wła­śnie on po­win­ien znaleźć się na okładce naszego magazynu, oraz wypełnić krótką ankietę, która pomoże nam zweryfikować, czy dany kandydat faktycznie jest ucieleśnieniem du­cha Men's Health .

4. Wy­peł­nij formularz zgłoszeniowy, który od 1 marca do 30 kwietnia 2012 r. będzie dostępny na naszej stronie internetowej.

5. Zgło­sze­nia, w któ­rych nie bę­dzie 3 fo­to­gra­fii, krót­kiej pi­sem­nej pre­zen­ta­cji oraz odpowiedzi na wszystkie pytania ankiety, zo­sta­ną od­rzu­co­ne.

6. Osta­tecz­ny ter­min nad­sy­ła­nia zgło­szeń upły­wa 30 kwietnia 2012 roku.

7. Wszy­scy fi­na­li­ści, którzy zostaną zaproszeni na spotkanie w Warszawie, mogą zostać poddani kontro­li an­ty­do­pin­go­wej na obec­ność ste­ry­dów ana­bo­licz­nych.

8. Uczest­ni­cy sami po­kry­wa­ją kosz­ty po­dró­ży na fi­nałowe spotkanie i sesję zdjęciową w Warszawie i nie bę­dą one zwra­ca­ne.

9. W kon­kur­sie nie mo­gą brać udzia­łu pra­cow­ni­cy Mo­tor-Pres­se Pol­ska, człon­ko­wie ich ro­dzin i krewni.

10. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie wydawnictwa (Motor-Presse Polska, ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław) oraz na stronie www.menshealth.pl/konkursy.

Tyle kwestii formalnych. Jeśli macie pytania, możecie je zadawać w komentarzach do tego artykułu. Tymczasem, dla zmotywowania Was do jeszcze bardziej wytężonej pracy na siłowni, zapraszamy do odwiedzenia sekcji Konkurs Czytelnik na okładkę MH w dziale Fitness, w której przedstawiamy wyniki oraz sylwetki i trening zwycięzców poprzednich edycji polskiego, a także brytyjskiego konkursu. 

Powodzenia!

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone!
Lista finalistów konkursu zostanie ogłoszona 11 maja.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  podlaczam sie do poprzednika? czy juz cos wiadomo o wynikach?
  Czarek, 2012-05-09 21:02:37
 • avatar
  zgłoś
  Witam Czy wiadomo już cokolwiek na temat wyników konkursu?
  demo, 2012-05-09 16:12:44
 • avatar
  zgłoś
  Witam wszystkich!Mam takie pytanie do Pana Admina, czy można wysłać inne zdjęcie głowy jeszcze zamiast tego co już wysłałem tzn. je zamienić, czy istnieje taka możliwość?Ponieważ wczoraj wysłałem to zgłoszenie, ale chciałem po prostu zamienić to jedno zdjęcie głowy.Pozdrawiam
  Shizu, 2012-05-01 13:07:58
 • avatar
  zgłoś
  Witam Panie Adminie chciałem zapytać czy jest możliwość sprawdzenia czy doszedł mój formularz i czy wszystko z nim ok? z góry dziękuje i pozdrawiam
  LuLuR6, 2012-05-01 13:04:38
 • avatar
  zgłoś
  Brylant i Sliver i reszta innych robaczków którzy mnie znają lub nie - dajcie mail na PW, albo złapcie mnie na fejsbuku to wyślę zdjęcia Z gali jeszcze nie mam ino filmik, ale nie wiem czy mogę wstawić by było to zgodne z zasadami forum.
  Maciey, 2012-05-01 11:46:28
 • avatar
  zgłoś
  'MH napisał(-a):Wyniki będą znane w przyszły wtorek lub środę. Sesja zdjęciowa planowana jest na 3. lub 4. tydzień maja, więc trzymajcie formę!PozdrawiamMH AdminJa znacząco poprawię formę nawet do tego czasu Szybko działacie, udanej majówki i grillujcie "z głową"!
  Armani, 2012-05-01 06:45:18
 • avatar
  zgłoś
  'demo' napisał(-a):Panie ADMINIE kiedy "Pi razy oko" będą wyniki? Może w tym roku coś pyknie Wyniki będą znane w przyszły wtorek lub środę. Sesja zdjęciowa planowana jest na 3. lub 4. tydzień maja, więc trzymajcie formę!PozdrawiamMH Admin
  ~MH Admin, 2012-05-01 00:55:39
 • avatar
  zgłoś
  Panie ADMINIE kiedy "Pi razy oko" będą wyniki? Może w tym roku coś pyknie
  demo, 2012-04-30 23:57:26
 • avatar
  zgłoś
  Spokojnie nie nie, kiedy zakładałem konto wieki temu nie miałem co wrzucić możesz spać spokojnie:)
  Antril, 2012-04-30 20:33:47
 • avatar
  zgłoś
  Ten avatar nie należy do do Antrila.
  Venso, 2012-04-30 19:25:28
 • avatar
  zgłoś
  Antril , twoj avatar to twoja fotka ?
  doner, 2012-04-30 17:42:54
 • avatar
  zgłoś
  Też mam problem ze zgłoszeniem, napisałem maila do Admina ale w dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi. Prosiłbym o sprawdzenie w bazie
  Antril, 2012-04-30 16:04:03
 • avatar
  zgłoś
  Kiedy będą wstępne wyniki finałowej 10tki :?
  doner, 2012-04-30 14:41:05
 • avatar
  zgłoś
  Ja też wysłałem zgłoszenie - mimo, że ostateczną formę będę miał za 3-4 tygodnie, odważyłem się i spróbowałem.Mam nadzieję, że formularz dotarł bez problemu i że zdjęcia, pomimo, że niezbyt profesjonalne nadadzą się do wstępnej oceny sylwetki.Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
  Armani, 2012-04-30 07:21:47
 • avatar
  zgłoś
  Rozumiem, że formularz zgłoszeniowy jest dostępny do końca dnia 30.04.2012- poniedziałku i zdążę zrobić rano porządną sesję zdjęciową...
  mariushh, 2012-04-30 00:07:01
 • avatar
  zgłoś
  Witam, mam pytanie.Wypełniłem formularz zgłoszniowy do konkursu na czytelnika ,lecz przez przypadek nie zmieniłem wagi oraz wzrostu. Do kogo mam napisać o ewentualną modyfikację zgłoszenia?
  wojtekzeb, 2012-04-29 19:06:20
 • avatar
  zgłoś
  gratulacje! zapodaj fotki z konkursu
  Brylant, 2012-04-29 09:41:14
 • avatar
  zgłoś
  'Maciey' napisał(-a):Maciej Twarowski misterem ziemi świętokrzyskiej 2012!!! Już w poniedziałek zdjęcia ze zgłoszenia Wielkie congratulation
  silver, 2012-04-29 09:21:18
 • avatar
  zgłoś
  Maciej Twarowski misterem ziemi świętokrzyskiej 2012!!! Już w poniedziałek zdjęcia ze zgłoszenia
  Maciey, 2012-04-29 03:30:40
 • avatar
  zgłoś
  'Bolechandro' napisał(-a):Witam,Czy po wysłaniu formularza powinienem otrzymać wiadomość zwrotną potwierdzającą jego dostarczenie? Wysłałem wczoraj zgłoszenie, zaznaczyłem, by formularz zgłoszeniowy trafił również do mnie na mail. Niestety ani mail się nie pojawił, ani nie dostałem żadnego potwierdzenia o otrzymaniu mojego formularza. Z góry dziękuję za odpowiedź.PozdrawiamByć może podałeś błędny adres mailowy w zgłoszeniu. Napisz do mnie wiadomość, a sprawdzę, czy zgłoszenie zapisane zostało w naszej bazie. Prawdopodobnie tak się stało.PozdrawiamMH Admin
  ~MH Admin, 2012-04-26 23:35:42
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij